Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai
 #275565   vygis13
 19 Bal 2011 11:03
Parsivedė aukštaitė mergina žemaitį vaikina... Guli abu lovoj.. Vaikinas knarkia, o mergina nervuojasi ir sako:
- Petrai, Petrai, perlipk per mane...
Vaikinas atsisuko į ją, paėmė, perlipo i kitą pusę ir toliau sau knarkia...
Mergina susinervina ir vėl sako:
- Petrai, Petrai, perlipk per mane!
Tas vėl perlipa ir miega jau kitoj lovos puisėj...
Nu mergina jau vos nerėkdama:
- Petrai, Petrai, perlipk per mane!!!
Tas vėl lipa, tik staiga mergina ji pagauna ir sako:
- O dabar daryk kaip tikri Buliai daro!!!!
Žemaitis:
- Mūūūūūūūū!!!!!!!!!
 #275748   zemaytis
 19 Bal 2011 18:26
vygis13 rašė:Parsivedė aukštaitė mergina žemaitį vaikina... Guli abu lovoj.. Vaikinas knarkia, o mergina nervuojasi ir sako:
- Petrai, Petrai, perlipk per mane...
Vaikinas atsisuko į ją, paėmė, perlipo i kitą pusę ir toliau sau knarkia...
Mergina susinervina ir vėl sako:
- Petrai, Petrai, perlipk per mane!
Tas vėl perlipa ir miega jau kitoj lovos puisėj...
Nu mergina jau vos nerėkdama:
- Petrai, Petrai, perlipk per mane!!!
Tas vėl lipa, tik staiga mergina ji pagauna ir sako:
- O dabar daryk kaip tikri Buliai daro!!!!
Žemaitis:
- Mūūūūūūūū!!!!!!!!!
Arba nepamenu, arba taip nebuva :oops: :-mhm
 #276149   Sokratas
 20 Bal 2011 18:48
gero žmogaus pagalba, pradėjau susirašinėjimą su G.Loomis dėl to sutrauškyto spiningo.
Gavau laišką:

You can send the rod to us for warranty evalaution. There will be a $160 (US) charge for shipping internationally. Here is a link to our warranty form and procedure:
ir čia noroda...


160 baksų gaunas apie 400 lietuviškų, plius išsiuntimas iš čia kainuos apie 70 lt, jei ne daugiau. Sako dar, kai atsiųs, gali PVM nuplėšti.... nepigiai čia išeitų, nepihgiai man..
 #276180   Vegys
 20 Bal 2011 20:07
Bobi, pats kaltas dėl Loomio. Nereikėjo pačiam tvarkyt. Butum už 50 lt susitvarkęs. Ale ką aš čia dabar tau ant žaizdos druską pilu ... :oops:
P.S. ši tavo istorija prie Įdomių ? Juokingų nuorodų ? Anekdotų ? Ar pokštų ? :)
 #276186   Sokratas
 20 Bal 2011 20:27
verkt noris nuo to įdomumo :lol:

Bet vistiek įdomu, kad atsakė. iš pradžių bandė ,,atsifutbolinti", nurodydami kreiptis į atstobus Europoje, tai biški teko pameluoti...
Jei būtų dar keli kotai, tai siuntimas atsieitų tiek pat, bet, nieks nelaužo be manęs matyt daugiau :) ....
 #276265   Zafas
 21 Bal 2011 00:26
Sveiki zvejai ir statybininkai. Stai ir as nusprendziau ideti fotoreportaza is savo iprastiniu isvyku i zukle. Susiruosem vakar vaziuoti porytoj i zukle tai isvaziavom sendien, aisku moterys pridejo lasiniu , snapses, pomidoro papjauste, man aisku cukinijos gabala ir pora tarkuotu runkeliu . na Kaip reikiant. Labiausiai aisku dziaugesi Tobis ( musu seimos mylimas suo ) ji visada pasimam su savimi i zukle, kas ji baisiai dziugina, nes iprastai ji laikom uzdaryta vonioje, o ir kaip koks katinas megsta jis kaskodel zuvi... Turejom vaziuoti keturiese, bet atsibuciuojant su zmonikem vienam is draugu labai patiko tai tas nusprende dar biskis pabuti, o mes aisku laiko laukti neturejom , taigi jis liko pas mane .

Anksti ryte ruosemes i zukle tvarkom yrankius dedames meskeres
Paveikslėlis
Ilgai netrukom isvykom i zukle prie Minijos kaimo, Mantukas siektiek nubrozdino masina, nes is vakaro aptarinedami zukle ir valgydami dziovintus karpius ne nepajutom kaip padauginom alucio, bet viskas gerai pajudejom toliau su savo dviviete valtim :
Paveikslėlis
Na ir pagaliau atvykom i savo megstamaiusia vieta prie minijos Mantukas ir Darelis visiskai nekantravo greiciau pradeti nuostabia zukle, tik supykde tai kad musu vieta buvo uzeme kiti zvejai , panasu kad is uzsienio, nes zuvi gaude rankom ir graibstais nuo pavirsiaus, na ir sekasi jiems.Laukdami kol jie baigs zvejot mes visi trys puikiai isimaudeme upeje, siektiek saltoka bet uztat labai sveika.
Uzsenieciai zvejai musu megstamiausioje zukles ir maudyniu vietoje :
Paveikslėlis

Pradejome zukle, oras buvo puikus . kibimas labai geras , ir masdaug po 4,5 val zvejybos ir pakrante nuejus apie 14 km pagavom pirma zuvi... Tik deja Tobis , musu mylimaiusias seimos suo kai koks laukinis soko i vandeni ir ciupo zuvi :
Paveikslėlis
Uzdarem Tobi i masinos gala ir teseme zukle, netrukos, po 2 val Marelis ( rajone zinomamas Vampo klicka, jai kas netycia pazystat ) ikirto 4 zuvis. Visas kaip matote nuotraukoje pamatavome ir del to kad nesiekia leistino dydzio sekmingai paleidome atgal i minija :
Paveikslėlis

Artejo laikas namo, o ir sutikti vietiniai minijos kaimo gyventojai sake jau kuri laika nieko gero nepagave , nes uzsenieciai zvejai visa zuvi graibstais isgaude o ir prie vandens bijo eiti nes neva kelis vaikus apkandziojo kaskoks pasiutes ruonis, aisku mums tai sukele juoka, pamatytume ta zveri Tobi uzsiundytume juk neveltui ji tiek dresavau, taigi nusprendeme apsisukti ir grysti namo, nes praejo jau savaite ir seimos pasilgo, ir barzda skustis laiko, o ir kilometru susukom ne viena simta minijos pakrantemis. Taigi nufotografavau malonius Minges gyventojus ir patraukem namo :
Paveikslėlis
 #276277   Sokratas
 21 Bal 2011 06:41
gavau į el paštą tokį vadovą, gal kam įdomu bus :lol: :

GEOGRAFIJA - PAKELIAUKIME...


Papasakosiu, kaip išmokti geografiją, neišeinant iš namų.
Rūbų spinta- tai Kinija. Nesvarbu, kas parašyta - Hugo Boss, Cavalli, Gucci - viskas yra Kinija.
Spintos antresolės - Mongolija. Niekas nežino, kas ten sukrauta ir apskritai nesupranta, kas ten vyksta.
Virtuvė - tai Artimieji Rytai. Ten šnypščia dujos, žvanga peiliai, taškosi faršas ir teka ašaros. O viskam vadovauja diktatorius su chalatu.
Šaldytuvas yra Europos Sąjunga. Tik pažiūrėk, kiek ten visokių gėrybių, tvarkingai sudėliotų į lentynėles, žiūri šviesoje.
Močiutės kambarys yra JAV. Va, sėdi vadovas. Nors ir nelabai supranta, kas vyksta, bet vis tiek viskam vadovauja. Ir jei tik kas nors pabandys be močiutės žinios lįsti į Artimuosius Rytus, karo neišvengs.

Palėpė yra Egiptas.Ten sukrautos piramidės visokių senienų.
Televizorius yra Ukraina. Kas turi valdymo pultelį, tas ir įjungia. Ir programos keičiasi po kiekvieno pultelio spustelėjimo.
Plaktukas yra Liuksemburgas. Tarp kitko, kur jis apskritai yra?

Dujų čiaupas rūsyje - Rusija. Jį sukinėja girtas kiemsargis. Nori - užsuka, gauna pinigų buteliui - atsuka. Ir nieko jam nepaaiškinsi.
O garažas yra Paryžius. Viduryje stovi toks metalinis gargaras, po kuriuo galėtum praleisti visą gyvenimą.

Tu pats esi Lietuva. Rengiesi rūbais iš Kinijos, šypsaisi ir bijai erzinti JAV, pavalgyti lendi į Europos Sąjungą, žiūri, kokia programa dabar Ukrainoje ir svajoji, kad galėsi nuvykti į Paryžių.


Geros dienos!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 144
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė