Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #718965   linasykas
 21 Rgs 2018 17:38
Atsistojus zvejot nepatogu tik su fyderiu :-D , man rodos, kad tie Jaxsono kajakai nera tokie stabilus kaip feelfree lure ;-) tas pasilenkti ir paimti irkla pasiirkluojant 10 metru tikrai man patogiau atsistojus, nei atsisesdus, as kede laikau max nuleista, kad butu patogiau irkluot, nes ant pakeltos, kaip ant taburetes man netinka, tada atsistojas pasiirstau, aisku Danes ir Minijos zemupiai nera tokie sraunus, kaip Dubysa :/brazasista
 #718977   DainiusM
 22 Rgs 2018 09:48
SauliusM rašė:
21 Rgs 2018 20:57
Dainiau, kada ten i ta lydeku kajakeriu cempa pas svedus lekiat? Lauksim reportazo.
spalio trecia sav... nu jei bus ka rodyt... ;;yel
 #720046   DainiusM
 23 Spa 2018 19:28
Nu ka... ka tik pasiekiau namus- pilnas ispudziu. Detaliau gal bus veliau, o kol kas kelios foto ir rezai (is 97 dalyvavusiu):
1 Gabriel Claesson Swe 91
2 Modestas Ancius Lit 90
3 Saulinus Norkunas Lit 89,5
4 Zoltan Kalauz Hun 87,5
5 Björn Snellman Fin 86
6 Håkan Lundgren Swe 85,5
7 Emil Randemo Swe 85
8 Simon Müller Aut 83
9 Andreas Horváth Hun 82
9 Ronny Mäenpää Fin 82
9 Vilmer Eliasson Swe 82
9 Zsolt Szanisló Swe 82
13 Andreas Östlund Swe 81
14 Azolas Bakanovas Swe 80,5
15 André Häggman Fin 80
16 Henric Appelgren Swe 79
16 Feege Ger 79
16 Dainius Medziausis Lit 79
19 Simon Snellman Fin 78,5
20 Linus Holmberg Swe 78
21 Fredrik Lindgren Swe 77
22 Nils Henrik Parborg Nor 76
23 Gediminas Šaučiuvienas Lit 75,5
24 Emma Johansson Swe 75
25 Tamás Széll Hun 74
25 Roger Nilsson Swe 74
27 Roy Ridbäck Swe 66
27 Thomas Lovqvist Swe 66
Likusiems nepavyko pagauti iskaitines (65cm ir i virsu).
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
p.s. pamastymui visiems kritikams kajaku- tuo paciu metu vyko varzybos is kateriu- ekipazai po 3 zmones kateriuose (parduotuviu atstovai ir t.t.- na tokie kur jau moka zvejot)- pas juos sumavosi 5 zuvys (is 3 gaudanciu zmoniu ekipaze), tai va, su savo sugaudymu ju sarase buciau buves 7 vietoj (cia as 1 is kajako). Didziaja dali zuvies susirinkom tokiose vietose, kur su kateriu patekti nera sansu... :ruko
 #720053   Vaidis
 23 Spa 2018 23:49
Geras, LT vyrukai gerai pasirodė, malačiai ;uolrait
 #720247   SauliusM
 29 Spa 2018 14:12
DainiusM rašė:
23 Spa 2018 19:28
Didziaja dali zuvies susirinkom tokiose vietose, kur su kateriu patekti nera sansu... :ruko
sita ziurek, o vat man idomus toks klausimas is tu varzybu. kokiais kajakais kiti varzybu dalyviai plaukiojo? kas dominuoja pas tuos kajakerius, kur ne pirmus metus plaukioja? yra kazkokios tendencijos?

o kai del varzybu, tai kaip suprantu, rezultata lemia didziausia pagauta zuvis?
 #720259   DainiusM
 29 Spa 2018 20:31
1. kas link varzybu. taip cia toks "draugiskas pasimatavimas" didziausia zuvim, nes pvz iskaitine prasideda nuo 65cm, tuo tarpu tik 27 is 97 zveju pagavo iskaitine ir papuole i sarasa. As pagavau 6 iskaitines, taciau pritruko centimetru vienai zuviai, kad uzlipt ant pakylos... :lol:
2. visokio ten velnio buvo. bene daugiausia maciau coosa HD, taip pat ir coosa FD daug buvo... ir krakenas vienas kitas, vienas net su paprasta coosa vokietis plauke (tokia kur as upej plaukiu). hobie irgi buvo ne vienas. kelias cudas maciau, tiek 12, tiek 14 pedu... dar kazkokiu minamu, pamirsau pavadinima.
p.s. griausiu as hobie, idomu lastus pabandyt (hobie outback). beja, jei idomu parasyk i PM- duosiu nuoroda i labai idomu varianta. :roll:
 #720520   kayakas1974
 03 Lap 2018 23:25
malaciai gerai pasirodet . o del Hobie pas mane yra Pro angler 14 jei yra noras isbandyt pedalus as kas savaitgali plaukiu zvejot ..reiktu kada susibegt i koki ezerioka smagiau butu .as nuo alytaus puses..
 #720525   DainiusM
 04 Lap 2018 11:16
kayakas1974 rašė:
03 Lap 2018 23:25
malaciai gerai pasirodet . o del Hobie pas mane yra Pro angler 14 jei yra noras isbandyt pedalus as kas savaitgali plaukiu zvejot ..reiktu kada susibegt i koki ezerioka smagiau butu .as nuo alytaus puses..
Sveikas, aciu uz pasiulyma, bet jau kaip ir nusipirkau... uz savaiteles pasiimsiu. :grin: PA14 tai jau laineris kaip reikiant (mano poreikiams per sunkus daiktas). Pabandysiu su Outback padraugauti... :roll:
 #720532   kayakas1974
 04 Lap 2018 19:09
jo outback as irgi ieskojau bet tuo momentu nebuvo arba su sena sedyne o man jurai geriau tiko su nauja sedyne bet sitas pasimaise tai paemiau aisku svoris didelis bet ir vietos ir komfortas plius galiu spningaut atsistojes laisvai.bet ir mano nr 1 butu outback.
 #720534   kayakas1974
 04 Lap 2018 19:19
DainiusM rašė:
04 Lap 2018 11:16
kayakas1974 rašė:
03 Lap 2018 23:25
malaciai gerai pasirodet . o del Hobie pas mane yra Pro angler 14 jei yra noras isbandyt pedalus as kas savaitgali plaukiu zvejot ..reiktu kada susibegt i koki ezerioka smagiau butu .as nuo alytaus puses..
Sveikas, aciu uz pasiulyma, bet jau kaip ir nusipirkau... uz savaiteles pasiimsiu. :grin: PA14 tai jau laineris kaip reikiant (mano poreikiams per sunkus daiktas). Pabandysiu su Outback padraugauti... :roll:
o drive 180 drive?
 #720540   DainiusM
 04 Lap 2018 22:35
2019m modelis eina su drive 180 ir turbo fins komplekte...
p.s. bet as senesni modeli uz nebloga kaina nugrioviau, tai jei pats principas patiks- sau pasiimsiu nauja outback, o sitas liks zmonai pasiplaukiot, bo i mano coosa jau irgi pretendentas islindes. :-D
Paveikslėlis
 #720664   DainiusM
 08 Lap 2018 21:25
Radau, kad apvertus perverciant atgal atsigeria vandens per priekini dangti. Bet man nelabai aktualus tas reikalas- ne juroms ieskau, be to tai beda tik tada kai juroj toli nuo kranto nusibeldes esi, kas pas mus nelabai tiketina... plius lengvai sprendziasi rankines pompos pagalba. :) Uz tai svoris, stabilumas, greitis ir manevringumas lyg ir labai teisingi. :roll:
 #720808   Vaidis
 13 Lap 2018 20:26
Balandis :cool: , kai vanduo prašyla ir gamta prabunda, taškuotos ir žvaigždėti !-kliovas-! ;;yel
 #720860   kayakas1974
 15 Lap 2018 19:43
kayakas1974 rašė:
15 Lap 2018 19:41
tench rašė:
13 Lap 2018 19:47
Galima žvejot. Bet yra kita problemėlė - mažai kur galima legaliai privažiuot.
o tai labai arti ir nereik galima kayaka ir pora simtu metru nusituyst ant ratuku
nes cia man visi sako kad isvis negalima nes pasienio ruozas ..kazkokia nesamone
 #720862   DainiusM
 15 Lap 2018 21:37
Na as pora kartu plaukiojau su kompanija, airis man rodos gerokai tankiau lenda i jura... ir negirdejau, kad bent vienas arestuotas butu. :roll:
p.s. "ekspedicija"- cia is vieno anekdoto gimes kolektyvinis kajakeriu pasiplaukiojimas baltijoj. :-D
 #720879   valgykitmorkas
 16 Lap 2018 15:47
Baltijos pajūrys plati savoka, jeigu turi omenyje tik Lietuvą, tai visi žino kokios sąlygos: Karklė, Šventoji, Nemirseta, nežinau gal dar kas. Čia privažiavimo ir nusileidimo prasme. Bet vėl kiek dienų per metus būna tinkamų išplaukti kajaku? Va Estijos visa vakarinė pakrantė :gutgut ir vietų pasirinkimo prasme ir tinkamų orų. Čia https://www.google.com/maps/d/u/0/viewe ... 999978&z=8 rasi pažymėtų uostelių, slipų kur galima privažiuoti ir plaukiojimo priemones lengvai įsileisti ir čia paprastai vietos, kuriose žvejoja žmonės. Daug vietų, įlankų aplink Saremos salą. Vakarinėj pakrantėj Saunja rezervatas. Ten pirmoj nuorodoj nėra visų pramoginių/žvejybinių uostelių pažymėta. Bet jeigu Lietuvoj yra du pramoginiai uosteliai pajūryje, tai Estijoj rasi apie 100, minimum kas 30 km pakrantės po uostelį, o kai kur ir tankiau. Žinoma ne už veltui, bet jeigu kajakas ne monstras, jam paties slipo nereikia, uostelis išduoda, kur galima prie vandens privažiuot. Vienuose norėdamas įsileisti turėsi mokėti vistiek, nes reikia pro vartus įvažiuoti, kitur ir šalia įsileisi, jeigu kajakas, įvairiausių sąlygų. Tik didesniuose uostuose, kur keltai kursuoja uždrausta po akvatoriją maltis. Visas uostų uostelių sąrašas va čia https://www.sadamaregister.ee/SadamaKaart/DoGis , pasirinkus rodymą žemėlapyję bus galima matyti visus.
Supranatu, kad tolokai trenktis, bet jeigu ilgam savaitgaliui porą dienų pabūti gamtoj ir paplaukioti jūroj, manau, kad įmanoma. Iš Vilniaus iki Lietuvos pajūrio su kajaku irgi ne dažnai išsiruoši. Jeigu neužsisakinėti kaimo turizmo, galima išsirinkt vietą ir turistaut palapinėse ir žvejot dienom. Miškų urėdija turi duomenų bazę su visais nemokamais kempingais, kuriuose paprastai (kiek mačiau) būna metalinė grilinė / laužavietė su kaminu, tualetas, malkinė su malkom ir t.t, pvz vakarinės pakrantės ir salų kempingų sarašas
Žuvų pasirinkimas nėra labai didelis: lydeka ir ešerys, gegužę birželį vėjažuvės. Anksti pavasarį ir vėlai rudenį šlakiai (bet juos daugiau nuo kranto įsibridę žvejoja ir giliau į jūrą nelenda). Na dar plekšnės, bet tikriausiai neįdomu jas gaudyt iš kajako:-). Bet lydekų ir ešerių ten kas žino, kada, kur ir kaip jūroj prigaudo daug. Limitų bendram skaičiui ir kiekiui nėra, todėl vietiniuose forumuose lydkekų kiekis nuotraukuose būna nemenkas: http://rybolov.ee/forum/index.php?topic ... 237627#new , http://rybolov.ee/forum/index.php?topic ... 237554#new , o ir egzempliorių 4-7 kg neretai pasitaiko. Jeigu kažkam daugiau info į pm. O hobie kajaka aš irgi svarsčiau, bet pasilikau prie porta-bote. Nežinau ar kayakshop.lt dar jų turi bet tuos senesnius modelius tikrai už labai mažą kainą pardavinėjo paskutinį pusmetį, niekur europoj nemačiau tokių mažų hobie kajakų kainų... :-). Įtariu iš ten DainiusM ir nukovei :-). Varvinau seilę, bet susilaikiau. Ne dėl kainos kaip ir sakiau - kaina labai gera, bet dėl visų poreikių patenkinimo :-).
 #720880   DainiusM
 16 Lap 2018 19:11
pam param... "ir nukovei"... :lol:
Paveikslėlis
p.s. grauzhk morka- aciu uz idomia info!
p.p.s. jokia gelda, sulankstoma ar pripuciama, neduoda tiek malonumo savo mobilumu, tylumu ir siaip viskuo... kaip kajakas, hau! :-D
p.p.p.s. 100% organizuosimes 2-3 dienom i estija...
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 40
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė