Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai
 #717835   Giedra
 08 Rgp 2018 11:29
Giedra rašė:
24 Lie 2018 21:30
Taip jau nutiko kad sugalvojau atnaujint savo fyderiuku rites. Savaitgali testuosiu bus matyt las cia per naujiena.
Taigi trumpai. Pirkau 3 daiwa fuego 6000LTD rites trim meskerem. Visos turi specifini triuksma budinga LT ritem, daugiau ar maziau, bet gantoi to nesigirdi tad dzin. Akmuo i surinkeju darza nes vienoi neydejo mandros juodos saibos po bugneliu ir tikrai mates kad truksta jos kai vala vyniojau... Ydomei padaryta viena juoda deda kitas paprastas baltas, taupo tipo. Biski uzkniso bekinga vyniot bet ka jau padarysi. Bugneliu atsarginiu radau pirkt ant lt zemes po 25e. Vala vynioja puikiai seryklas tysia puikiai. Bandyta iki 40g nuo dezutes iki kulkos. Stabdis tikrai geras. Kas labai patiko kad palenkta biski pati rite link meskeres. Ne tas paralel kaip ant shinamo didziuju buna. Bet tai tik todel kad drennanu pirmas ziedas arti ir mazas.
 #718001   Qmas
 16 Rgp 2018 09:07
Sveiki, ar yra kam teke ciupineti si Volzhankos kotuka Feeder&Match 3.9m 100/25gr ? Idomiai tas toks combo sumastymas ir feederis ir pludine... Ner paciam galimybes paciupinet, del to ir klausiu - gal kam teko? Kokie atsiliepimai?
https://fishon.lt/index.php?id_product= ... er=product
P.S. Kadangi jis jau toks combo (ir feederis ir pludine), tai irasiau i abi temas, nes idomios ir pludininku ir feederistu nuomones :D
 #718043   Rapalas
 17 Rgp 2018 09:59
Qmas rašė:
16 Rgp 2018 09:07
Sveiki, ar yra kam teke ciupineti si Volzhankos kotuka Feeder&Match 3.9m 100/25gr ? Idomiai tas toks combo sumastymas ir feederis ir pludine... Ner paciam galimybes paciupinet, del to ir klausiu - gal kam teko? Kokie atsiliepimai?
https://fishon.lt/index.php?id_product= ... er=product
P.S. Kadangi jis jau toks combo (ir feederis ir pludine), tai irasiau i abi temas, nes idomios ir pludininku ir feederistu nuomones :D
Nesu čiupinėjas, bet po Koto reklamos volžankas graibsto, tik rekomenduoju eiti ten kur kaina neužkelta :) http://www.rodhf.com/Fideris/Me%C5%A1ke ... 9m_100_25g
 #718062   Qmas
 18 Rgp 2018 15:50
Tai taip ir padariau - pas rodhf.com pirkau, tai tikrai tik geriausi atsiliepimai apie juos. Padare dar ir nuolaidele, tai net paciam keista kaip gali taip kainos skirtis: fishon - 89€, rodhf - 67€ (ir dar nuolaida atsiuntimui)...
 #718152   Kostia11
 21 Rgp 2018 18:56
Sveiki, meškeriotojai!
Dugnine meškere žvejoju jau seniai (visokiausiais turimais įrankiais, ant signokų)... Anksčiau kažkaip skeptiškai žiūrėdavau į feeder tipo meškeres, kol šiemet vieno kolegos įkalbėtas visa dieną neatgaudžiau jo skolintu feederiu. Pradžioj baisu buvo, bet greitai susidraugavau su meškere. Nepamenu tiksliai koks modelis, bet Cormoran gamintojo. Užmetimas iki 150g. Mėčiau 40g. šėryklas. Gan greitai mano baimė dingo, o gale žvejybos meškerė pasirodė gan kuolavota.
Kadangi kolega taip pat dar apyžalis feederistas, norėčiau išgirsti pasiūlymų, kokį feederį man rinktis? Dažniausiai gaudau 30-50m atstumu, šėryklos 30-60g. Norėčiau koto kuris tokį atstumą mestų kuo tiksliau ir būtų pusiau parabolikas, arba visiškai parabolinės akcijos. Biudžetas ~200 eurų, galbūt ir šiek tiek daugiau. Pasiskaičius forumą, susidariau nuomonę, kad apsimoka investuoti iškart į gerą daiktą. Pagalių turiu nemažai. :) Ačiū už patarimus.
 #718205   tukasG
 23 Rgp 2018 10:21
Rapalas rašė:
17 Rgp 2018 09:59
po Koto reklamos volžankas graibsto
Aš nenorėdamas "putinistano" ekonomikos savo pinigais remt pasirinkau ukrainiečių "Flagman", ir nusipirkau Flagman Sherman Pro Feeder Medium 3.60m. 60g kotą https://www.anglera.lt/meskeres/dugnine ... .-60g.html . Kol kas esu labai labai juo patenkintas. Beje, vienoj žūklėj prireikė plūdinės meškerės tolimam užmetimui, o kadangi plūdine iki šiol dažniausiai žvejoju sportinukėm be ritės, tai mačinio koto neturiu. Kadangi šis fyderiukas turi mačinius žiedelius ant ilgų kojelių, tai surizikavau pabandyt juo pažvejot plūdine. Keturių gramų plūdikė skrido lengvai ir toli, manau, vagler plūdę uždėjus skristų nei kiek ne blogiau, nei su specialiai tam skirtu kotu. Tiesa, šio modelio fyderių viršūnėlės 2,1 mm diametro, tad truputį švitriuku brūkštelėjus per Garbolino viršūnėlę, jos puikiai tinka šiam fideriui, o Garbolino 2,2 mm diametro viršūnėlių bent jau kol kas LT internetinėj prekyboj bene gausiausias pasirinkimas ir kaina viena iš mažesnių, ir testo pasirinkimas didžiulis nuo 0,25 iki 1,5 oz https://www.zuklesfanai.lt/meskeres/virsuneles/ . Žodžiu, kol kas vieni pliusai. :-) Beje, Flagman Sherman Pro pikeriukai labai mieli, jei ką tokie kotai domina, o ir kainos labai draugiškos, ypač kai dabar "Anglera" penkiolikos procentų nuolaidas visoms dugninėms meškerėms taiko. ;-) Jau turiu Garbolino pikeriuką, tad man kaip ir nebeaktualu, bet tokie kotai už tokią kainą vis tiek gundo. Nors ir pirk antrą... :grin:
 #718212   Eziukas_Nindze
 23 Rgp 2018 11:59
Kostia11 rašė:
21 Rgp 2018 18:56
Sveiki, meškeriotojai!
Dugnine meškere žvejoju jau seniai (visokiausiais turimais įrankiais, ant signokų)... Anksčiau kažkaip skeptiškai žiūrėdavau į feeder tipo meškeres, kol šiemet vieno kolegos įkalbėtas visa dieną neatgaudžiau jo skolintu feederiu. Pradžioj baisu buvo, bet greitai susidraugavau su meškere. Nepamenu tiksliai koks modelis, bet Cormoran gamintojo. Užmetimas iki 150g. Mėčiau 40g. šėryklas. Gan greitai mano baimė dingo, o gale žvejybos meškerė pasirodė gan kuolavota.
Kadangi kolega taip pat dar apyžalis feederistas, norėčiau išgirsti pasiūlymų, kokį feederį man rinktis? Dažniausiai gaudau 30-50m atstumu, šėryklos 30-60g. Norėčiau koto kuris tokį atstumą mestų kuo tiksliau ir būtų pusiau parabolikas, arba visiškai parabolinės akcijos. Biudžetas ~200 eurų, galbūt ir šiek tiek daugiau. Pasiskaičius forumą, susidariau nuomonę, kad apsimoka investuoti iškart į gerą daiktą. Pagalių turiu nemažai. :) Ačiū už patarimus.
Tubertini concept "medium". Nesigailesi ;)
 #719070   zipas
 25 Rgs 2018 18:50
Kokias rites renkates fyderiui. Galvoju pirktis spininginio tipo su priekiniu stapdziu, ar imt su baitruneriu. Pastarosios gerokai sunkesnes. Tikslas butu karsiai, karosai, lynai ir dar kas uzkibtu. Butu naudojama nemune, kauno mariose. Iki siol naudojau su galiniu stapdziu.
 #719523   tukasG
 10 Spa 2018 16:52
Aš turiu Garbolino Challenger pikeriuką, tai jis tikrai ne parabolikas, bet ir ne kuolas. Toks per vidurį. Traukiant šimtgraminį plakį linksta daugiau viršutinė dalis, o puskilinis karšiokas jau maždaug nuo vidurio lenkia. Didesnio kol kas su šituo kotu dar neturėjau. Kitų Garbolinų nesu čiupinėjęs, apie juos gal kas kitas pakomentuos.
Va, radau internete tokį filmuką, tiesa, čia rodo Garbolino Challenger 3,60 m medium fyderio darbą, bet labai panašiai elgiasi ir mano pikeriukas prie rimtesnės apkrovos.
 #719548   renaldas
 11 Spa 2018 13:51
Jei yra galimybe, paciupinek Volzankos 3m pickeri, pats negalvojau, kad jis gali but toks geras, lengvutis, plonas, toks pusiau parabolikas, o ir kaina jo ne pagal kokybe. Vienas minusas, supakuojant ji, reik tipsa istraukt.
 #719551   Eziukas_Nindze
 11 Spa 2018 14:24
Nežinau, pikeris man asmeniškai yra 2.7m. ir neilgesnis, 3 m ir ilgesni tai jau lengvi feederiai. Turiu nerealų pikeriuką Shakespere Match 2xt, kurio man kaip ir užtektų, bet kadangi atradau SAVO feederius (Tubertini Concept), tai norėčiau dėkle turėti kartu ir pikerį kurio viršūnėlės tiktų ir feederiams ir atvirkšiai, o svarbiausia, kad būtų jų pirkti už protingą kainą :)
Taigi kolkas domiuosi būtent Garbolino, na o jeigu žinot kitų gamintojų pikerių, kurių viršunėlių diametras 2.2mm - siūlykite !
 #719552   renaldas
 11 Spa 2018 14:33
Turiu as ta Match 2xt, 2.7m, jis man buvo biski trumpokas, todel ziurejaus 3m. Netycia ta volzanka man i rankas papuole, tai ji malonesne uz ta Shakespera. ir tikrai jam iki fiderio toli, tikriausias pikeriukas. Ciupinejau ir kazkoki Garbolina, tai jis su tuo palyginus, tik pomidorams skirtas paremt
 #719560   vaidask
 11 Spa 2018 15:39
renaldas rašė:
11 Spa 2018 15:13
Uzmetimas iki 60g? tu cia kur ta matei ar susapnavai? pas ji uzmetimas iki 25 ar 30g neatsimenu, ir 200g jis tikrai nesveria, paimk ji pirma i rankas, tada komentuok
Na modeli nurodet volzhanka piker, tai jis toks ir yra kaip apibudinau
http://www.rodhf.com/Fideris_%22Volzhanka_Piker_3,0m%22
http://volzhanka-shop.ru/magazin/product/64894006
Jei turit galvoje kazka kita tai ir modelius tikslesnius reiktu parasyt
 #719564   vava
 11 Spa 2018 15:57
vaidask rašė:
11 Spa 2018 15:02
Volzhanka? Kur trimetrinis sveria virs 2 simtu gramu ir uzmetimas iki 60 g. Rado pikeri blyn 😁 nors kai kaina 40€ tai gal ir nieko...
Renaldas su komanda paskutinių trijų metu Lietuvos dugninės čempionas. Tai gal biški raukia fideriuose/pikeriuose ir nekalbėtų apie pikeriuką su 60g užmetimu :) Na, čia šiaip, informacijai
 #719568   tukasG
 11 Spa 2018 16:15
O koks tipsų rinkinukas komplekte eina? 0,25 0,5 0,75 OZ?
Nežinau, gal aš ką neteisingai darau, bet man su stikliniais tipsais dažniau valas aplink tulpę apsisuka, nei su angliniais. Šiuo atžvilgiu, man angliniai truputį labiau patiko. Mažiau vibruoja be reikalo.
 #719569   renaldas
 11 Spa 2018 16:18
vaidask rašė:
11 Spa 2018 16:14
renaldas rašė:
11 Spa 2018 15:43
Tavo nuorodose gal koks senas modelis, as apie sita kalbu http://feederfishing.lt/eshop/pradzia/7 ... dalys.html
Ne senas, tiesiog kitas visai modelis. Ne volzhanka piker, o volzhanka optima piker 😉
Gali but, as tom volzankom nelabai domejaus ir pats, dave i rankas, pagaudziau, patiko, nusipirkau :-D
  • 1
  • 325
  • 326
  • 327
  • 328
  • 329
  • 332
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė