Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video

 #88008   Arunasbaze
 26 Gru 2008 19:41
Forumo taisykliu 1,3,8 punktai yra iki :idea: . :-D

 #88010   VirTus
 26 Gru 2008 20:33
Na ziuriu cia kaledines nuotaikos pas visus :grin: ...
Gerb.Stasy,
jei nepatiko komentarai apie Jusu dezes,tai dar nereiskia,kad galite dergti i suns dienas visus tuos,kas kritikuoja
P.s.as taip pat naudoju aliumine deze,bet tai nereiskia ,kad ji pranasesne uz plastikine,medine ar dar kokia nors... ;-)
p.p.s...ir sveskime toliau,kam dar svenciasi.... ;-)

 #88075   linaspvlts
 27 Gru 2008 19:33
sveiki
ko gero paskutine zukle siais metais.tikejomes geresnio rezultato,bet....kliovas buvo labai silpnas.prabridom gal kokius 5km.Is anksto ryto buvo stipriai pasale.masinos termometras rode -5.po to apsiniauke,ir saltis krito.
zodziu,svarbu sudalyvavom,ir turbut uzdarem senus metus.



Paveikslėlis

 #88083   Vitolis
 27 Gru 2008 20:01
Su artejanciais naujaisiais Linai, :beer'2
Tavo ir laimikiai ir nuotraukos kaip visada vertos pagyrimo. ::liux Shaunuolis ;uolrait

 #88088   linaspvlts
 27 Gru 2008 20:41
Aciu Vitoli.Kaip visada pasikartosiu-reiskias ne be reikalo braidziau :grin:

 #88119   plexniauskas
 28 Gru 2008 10:17
Paziuri foto ir matai kad zvejys is didziosios raides.... pagarba

...

 #88120   netikras
 28 Gru 2008 10:20
Vegys rašė:
Edosius rašė: Date modified : 2008:12:20 22:19:51
Date taken : 2008:12:20 22:19:51
Date digitized : 2008:12:20 22:19:51

Paryškinau informaciją kada daryta foto...
Edosiau, ar tau panasu, kad nuotraukos darytos 22:19 val ? Man - ne. Cia greiciau jau data kada i kompa buvo ikeltos. Ar dar kokia nors.


...sorry..kad gryžtu prie "ergelio"...bet čia ateičiai... :grin:

..suprantu čia tuos ,kuriems rūpi laimikių "teisėtumas-legalumas"....tik nereiketų -nederėtų kuomtai viešai itarinėti vien iš foto info išklotinės...

..pavyzdys ..su tuo pačiu "olimpus".....
...foto daryta kątik....

Paveikslėlis



...štai jos info....

Paveikslėlis

 #88121   Kairys
 28 Gru 2008 10:29
Vyrai, kai kurie turbūt perlenkiat lazdą dėl tos vėgėlės... Būčiau aš brakonierius ir ką nors neleistino sugaučiau, patikėkit, tikrai neviešinčiau. O čia žmogus vėliau foto įdėjo, tai jau ir pradedat analizuot, kodėl dabar, gal taip, gal kitaip... Gelmės irgi salačio foto po pusmečio įdėjo, tai ką, ir jis koks nors ne toks? ;-) Daugiau pasitikėjimo. O technika lieka technika, patingėk pasikrapštyti, ir rodys nesąmones. Mano tokia nuomonė. :roll:

 #88126   Raupsuotas
 28 Gru 2008 10:54
Netikras, yra tokia patarlė.Sakoma teisinasi tik kaltasis, o teisus žmogus tai praignoruoja ir nekreipia į tai jokio dėmesio.Tai priimkite kaip patarima ateičiai.Niekada nepulkite aiškintis jei esate teisus.Šiaip nuo pat pradžių tikėjau jūsų padorumu kaip ir beje likusių forumiečių taip pat.Tik va tas knaisiojimasis, atskiros replikos ar pasisakymai kaž kaip negražiai, užgaunančiai, žeminančiai iš šalies atrodo.Na nejau mes taip ir neišmoksime kitaip mastyti, bendrauti :( Na būkime nors tolirentiškesni, pakantesni vieni kitiems.Nuo to tik visi laimėsime ir jausimės geriauPaveikslėlis

 #88132   netikras
 28 Gru 2008 12:21
LABAI ALKANAS rašė:Netikras, yra tokia patarlė.Sakoma teisinasi tik kaltasis, o teisus žmogus tai praignoruoja ir nekreipia į tai jokio dėmesio.Tai priimkite kaip patarima ateičiai.Niekada nepulkite aiškintis jei esate teisus.Šiaip nuo pat pradžių tikėjau jūsų padorumu kaip ir beje likusių forumiečių taip pat.Tik va tas knaisiojimasis, atskiros replikos ar pasisakymai kaž kaip negražiai, užgaunančiai, žeminančiai iš šalies atrodo.Na nejau mes taip ir neišmoksime kitaip mastyti, bendrauti :( Na būkime nors tolirentiškesni, pakantesni vieni kitiems.Nuo to tik visi laimėsime ir jausimės geriauPaveikslėlis

...hm...šiaip teisinasi teisiami...įsivaizduok kas čia būtų..jeigu aš kaip tu sakai..."praignoruočiau...."...ar dar geriau...pulčiau..?.(..nes vienas iš didžių karvedžių geriausią gynybą laikė puolimu...)...

..nu ką ..kaikurie čia paįvairinom šventes.. :grin: ...man ,čia naudinga patirtis...atradau kelis įdomius forumus...jeigu duos dievas sveikatos ir laiko...dar pabendrausim...pažvejosim... :)

...

 #88133   netikras
 28 Gru 2008 12:36
...2linaspvlts...respectas...foto "kataloginė"....saviškes, potokių ..., jau gėda rodyt.. :grin:
 #88137   linaspvlts
 28 Gru 2008 13:26
netikras rašė:...2linaspvlts...respectas...foto "kataloginė"....saviškes, potokių ..., jau gėda rodyt.. :grin:
nepervertink,kad nesusirgciau didybes manija :grin: Aciu :)
jei rimtai,visu foto yra geros.Juk mes cia nesivarzom, tik parodom kaip mums sekasi,ka pagaunam,ir kaip tai pateikiame kitiems paziuret.

 #88149   gelmės
 28 Gru 2008 15:57
Ko pyktis - man nedašunta. :!:
Dabar turiu savo kameroje gruodinę žvejybą ant ledo. Nenoriu įdėti nuotraukų, nes dar yra vietos filmuoti. Tai greičiausiai dėsiu po naujų. Ten y lydekis kokių 300 gramų. Galėsit lojotis. :-D
Seniai- gyvenkime draugiškai. A ?

 #88156   Vitolis
 28 Gru 2008 17:09
gelmes rašė:Ko pyktis - man nedašunta. :!:
Dabar turiu savo kameroje gruodinę žvejybą ant ledo. Nenoriu įdėti nuotraukų, nes dar yra vietos filmuoti. Tai greičiausiai dėsiu po naujų. Ten y lydekis kokių 300 gramų. Galėsit lojotis. :-D
Seniai- gyvenkime draugiškai. A ?
;-var-var. Be komentaru

 #88218   Agis
 29 Gru 2008 09:02
Apibendrinimui, pries paskutiniu komentaru galiu pasakyti tik tiek .
Žmonės, nebūkit veidmainiais.Tai jūs sprendžiate apie žuvies gyvumą pagal akiu kampą nuotraukose, tai jums neytinka suabejojimas fotoaparato informacija.Bet juk nebuvo nieko pasakyta, tik susilaikoma nuo komentarų.Jusų juk šimtas ir daugiau su savo nuomonemis, o moderatoriu tik saujele, kuri bando palaikyti kažkokią tvarka forume.Patys pakomentuojat piktai, paskum patys kaltu ieškote.Mūsų kaip administratorių klaida buvo tik tame, kad suabejojimas buvo parašytas viešai.Ateityje bandysime to išvengti, bendraudami tiesiogiai su nuotraukos ar temos ykeleju, kaip ir ribosime komentarus po nuotraukomis.Viskas kas bus nesusije su nuotrauka bus istrinama vos tik pastebejus.Rodos leidi padiskutuoti laisvai, vos ne iki zvejybos vietos issiaiskinimo, tai laikui begant gauni pastabas apie diedovscina ar taisykliu punktu nesilaikymus.

 #88232   Arunasbaze
 29 Gru 2008 11:07
......daug kur sutinku su Agiu.O kas liecia foto info ir zuvies akiu kampa,galit patys pagalvoti,ka lengviau pakeisti pirmineje originalioje nuotraukoje,jei tam yra noras :-D :-D
P.S....... uzkliuvo mano pastabos apie akiu kampa :-D :-D Taigi pasiiuliau senai istrinti :roll: ta mano rasliava,nes viskas kaip liko po senovei,o tam nuo gimimo zvejui net ir uz taisykliu 7 punkto nesilaikyma isrisimas buvo duotas :-D Labaialkanas yra teisus:
yra tokia patarlė.Sakoma teisinasi tik kaltasis, o teisus žmogus tai praignoruoja ir nekreipia į tai jokio dėmesio
:-D :-D :-D

 #88247   Raupsuotas
 29 Gru 2008 14:50
Agi, Jus be abejo teisus.Mano manymu turėtų būti taip.Jei moderatoriam kyla koks neaiškumas vienu ar kitu klausimu tada iš karto būtų galima visai tos nuotraukos, straipsnio ar kokio pasisakymo nekelti ar trinti.Kita vertus žmogus gali kelti, rašyti, kopijuoti ką nori, bet jei bus noras visada atsiras jį kritikuojančių, nepritariančių ir pn.Gaunasi lyg uždaras ratas.Vis dėlto aš siūlyčiau pirmesnį variantą - trinti, naikinti ir neleisti įsiliepsnoti besaikėm rašliavom.Tokiu atveju kam nepatiks galės daugiau neberašyti, fotkinti ir t.t...Žodžiu nepavydžiu aš jum jei atvirai.Atminkite, gerai visiem nebus N-I-E-K-A-D-A.Esate valdžia ir darykite kaip manote teisingiau.Stiprybės, ištvermės, tolerancijos, nuoseklumo ir geros nuotaikosPaveikslėlis

 #88248   Agis
 29 Gru 2008 15:19
Tolerancijos ir geros nuotaikos tai dar atras visi moderuojantys foruma, o visa kita pabandysim pazaboti taisyklemis :-D
Gerai, uzteks ta tema.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė