Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...
#16022 spiridonas
10 Lap 2006 09:24
Vakar prisiregistravau eBAY`uje( http://www.ebay.co.uk ), angliskame. Gal jau kam yra teke pasinaudoti tokia paslauga? pasiskaicius patarimus, visur akcentuojama, kad pries pradedant naudotis sia paslauga, reikalingi ilgalaikiai, sistemos veikimo principu stebejimai. Po kolkas stebiu, skaitineju. Zukles irankiu kainos, kai kurios tikrai vyliojancios.
taigi pasidalinkite mintimis ir/arba patirtimi. Kokias dar e-parduotuves zinote.
#16059 kliovas
10 Lap 2006 16:26
ebay, geras dalykas. daug ka galima rasti ten nusipirkti. viena beda, kad labai jau daug kinietishko shlamshto pardavinejama per ebeju, paskutiniais metais. svarbiausias dalykas yra atsiliepimai(feedback) apie kiekviena pirkima ir pardavima. po kiekvieno pirkimo ar pardavimo geras dalykas yra parashyti atsiliepimus apie gauta preke jos ishvaizda kaip greitai atsiunte ar perkant butent taip buvo apibudinta preke. Tuo pachiu tau pardavejas ar pirkejas parashys feedback'a. kuo didesnis skaichius feedback'o ir geresnis procentas (100% teigiamas) tuo labiau pasitikejimo tavim tures pirkejai ir pardavejai. daznai buna kad zmones neturedami feedback'o nelabai parduos daikta nes nieks nezino ar juo galima pasitiketi, tas pats ir su pirkimu. yra pardaveju kurie parasho kad su nuliniu ar neigiamu feedback' geriau ne nedalyvauti aukcione.
ka del pachio aukciono tai reikes pasedeti ir bandyti pirkti, kad suprasti kaip veikia kainu siulymas(bid). "buy it now" gali ish karto nupirkti be aukciono bet tai dazniausiai aukshchiausia kaina kokia pardavejas nori gauti uz preke. pats aukcionas geriau, nes daznai nuperki uz daug zemesne kaina negu "buy it now" .Pardavejai daznai uzdeda reserve kaina. siulai kaina iki tol kol reserve pasiektas. visada gali uzdeti maksimalia kaina bet gal but nupirksi uz maziau, nes visada nupirksi uz ta kaina koks buvo paskutinis bid. reikia laiko kad pamatytai kaip veikia.
kitas dalykas kai sumokesi pinigus pardavejui ,parashyk kad ant siuntinio deklaracijos formos pazymetu kad tai yra dovana(gift) ir ivertintu iki $50 atitinkamai GBP. ir geriau tegul parasho kad naudotas daiktas tada ishvengsi muito ir pvm.
bandyk kazka pirkti, dalyvauti akcione ir suprasi su laiku kaip tai veikia.
#19104 Magnumas
22 Gru 2006 17:47
Pasidalinsiu savo pirkinio istorija. Užsakiau iš Cabela's katalogo St.Croix Triumph TRS56ULF2 kotelį, Daiwa Regal4i 1000 dydžio ritelę, tūbą kotui nešioti (prie koto neprideda net elementaraus medžiaginio dėklo), bei Lucky Craft Pointer voblerį...Viskas kainavo 107 dolerius, pridėjus siuntimo kainą kainavo 151 dolerį...Mokėjimui naudojau Visa kreditinę kortelę (reikia įrašyt jos numerį).Po kelių valandų nuo užsakymo internetu, gavau elektroninį laišką, kuris patvirtino mano užsakymą (jame buvo surašyti mano pirkiniai,jų dydžiai,spalvos,kaina ir t.t.).Po trijų dienų prasidėjo siuntimas (Cabela's suteikia tokią paslaugą "Track your order", kuri leidžia sekti,kur yra jūsų siuntinys).Bet pinigai nuo banko sąskaitos dar nebuvo nurašyti. Naudodamasis "Track your order" funkcija mačiau, kaip mano siuntinys keliabvo iš Viskonsino valstijos į Kentukį, iš ten į Kiolną (Vokietija) , po to į Varšuvą ir galiausiai atvyko į Kauną, iš kur siuntų bendrovės UPS darbuotojas atveš mano siuntinį tiesiai į namus.Deja, lietuviai nėra amerikiečiai...Mes laiką suprantam kitaip...todėl keturias dienas per Ameriką, Atlanto vandenyną, Europą keliavęs siuntinys jau daugiau nei 4 dienas yra Kaune...Atseit UPS bandė su manim susisiekt tas dienas...Abejoju...Praleistų skambučių neradau Su manim buvo susisiekta elektroniniu paštu ir paprašyta paskambinti duotu numeriu dėl išmuitinimo...Paskambinau.Paprašė atsiųst i e-mailą savo paso kopiją...O aš skenerio neturiu...Po to šiaip ne taip pavyko sutart, kad nusiųsiu mamos paso kopiją, nes ji tuo metu buvo darbe, kur yra skeneris...Taigi iki Kalėdų siuntinio negausiu Teks laukti iki artimiausio trečiadienio...Tuo metu namie nebūsiu...Taigi matysiu savo komplektėlį tik po naujų Noriu pridurt, kad Cabela's tikrai puikiai dirba su klientais.Užsakinėdamas internetu, pamiršau parašyti savo gatvės pavadinimą...Greitai susisiekiau su Cabela's (jie teikia kelių rūšių pagalbą klientams: e-mailu, chatu (kai tiesiogiai bendrauji su jų darbuotoju), bei telefonu (nepatariu skambint - brangu) ir mano siuntinį sustabdė,bei parašė normalų adresą.Cabela's kreditinės kortelės informaciją gavo gruodžio 15 dieną, tuo tarpu bankas apie pinigų nuskaitymą pranešė tik gruodžio 19 dieną.Nereikia nervintis,kai vis dar nematai,kad nuskaičiuoti pinigai.Cabelas turi susisiekt su kreditinės kortelės firma (šiuo atveju Visa), tada Visa susisiekia su banku, o dar vėliau, jis jau gali pranešti, kad pinigai nuskaičiuoti.Ištrauka iš UPS atstovo laiško, kur aiškinama, kam reikalinga paso kopija:
Kad atvezti Jums siunta reikia ja ismuitinti. Tam reikia uzpildyti importo
deklaracija. Deklaracijoje turi buti nurodytas gavejo kodas is muitines
prievolininku registro. Asmuo i muitines prievolininku registra itraukiamas
pateikus muitines pareigunui asmens dokumenta. Jei negalite mums pateikti
asmens dokumento kopijos, tai galite padaryti bet kuriame muitines poste
pats. Siunta galesime ismuitinti jeigu mums pranesite Jusu koda muitines
prievolininku registre.
Daugiau informacijos zr. Muitines departamento direktoriaus isakyma DEL
ASMENU REGISTRAVIMO MUITINES PRIEVOLININKU SARAŠE IR REGISTRACIJOS GALIOJIMO
SUSTABDYMO TAISYKLIU PATVIRTINIMO 2004 m. balandžio 28 d. Nr. 1B-435 tikiusi, kad šiek tiek padėjau suprasti, kaip viskas vyksta,nes pats nelabai turėjau žinių...arba kai kas įvyko visiškai kitaip

su pagarba, Magnumas
#19902 Skumbrotas
06 Sau 2007 11:31
Maža pastabėlė tiems, kas ruošiasi ką nors iš kur nors parsisiūsti - muitas 3% yra žūklės reikmenims iš trečiųjų šalių, su kurioms sudaryta laisvos prekybos sutartis. Rūbams ar dar kokiems dalykams muitas gali būti ir kitoks, todėl geriausiai iš anksto pasitikrinti muitinėje ar muitinės puslapyje kiekvienu konkrečiu atveju atskirai.
ES viduje kitokia tvarka - muito nėra, PVM fiziniams asmenims turėtų būti priskaičiuojamas išsyk pardavėjo šalyje pagal ten veikiantį tarifą. Todėl šiuo atveju reikia pasitikslinti, ar nurodyta kaina yra su PVM ar ne.
#19910 Skumbrotas
06 Sau 2007 12:36
:-kvankt
Muitas yra ne "tarp 5-6", o lygiai 3% ir galioja visoje ES vienodas. Kursas būna ne "apie...", o tikslus tos dienos Lietuvos banko patvirtintas su 4 skaičiais po kablelio. Dar pamiršai, kad 2 lt sumokėjai kasoje banko naudai mokėdamas pinigus.
#22007 Skumbrotas
28 Sau 2007 14:57
Pirma randi dominančios prekės Kombinuotosios nomenklatūros kodą:
http://europa.eu.int/eur-lex/lex/LexUri ... 010886.pdf
Paskui ieškai muitų tarifų:
http://www.ukmin.lt/lt/prekyba/uzsienio ... muitai.php
Meškerėm, ritėm, kabliukam pernai buvo 3% tarifas, šiemet žiūriu jau 3,7%.
#22038 saciokas
29 Sau 2007 08:43
Magnumas rašė:teisingai supratai :!: cia TINKA IR JAPONIJAI IR JAV IR KT.


As apakes Magnumas sutiko, kad pries kelis postus nusisnekejo tiksliau gincijosi nezinodamas. :roll: kazkas baisaus nutiks :shock: ,

P.S jei netycia magnumai soktum i akis paaiskinu:TU aiskinai, kad muitas yra "tarp 5-6 procentu" skumbrotas sake kad 3. O dabar sutikai kad siemet pakele nuo 3 iki 3,5. :shock: jauciu reikia ispardavinet turta ir paskutines dieneles pagyvent super :-D
#22055 vital (vilnius)
29 Sau 2007 11:12
Vakar parasiau i muitines puslapi email,bet blogai uzrasiau savo emaila :roll: ir dar palikau tel.numeri.Tai dabar paskambino moteriske ir pasake kad is muitines :shock: paskambino delto kad blogai buvo parasitas emailo adresas :) Viskas papasakojo; teisingai siusdamas is treciu saliu ant zv.reikmenu 3,7%muitas+18%pvm.Mane nustebino muitines info-servisas :shock: :-D
#22089 Skumbrotas
29 Sau 2007 17:42
Magnumas rašė:Saciokai , as mokejau tarp 5, 6% :twisted: nors turi buti 3,7% kas toli grazu nera 3%...Kazkodel neatkreipi demesio,kad Skumbrotas rase apie 3,5% (neteisingai):shock: >Jei pulsi kazka aiskint,tai perskaityk si pranesima keleta kartu,gal suprasi :lol:

Vėl durnelis durniuoja... :-kvankt
Demokratija kaip demokratija, bet ir prie demokratijos veikia durnių ligoninės kur tokiems ir reikia gydytis. Kiek tas priekvaiša dar čia iškreipinės kitų žodžius ir įrodynės savo liguistos vaizduotės "tiesas" visose temose?
#22093 tuomahaukas
29 Sau 2007 18:26
Eeee... būkime :/brazasista
Tai, kad Magnumas (beje, atvirkščiai nei dauguma) negali pasakyt "šūdą sumaliau", "buvau neteisus"- nieko baisaus: čia žmogaus "karaktieriaus" požymis ;-)
Nors ir ne į temą, bet ši frazė"

as mokejau tarp 5, 6% :twisted: nors turi buti 3,7% kas toli grazu nera 3%...

turbūt pretenduotų į top'us :roll: :jeheje: Kažkas iš RU dūmos taip kalba: "My nechoteli, potomu što nedelali, ibo delat nam nerazrešali te, kotoryje nechoteli". Aukštai kilsi :-ou-je :gutgut :/braj;
#22104 saciokas
30 Sau 2007 08:08
Magnumas rašė:Saciokai , as mokejau tarp 5, 6% :twisted: nors turi buti 3,7% kas toli grazu nera 3%...Kazkodel neatkreipi demesio,kad Skumbrotas rase apie 3,5% (neteisingai):shock: >Jei pulsi kazka aiskint,tai perskaityk si pranesima keleta kartu,gal suprasi :lol:


Dar karta as tau atsakysiu normaliai. Kazkodel tu gincijaisi is viso nezinodamas, moki tarp 5-6 (t.y. procentu), nors buvo 3 (t.y procentai) . Ka tai reiskia, o tai kad VISISKAI nesigaudai toje (muitu) sistemoje. Tau pasake mokek tiek, o tu kaip bambukas ir moki ir dar plesaisi, kad tas muitas yra tiek ir tiek, tik siemet pakele iki 3,7 (siemet -t.y 2007 (ne 2006)). Skumbrotas tau aiskino, kad tada (tada - t.y 2006 (ne 2007)) buvo 3 procentai, tai tiek ir buvo. Ir dar desertui: as tai nemaciau, kad skumbrotas rasytu apie 3,5 procento. Padet kam surast ta posta, please, as juk skaityt nemoku.
#22105 Skumbrotas
30 Sau 2007 09:50
Sačiokai, su durneliu neverta ginčitis. Ne jis juk pirko, o tėvas. Šiaip visi mokesčiai (kodai, tarifai, sumos) yra surašomi importo deklaracijos 47 langelyje, bet kai tos deklaracijos magnumas nėra akyse matęs, tai ir bando išfilosofuot įsivaizduojamus dalykus.
Patarimas visiems, ketinantiems shopintis visokiuose e-bay'juose ir norintiems tiksliai pasiskaičiuoti būsimas išlaidas - užsukite į artimiausią muitinės tarpininkų kontorą ir pasiklauskite, gausite tikslią informaciją esamam laikui. Ir neklausykite visokių mažvaikių nusišnekėjimų. Informacijos internete galima ieškoti tik tada, jei turite patyrimo eksporto-importo operacijų vykdymo srityje.
#22106 vital (vilnius)
30 Sau 2007 10:02
Tiesa pasaket :) Kaip sakant "nezinai nekui lezuviu malti" :!: :-D
Bandisiu atsiusti is vienos parduotuves,jau surinkau daug informacijos apie ja is pazistamu(patikimumas,atsiutimas ir t.t.),is muitines net paskambino ir paaiskino del "nalogu" :-D Kaip viskas praeis butinai informuosiu visus ;-)
Del "Ebay"ira ten vienas labai pigus pardas,bet kolkas kaip neturiu praktikos nebandisiu is ten siusti,labai sudetinga man ten(ebay) suprasti.Geriau trupuciuka brangiau(bet zimei pigiau negu pas mus ;-) )bet paprasciau ir patikimiau ;-)
#22108 Vegys
30 Sau 2007 10:41
Tiesiog ydomumui - ar jav / vakaru europoje normaliose zukles parduotuvese prekes irgi yra pigesnes nei pas mus ar tik interneteinese parduotuvese pigiau ?
#22109 Skumbrotas
30 Sau 2007 11:09
Vegy, stambiose e-bay parduotuvėse kainos dažniausiai nurodytos be PVM. O kas liečia europines įprastas žvejų parduotuves - tai iš mano patirties aplankius Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Austrijos parduotuves susidarė įspūdis, kad kainos panašiam lygyje kaip pas mus. Aišku, kai ką galima rasti pigiau, kai ką brangiau, bet visumoje įspūdis būtent toks. Čia mano IMHO, visada galima ten rasti tokių prekių kaip ir pas mus, nes tik tokiu atveju įmanoma palyginti.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė