Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, plūdės, masalai, priedai
 #714151   upinis
 01 Bal 2018 16:48
Tadasb1987, mano kuklia nuomone tavo aprašytam gaudymui geriau tiktų match meškerytė.
Vienintelis dalykas - transportuoti kiek ilgesnė. Bet jeigu feederiai labai nekliūna, tai ir šitą šalia priderinsi :-D
 #714163   Eziukas_Nindze
 02 Bal 2018 09:44
Tadasb1987 rašė:
01 Bal 2018 12:39
Sveiki sugalvojau issigyt pludine meskeryte siaip gaudau feederiais pagrindas, tai cia tokia priedas prie zvejybos bus pagaudyt pavasari ankstyva plotkute mazam upelyje ir pns arba vasara kur prie zoliu arciau kranto ant lynu uzsimest arba is valties , tai bus gaudomas is esmes stovinciam vandenyje arba mazuose uepliose issrinkau https://zvejyba.eu/meskere-salmo-elite- ... mo%20elite 4m ilgio lengvute lengva transportuot butu, gal kas geresniu variantu zinot? ir tas uzmetimas 15 kaip? smagu nes suprantu kad bus liaunas irankis ir lb jautrus, o kokie minusai? aciu.
Rekomenduoju https://www.gelezinislydys.lt/pludines- ... match.html
Paprašius dar padarytų nuolaidėlę ir turetum tikrai puiku kotą ;)
 #714165   Tadasb1987
 02 Bal 2018 10:09
Eziukas_Nindze rašė:
02 Bal 2018 09:44
Tadasb1987 rašė:
01 Bal 2018 12:39
Sveiki sugalvojau issigyt pludine meskeryte siaip gaudau feederiais pagrindas, tai cia tokia priedas prie zvejybos bus pagaudyt pavasari ankstyva plotkute mazam upelyje ir pns arba vasara kur prie zoliu arciau kranto ant lynu uzsimest arba is valties , tai bus gaudomas is esmes stovinciam vandenyje arba mazuose uepliose issrinkau https://zvejyba.eu/meskere-salmo-elite- ... mo%20elite 4m ilgio lengvute lengva transportuot butu, gal kas geresniu variantu zinot? ir tas uzmetimas 15 kaip? smagu nes suprantu kad bus liaunas irankis ir lb jautrus, o kokie minusai? aciu.
Rekomenduoju https://www.gelezinislydys.lt/pludines- ... match.html
Paprašius dar padarytų nuolaidėlę ir turetum tikrai puiku kotą ;)
tai cia faktas kad butu lb smagi meskeryte :) pats su maver fideriais zvejoju bet kadangi cia toks kaip atsarginis variantas ir pludininku tikrai nebusiu tai tikrai nenoriu investuot i ja daugiau 50e man butent ta salmo elite bolognese patiko nes labai lengvute ir liauna, del ziedu kas sake nu as tikrai per lietu nezadu sedet su plude rankose :) is match tipo tai nebent https://www.gelezinislydys.lt/visos-pre ... match.html sitas variantas
 #714167   Wytux
 02 Bal 2018 10:49
Tadai - siulau pasiimt match tipo kota, o ne teleskopini. Dasidek dar 10 pinigu ir 4,2m prigriebk- tikrai bus labiau visur pritaikomas. Nemanau kad pavyks visada kad ir mazo lietucio isvengt .
 #714168   Tadasb1987
 02 Bal 2018 10:59
Wytux rašė:
02 Bal 2018 10:49
Tadai - siulau pasiimt match tipo kota, o ne teleskopini. Dasidek dar 10 pinigu ir 4,2m prigriebk- tikrai bus labiau visur pritaikomas. Nemanau kad pavyks visada kad ir mazo lietucio isvengt .
o kokie to matcho pliusa nes tos bolonkes tai butu transportavimas svoris pacios meskeres ir liaunumas
 #714180   Wytux
 02 Bal 2018 13:58
Pats sakei gaudai su feederiais- netikiu kad naudoji teleskopinius :-D Teleskopine technologija siais laikais turbut tik boloninei meskerei- kei reikalingas super ilgis nu ir meskeres be ziedeliu.
 #714184   Tadasb1987
 02 Bal 2018 17:04
tai vyrai apsviekit tada truputi nes rankoj man ta bolonke tai patiko ypac jos lengvumas kas as labai megstu is zvejybos irankiu, bet itariu tas lengvumas ir yra isto kad ziedu daug maziau nei ant matcho?
 #714189   Raupsuotas
 02 Bal 2018 18:54
Greitai pavasaris tai nutariau pasipildyti savo arsenalą ir vienu boloniniu kotu.
http://www.colmic.it/product/royal-s-200 Ar vertas dėmesio šis kotas parašysiu kada pratestuosiu upėse ant didesnio gylio ir srovės... :/braj;
 #714206   gintars
 02 Bal 2018 22:30
As irgi zadu atsinaujinti pavasariui, tik su matciuku. Dairausi i standartini 4.2 ilgi nors nespjauciau ir i ilgesni, sakykim 4.5. Biudzetas ribotas sakykim iki kokiu 80 euru. Gal kas is kaunieciu kanors kurnors idomaus matet is match kotu, nes kiek beuzsuktum i parduotuves standartinis pasiulymas imk okuma solitron arba pirk shimano uz pora simtu.
 #715141   webasas
 26 Bal 2018 14:36
gal kas zinot kur butu galima ysigyti mikado temptation 5m. lietuvoj niekur nerandu o lenku internetinese tik 6m. ir ilgesnes,ar gal kas laike rankose mikado princess kaip jos akcija kad nebutu kaip botagas
 #718002   Qmas
 16 Rgp 2018 09:08
Sveiki, ar yra kam teke ciupineti si Volzhankos kotuka Feeder&Match 3.9m 100/25gr ? Idomiai tas toks combo sumastymas ir feederis ir pludine... Ner paciam galimybes paciupinet, del to ir klausiu - gal kam teko? Kokie atsiliepimai?
https://fishon.lt/index.php?id_product= ... er=product
P.S. Kadangi jis jau toks combo (ir feederis ir pludine), tai irasiau i abi temas, nes idomios ir pludininku ir feederistu nuomones :D
 #718038   Raupsuotas
 17 Rgp 2018 05:32
Gaminama ir prikuriama įvairių kotų. Dar vienas tokių variantų tai telematchas kuris irgi yra skirtas daugiau vežiotis ant galinio lango lentynėlės nei žvejoti. Tas pats ir su šituo gaminiu. Supraskite teisingai, kad gamintojas stengiasi visaip įsiteikti vartotojui, kad tik būtų perkama. Mano kaip plūdininko atsakymas kategoriškas - tai plūdinės meškerės parodija. Na, o oponentams galiu pasakyti, kad žvejoti galima ir su kuolu tik ar daug turėsime iš to malonumo. Todėl niekada nepirkime, nesižavėkime tais blizgučiais kuriuos dažnai siūlo gamintojas. Būkime išmintingi ir gudrūs - darykime teisingą pasirinkim ::hai-bai
 #718312   Raupsuotas
 27 Rgp 2018 06:33
Vizualiai žiūrint niekuo per daug jos nesiskiria. Skaitant duomenis Tubertini kotas kiek lengvesnis, bet neaiškus žiedelių skaičius. Alivio kotas turi pakankamai žiedų. Grįžtant prie Tubertini man jis malonesnis nes išmetimas lengvesnis, bet jei ruošiesi žvejoti stambią žuvį tada rinkis Alivio. Norint galutinai apsispręsti reikėtų realiai pačiupinėti abu kotus, bet įspūdingo nieko tikrai nebus nes kaina nėra didelė. Žinau, kad niekuo pačiam nepadėjau, bet tik išsakiau paviršutinę nuomonę... :/braj;
 #722136   Dovydas30
 09 Sau 2019 18:29
Pavasariui planuoju du naujus matchus pirkti domina 14ft ,sena pardaviau shimano dx match 13ft, man truko ilgio,tarp kandidatu matau maver signature tik jo testa deklaruoja jau labai maza 1-8gr poto maver mvr,shimano super ultegra ax,dar yra maver diamond bet like tik 15ft o seip pats blankas patiko ant dienu purciau,sakau paklausiu gal yra turinciu kazkuri modeli kaip atsiliepimai,neatmetu galimybes pirkti ir 2 skirtingus.gaudoma butu pagrinde karsiai/lynai upei retas svecias as su plude.
 #722369   beveik zvejys
 17 Sau 2019 17:36
Turiu Maver Skyline 4,2 ilgio, man tai kaifas gaudant lynus stovinčiame vandenyje ir ziobrius Minijoje prie Pylos, i rimtesnius ir brabangesnius reikalus nesikėsinau, pakankamai patenkintas tuo ką turiu. Maver Signature isigijau feederi, pavasarį bus rezultatai, šiaip Maver produkcija man rodos rimtas reikalas, turiu gal 5 kotus, visi pilnai naudojami ir neturiu noro keisti i kito gamintojo, bet gal cia tik laikina...
 #722488   Tadasb1987
 21 Sau 2019 11:31
beveik zvejys rašė:
17 Sau 2019 17:36
Turiu Maver Skyline 4,2 ilgio, man tai kaifas gaudant lynus stovinčiame vandenyje ir ziobrius Minijoje prie Pylos, i rimtesnius ir brabangesnius reikalus nesikėsinau, pakankamai patenkintas tuo ką turiu. Maver Signature isigijau feederi, pavasarį bus rezultatai, šiaip Maver produkcija man rodos rimtas reikalas, turiu gal 5 kotus, visi pilnai naudojami ir neturiu noro keisti i kito gamintojo, bet gal cia tik laikina...
mediuma ar ligth 4.2?
 #722524   Raupsuotas
 22 Sau 2019 09:23
Pagal visus parametrus tai tik Browning ir tik 4.2m.Geresnio iš tavo pateiktų nematau. Aš pats žvejoju 4.2m Browning firmos kotu tik jis pas mane kiek lengvesnis, bet žuvį galima ištraukti tikrai įspūdingo dydžio... :/braj;
 #722526   tukasG
 22 Sau 2019 11:27
Raupsuotas rašė:
22 Sau 2019 09:23
Pagal visus parametrus tai tik Browning ir tik 4.2m.Geresnio iš tavo pateiktų nematau.
Kuo konkrečiai šis "Browning" pranašesnis už šį "Flagmaną"? Brendu ir tuo, kad keletu gramų lengvesnis bei keletu eu pigesnis?
 #722640   Raupsuotas
 25 Sau 2019 17:46
Jūs pats atsakėte į savo klausimus.O aš iš savo pusės irgi rašiau, kad turiu kotą tokios firmos. Niekada nesiūlau to ko pats neišbandau. :/braj;
 #724097   Moonwalker
 31 Kov 2019 20:59
Sveiki, noriu matchuko 14ft pagrinde lynams ezere, pavasariui kokiam ziobriui nevezyje ar minijoje, ar kuojoms nemune. Issirinkau drennan acolyte 14ft, tik va imti ultra ar plus?
 #724100   Artūras1
 01 Bal 2019 07:25
Jei gaudysi ir Minijoje ties kaimu ir žemiau tai 14 ft bus trumpoka. Atrodo nedaug tas 30 cm, bet kai gylis ant ribos labai daug reiškia.
 #724132   krunia
 02 Bal 2019 13:37
Artūras1 rašė:
01 Bal 2019 07:25
Jei gaudysi ir Minijoje ties kaimu ir žemiau tai 14 ft bus trumpoka. Atrodo nedaug tas 30 cm, bet kai gylis ant ribos labai daug reiškia.
tai jamk 15 ar net 16ft
http://gofish.lt/lt/maver-pludine-meske ... anet-black
turiu 14ft modeliuką, tai Neryje patenkintas. Griežtas kotas, bet Drennan labiau skambus :grin:
sutinku, jei dideli gyliai - 14ft gali būti mažoka, nes man Dubysos, Šventosios ar Nemunėlio gyliams užtenka ;-var-var.
 #724139   Raupsuotas
 03 Bal 2019 05:58
Moonwalker, aukščiau keletas vyrų tau jau parašė, davė minčių pamąstymui, bet.....aš bandysiu sukonkretinti. Pirk ar bent stenkis pirkti 14 pėdų matchiuką kuriuo puikiai žvejosi įvairią žuvį ir 90 procentų (maždaug) vandens telkinių tam tiks. O štai kas liečia Miniją, Aukštumalę, vietomis tą patį Nevėžį kur gyliai 5-5.5m tai tam atvejui aš dabar įsigijau 6m (jau buvau rašęs) puikų Colmnic firmos boloninį kotą Royal 200 kuris sveria (atrodo) 208gr. Taigi, kur sekliau, aš puikiai žvejoju trumpu matchu, o atskirais atvejais, imu į rankas bolonkę. Mojuoti ilgu kotu visą dieną ar pusdienį, kur tam nėra tikslo tikrai ne pats didžiausias malonumas. Na, o kuo kotas lengvesnis tuo žvejyba būna malonesnė jau nekalbant apie pačios žuvies traukimą... :/braj;
P.S.Man labai patiko krunios maveriukas - svoris, ilgis, kaina... :gutgut :gutgut :gutgut
 #724467   sernys
 17 Bal 2019 15:07
Sveiki žvejai. Koki match kota pasiulytumet pirkti iki 60eu. Galvoju apie larus hunter match. :grin:
 #724468   Wytux
 17 Bal 2019 15:16
Uz tokius pinigus bandyciau skelbimuose kazka deveto pasiziuret.
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė