Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Konkursas 18 m. ir jaunesniems forumo žvejams
 #462977   Agis
 01 Bal 2013 20:57
Čia lauksime jau ne naujoko reportažų, kurie ir pernai buvo "smagiai" suskaitomi ir su gražiais gamtos ir laimikių vaizdeliais.

Prieš pradedant rašyti reportažus, pasiskaitykite, prašau, dar kartą konkurso taisyklės ir neužmirškite prasidėjus mėnesiui pasižiūrėti koks bus mėnesio ženklas.Jis bus aprašomas čia
http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... 21#p455821
 #473853   Gedcka V
 02 Geg 2013 19:08
Sveiki :/braj; Prasidėjo dar vienos Jaunių varžybos, su kuo visus dalyvius ir sveikinu, linkiu visiem nesėkmės žvejyboj :tia-tau :) .
Vakar, kaip visi žino, buvo lydekų atsidarymo sezonas daugeliui, bet taip išėjo, kad su draugu plūdinėm pagaudyt sutarėm. Pagaut labai ko nesitikėjom, tik šiaip smagiai pasėdėt prie kranto vieną kitą žuvį pagaut ir paplepėt :). Pasirinkom paprasčiausią vietą prie betonkės. Pasiruošėm vietą, pasišėrėm ir užmetę meškeres šuntam nuo saulės :) . Tikra tiesa, kad vakar šilta buvo :gutgut .
Paveikslėlis

Ilgai laukt nereikėjo, pirmu metimu raudė papuošia kabliuką :)
Paveikslėlis

Draugas neatsilieka ir po manęs ištraukia kiek mažesnę. Sako 1:1 - lygiosios. Nu ką, pamaniau, jei jau konkuruojam tai rimtai :cool: . Bet, kaip bebūtų keista, vėliau niekas nekibo :-D . Kad ir kur, kad ir kaip mestum ar dėtum. Taip bežiūrint į nekrutančią pludę, užplaukė tokia mintis, kad reikia pabandyt žemiau užtvankos - ten, kur srovė, kur tęsiasi upė. Draugas sutiko, tai nieko nelaukę susirinkom šmutkes savo ir pajudėjom. Toli nėjom, buvo jau 19h vakaro, o po valandos turėtų atvažiuot tėtė pasiimt mūsų. Pasirinkom tokią gana perspektyvią vietą, kur suteka dvi tėkmės į vieną. Kiek skaičiau iš teorijos, tai tokiose vietose dažnai būriuojasi žuvys. Kiek tolėliau, kitam krante, sėdėjo kiti ponai koki tai. Neklausiau, kaip kimba, bet matyt buvo kas pliuškenasi kibire - kuojos.
Na ką, o mes nepratę gaudyt upėj, tik kiek iš teorijos bežiną, vedėm plūdes pasroviui prilaikydami ir še tau! Niurkt plūdė ir dingo. Aš kaip lupau kotą į viršų :-D , o kaip smagu buvo stiprią žuvį traukt srovėj... :gutgut Pradžioje pamaniau, jog tai šapalas susigundė, bet kur tau - karšis! Tiesą pasakius, pirmas karšis upėj ir dar koks.. 1kg. ir 41cm. Ežeruose man tokį sunku sugundyt, o čia, upėj, kur patirties beveik 0 :gutgut . Na nežinau sėkmė ar meistriškumas, bet žuvis krante! :cig.
P.S Rankos matosi dvi, nes fotografas buvo draugas, tuo metu :) (Tiesa, pavadėlis ,10mm. 0,5m ilgio ir 20nr. kabliukas... :gutgut )
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Po tuščių 3 valandų žiūrėjimo į plūdę tikrai nuotaika pakyla :[anuol . Užsidedu du dzikus ir vėl vedu per tą pačią vietą. Sakau draugui žiūrėk, kaip vedžiau - na, kad ne vienas aš pagaučiau. Tik staiga vėl - niurkt ir plūdės nėra :v-ar . Užkertu ir jaučiu kaip muistosi, ahhh kaip smagu prisimint lingavimą plūdinės meškerės :) :gutgut . Paprašiau, kad draugas nufilmuotų, bet kol susigaudė ką kur spaust, išėjo tik žuvies ištraukimas :) . http://www.youtube.com/watch?v=-XDFXsOw ... e=youtu.be
Paveikslėlis

Po kelių pravedimų ir draugas kažką įkirto :gutgut . Tačiau, įvyko avarija. Karšis įlindo į šakas, į kurias prieš tai jau pora sykių buvom įkabinę, ir nutrūko... Vėliau jau norėjom išbandyt ir kitą upės krantą, matėm gražų užutekį, bet tėtė jau atvažiavo ir daugiau nebespėjom. Bet manau, tikrai, sezoną atsidariau su plūdine iš ties neblogai ;uolrait .
Paveikslėlis

Bet, kas blogiausia, kad palikau namie svarstykles. Ir negalėjau normaliai gamtoje pasverti. Manau nesupyksit už tokias nuotraukas, kurios tikiuosi nesugadins bendro vaizdo. Vis dėl to, išneršę ir dideli. :roll:
Paveikslėlis

Paveikslėlis
 #473858   Agis
 02 Geg 2013 19:14
Labai smagu skaityti apie toki starta ;uolrait
 #473859   Kairys
 02 Geg 2013 19:16
Gedska, gražus laimikis, neblogi karšiokai, tik abejoju, ar jie išneršę. :roll: Man atrodo, karšiams daugiau šilumos reikia, tiksliau, šiltesnio vandens negu dabar, mano gimtojo kaimo ežere nerštas dažniausiai vykdavo gegužės pabaigoje-birželio mėnesį, tada karšiokai į pakrantes lįsdavo ir garsų duodavo. ;-) Bet esmė ne ta, tu "atsidarei", reportažas pavyko, nes laimikis neblogas, ir dar upėje. :gutgut
 #474310   pensininkas
 04 Geg 2013 08:24
Opapa, gerai atsidarei. Sveikintina, jog nepabugai sroves. Cia iskart uz uztvankos nuleidimo tokias vandens sroves susiradai su zuvim?
 #474370   Gedcka V
 04 Geg 2013 18:43
Pensininkas, taip. Iš ties, tai nė nesitikėjau karšio tokioj vietoj :) , iš pradžių pamaniau šapalas gal koks :roll:
 #474487   Gedcka V
 05 Geg 2013 13:58
Spiningavimo sezono atidarymas. 05-04

Taigi, gegužę nėra taip jau daug laiko, kad normaliai pažvejot, mokslai trukdo. Tad radus galimybę, kaip vakar, savaitgalį, su šeima važiavom į sodybą. Aišku, ryte ar vakare pagaudyt neišėjo, todėl gaudžiau ne ypač tinkamiausiu laiku - vidurdienį :roll: . Prieš išvažiuojant neapsisprendžiau, ką, vis dėl to, reikėtų pasiimt - ar plūdinę ar spiningą? Na, kadangi praeitas reportažas buvo su plūdine, o ir lydekų pasiilgau, bei taiklumą spiningo pramiklint reikia, pasiėmiau spiningą. Žvejybą pradėjau kiek po 13h., vienam gerai žinomam Kalvarijos ežeriuke. Kažko labai nesitikėjau, buvo giedra, vėjo beveik nebuvo, bet pasivaikščiojimui oras buvo pats tas :) :gutgut . Taip ir vaikščiojau geras dvi valandas, kol neužplaukė debesys ir prasidėjo šioki toki kibimai. Pirmas grybštelėjo auksinis ešerys :-D .
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Sekančiu metimu dar vienas bandė lūpas prasiplėšt, bet besipurtant nusikratė kablio :) . Bet kur tos lydekos dingę? Budavo brendi pakrante tokiu metu, tai bent viena ar kita pasibaido iš žolių. Ir priėjau vieną labai žolėtą pakrantę. Pravedžiau kartą, antrą - nieko. Pramėčiau ir aplink - 0. Nu galvoju arba neaktyvios arba masalas netinka. Brendu aš per tuos žolynus, tai kad iš vieno, tai iš kito šono, kaip pradėjo taškytis jos :lol: . Tada jau pasidarė viskas aišku. Lydekos dar šildosi prieš saulutę ir kibti neturi noro visai. Paskui, dar beeinant namo, pakliuvo dar vienas ešerys. Manikeną nufotografavau. Sakau, gal dar į kalendorių pakliūsiu? :-D
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Ir paleidau atgalios :)
Paveikslėlis

Paleidęs jį, nieko ir nelaukdamas traukiau namo, žinodamas, kad kitą savaitę kibs žymiai geriau :) :gutgut Tiek šį kartą ;-)
 #474491   Dziedas
 05 Geg 2013 14:57
Šaunuolis ,o pas mus Varėnoje dar ešeriai nekimba. Arba tik „neženuoti‘ o kiti baiga neršt. Man patiko pirma foto-na tikras Lavysinis ,pagal spalva....
 #474505   TheTomas
 05 Geg 2013 17:36
Pas mane vietiniam ezeriuke vienos is pagrindiniu gumu lyekoms :) Dar truksta baltos su juoda nugara ir raudona gerkle :grin:
 #476731   Gedcka V
 12 Geg 2013 11:19
Lydekų paieškos 05-11
Kaip ir minėjau prieš savaitę, jog po savaitės atvažiuosiu vėl, tai taip ir atsitiko :) . Ankstų šeštadienio rytą atsikėliau ne su džiugesiu - pro langą buvo aiškiai matyti, kad lyja, o dar ir griaudi... :roll: Laukiau, laukiau kol nustos, bet perkūnas nė nemanė sustot. Bet, vis dėl to, po pusvalandžio jau nebegirdėjau griaustinio ir, kad ir lijo, išėjau tos margašonės medžiot :v-ar . Oras būtų buvęs iš ties geras, jeigu ne lietus. Praėjus vieną krantinę ir pagavus tik du peiliukus, nutariau pasislėpt po lapais, kaip skruzdė po grybu :-D Pastovėjus pora minučių, kažko labai kvapas stiprus buvo, atsisuku, o ten - ievos žydi :)
Paveikslėlis

Į tą laiką, kol lijo, spėjau ir užmatyti, kur laikosi mailius ir susidaręs planą chuliganą, kur galėsiu pagaut lydeką, jau laukiau kada nustos lyti. Tamsūs kamuoliniai debesys jau po truputį traukėsi, o lietaus lašai vis rečiau ir rečiau krito žemyn. O aš išlindau iš po lapų ir vėl tęsiau žvejybą. Tik pradėjus eiti, prie švendrų kažkas prabaido mailių. Toje vietoje pilvą augina pasirodo dryžuotasis :)
Paveikslėlis

Paėjus kiek į šoną, tuo pačiu masalu susigundė dar pora žuveliokų, tačiau iki kranto jie ne atkeliavo. Vėliau prieinu užtvankėlę, sakau čia tikrai turi būti. Užsidedu guminuką, švysteliu į vidurį ir pradedu šokdinimą. Bumbt per kotą, kertu nieko. Pasikeičiu guminuką į ryškesnę spalvą - vėl bumbt. Šį syk užkertu, bet neilgam - žuvis, pasiekus paviršių, paleidžia kablį ir valas lieka įtemptas tik guminuko :? . Tada, užsidėjau jau trečios spalvos guminuką ir visai nesitikėdamas tą pačią pagaut, trečias kartas nesumeluoja - užkirtau užtikrintai, dabar jau porą syk :-D . Tačiau, kaip keista, žuvis labai nesipriešina, ir tik partraukus į krantą prasidėjo cirkai. Gerai, kad kablys buvo gerai įsisegęs ir sėkmingai pavyko iškelti žuvį iš vandens ranka :) :gutgut . P.S. Kablys buvo burnoje, priešingai negu melagingai atrodo nuotraukoje, kablys tvarkingai išimtas, tik ištraukus žuvį, kad būtų, kuo mažiau kankinama. O pilvas išties išpampęs, prisirijus gal 3 žuveles buvo, sakyčiau geras apetitas buvo, jei dar norėjo :shock: :grin:
Paveikslėlis

Laimingas žvejys su pagaliau pirma legalia šių metų lydeka, kurios svoris siekė 2kg., :)
Paveikslėlis

Su šia gera gaidele ir baigiau spiningauti :v-ar . Vėliau, jau vakare, kadangi buvo smagus ir šiltas oras, nuvažiavom su tėte į vieną nedidelį ežerioką. Ten per porą valandų ešeriai, gan smagiai kibo, bei užkibo ir pora riebių raudžių. Taip smagiai pasisėdėję ir pailsėję važiavome namo. ;uolrait
Paveikslėlis

Tiek šį kartą, ir iki pasimatymo :/braj;
 #479417   Gedcka V
 20 Geg 2013 20:45
Susitikimas su aplinkosaugininkais 05-19
Pagaliau atėjo ta šiluma, tas karštis, kur visi laukė, bet kartu su jais ir atskridę uodai. Tikrai taip, vakar prisiragavo jie kraujo :evil: . Nespėju numušt vieno, jau kitas kanda. Gerai, kad turėjau ilgesnę aprangą, tad sukandžiojo tik viską aplink delną :-D . Vakar tikėjausi patikrinti vieną ežeriuką ir pagauti kokį lyną. Bet pagauti taip ir nepavyko, nes buvo kažkoks nelaimių savaitgalis :-D . Šeštadienį teko apsilankyt du kartus žvejybinėj, nes tai tą, tai aną pamiršau. Vakar su tėvu neapsisprendėm kur gaudyt. Norėjom visas vietas išbandyt, bet ,galų gale, išsirinkę, pradėjom maišyt pašarus ir ruošėm meškeres. Sėdėjom vienas nuo kito kiek atokiau, nes aš naudojau juodą, o jis šviesų pašarą. Tačiau kvapas buvo lyg ir tas pats. O kibimai nestebino :) Kibo eilinės kuojos, kaip kada paįvairindavo rūšį, kokia nors aukšlė ar ešeriukas :)
Paveikslėlis

Tądien buvo daug plaukiojančių su valtimis, bet mūsų krante plaukiojo ir besismaginantys: darė lenktynes pūstinukių, kas daugiau alaus išgers nu ir t.t , kuriuos ir kaltinom po žvejybos, kodėl nekibo :lol:
Vėliau, bemušinėjant uodus, kažkas prie mūsų privažiavo. Mašina paprastukė, raudonas renaultas, o iš jos išlipa inspektoriai, kurie, pasirodo, norėjo patikrinti bilietus. Tiesą sakant buvo smagu juos matyti, nes prie to ežero, kurio mes gaudydavom, labai retai juos pamatydavom. Žmonės malonūs, pasakė, kur žuvis kimba, kur kiek kada įleidę žuvų :gutgut . Tam ežere, kur mes dažnai gaudom, seniau(čia dar tada, kai tik vaikščiot mokinausi :-D ) buvo tikrai daug karpių ir nemažų. O dabar aplinkosaugininkai pasakė, kad šiam įleista karpių ir lynų, visuose kituose Orijos tvenkiniuose buvo įžuvinta ir visai neseniai taip pat. Smagu girdėti iš ties taip sakant žmones. Pasirodo veiksmas vyksta :) :gutgut . Na, o vėliau, jau kai išvažiavo, mes po truputį rinkomės daiktus. Nes kaip jie sakė, jog žvejojam ne ten, kur reikia :-D.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Šiaip reportažo būčiau ir nedaręs, bet, kadangi sutikau GA tikrai nepatingėjau ir parašiau :)
 #480737   Gedcka V
 24 Geg 2013 14:45
Atsidarymas dugninėm 05-23
Pasisekimas tiesiog neapsakomas vakar įvyko ''plot . Nėjau į mokyklą, praleidau kontrolinį ir dar smagiai pažvejojau :) . Tik užvakar turėjom ginčą su tėte, ar spiningauti važiuot, ar lyno patykot. Vis dėl to, priėjom išvadą, kad, kol dar ne vasara - kibs didesni karosai ir lynai, todėl ir važiavome jų patykot. Pasirinkom seklų tvenkinį, gylis iki 3m. ir gaudėm su dugninėmis, tiesa, ten pirmą kartą, tik žinojom, kad ten pagauna vieną kitą lyną. Oras ryte pasitaikė gan neblogas: pūtė silpnas pietryčių vėjas, debesuota, na ir šilta ;uolrait . Iš ties atrodė, kad laukia nebloga diena. Atvažiavom 5h ryto, o jau buvo 3 mašinos žvejų, ale visos kaip viena prie kitos stovėjo. Nuėjom pasiklaust, kaip sekasi, tai vienas jau nuo pusės keturių ir tik vieną karosiuką pagavęs :-D . Na, nieko. Pradėjau ruošt pašarų mix'ą, tėtė meškeres, na, žodžiu, pasidalinom darbais. :) Dėjau juodo karosas-lynas traper pašaro, karpis vanilė ir universalo. Sumaišius kvapas buvo :gutgut . Pašarai suruošti, beliko sumesti meškeres. Pasidalinom puses ir sėdom stebėt kibimų . Kol susitvarkėm viską atejo ir pusė septynių.
Sėdžiu ramiai, mėgaujuosiu gražiu oru.. :ruko
Paveikslėlis

Tik žiūriu sargelis kylst, kylst pas tėtę ir varooo! :eek: Kirtimas ir.. Nieko :roll: :?: . Partraukiam pažiūrėt ant ko kibo - o ten pasirodo buvo uždėtas gal 20cm naktinis sliekutis, tai, matyt, už galo paėmė ir tempė.. :roll: .
Laukiam toliau, žiūriu mano dugninės sargelis kylst, kylst ir važiuoja :gutgut . Pribėgu, užkertu - YRA ;-var-var. . Anam gale kažkas stipriai muistosi. Po kiek laiko žuvis priartėja prie kranto irrr... :ruko
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Gan seniai jau tokį traukiau. 46cm. 1,56kg.(žuvies svoris nuotraukoje netikslus, nes muistėsi) :), užsikabinęs už pačios lūpos krašto . Šypsena veida nedingsta, nors tu ką. Užmetu dugninę, nepraeina nė pora minučių - kibimas, tik dabar ant tėtės dugninės, tačiau jis tuo metu rišo pavaduką ar ką, ir pribėgau aš, pakirtau ir pajaučiau kiek menkesnį, bet vis tiek muistymasį! :) :gutgut . Prie kranto pasimato baltas blyksnis, o vėliau ir pati žuvytė :cool: :gutgut
Paveikslėlis

Šis karosas svėrė 1.1kg. ir buvo 41cm. ilgio . Ant ko užkibo patys matot :grin: , tai, tiesą sakant, buvo dienos masalas :gutgut . Vėliau permetam dugnines ir laukiam. Už kokio pusvalandžio vėl važiuoja ''plot . Tačiau kirtimas tuščias :? , pasirodo vėl ant slieko galiuko kibo. Labai jau atsargiai kibo tą dien. Po šio "važiavimo" tenka palaukti kelias geras valandas iki kibimo. Šį jau užkerta tėvas, sako, nu dabar tai tikrai nepabėgsi! :-D. Žuvis varžosi, o prie kranto ir valo paprašo, o ir į graibštą ne iš pirmo karto pavyksta įtraukt. Tačiau, galų gale ''plot Karosas - 1,55kg. ir 45cm. Tokį, kaip ir lyną, seniai jau teko matyt :) :gutgut .
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Na dedam į sietką ir žiūrim ką čia turim
Paveikslėlis

Po šio kibimo pasidaro negerai. Išlenda saulė, vėjas pasisuko į nugarą, tad vanduo pasidarė labai skaidrus. Tenka palaukti ir permesti dar sykį dugnines, kol dar sykį kibimas man ''plot . Užkertam ir traukiam, traukiam, o ten... :) Gražuolis lynas. Kiek mažesnis už praeitą 0,9kg. ir ~42cm. Bet jėgos turi taip, kaip anas :)
Paveikslėlis

Pagavę šį auksuolį, permetam meškeres ir dar valandai susėdam. Praėję kitus žvejus ir pakalbėję visi sako, kad prastai. Tik vienas pagavo delninį karosą, visi kiti nieko. Pasirodo neblogai užgaudėm :-D . Taip smagiai pagaudę ir be galo besidžiaugdami pagautom žuvim pradedam tvarkytis ir baigti žūklę :) .
Bendras laimikis :cool:
Paveikslėlis

Tai tiek šį kartą ir iki kito :/braj;
Paveikslėlis
 #480743   pensininkas
 24 Geg 2013 14:56
geri parsiukai ;uolrait
 #480750   Wytux
 24 Geg 2013 15:14
Cia jau rimta :gutgut
 #480757   ėrnis
 24 Geg 2013 15:57
geriau būtum ėjęs į mokykla :grin: :grin: tikrai gražu, baltas pavydas.
 #480939   tukasG
 25 Geg 2013 14:37
Gražūs reportažai, gražios žuvys. :gutgut Ypač paskutiniam reportaže. ;uolrait Smagu, kad gražių žuvų turit, dar smagiau, kad ir sugaunat. Sveikinu :/brazasista ir truputį baltai pavydžiu. :roll: :)
 #481284   Kairys
 26 Geg 2013 22:04
Gedska, šauniai pažvejojot. ;-) Smagu matyt progresuojantį jaunąjį žvejį, toli eisi, jei nesustosi. O tu man atrodai užsispyręs gerąja prasme ;uolrait (tik pamokų per dažnai nepraleidinėk,o tai teks... griovius kasti. :-D )
 #481312   Aika
 26 Geg 2013 22:55
Grazios zuvys, sveikinu :) tik gal humaniskiau sverti reiktu, savo vaiku uz ausu gi nekilnosi ;-)
 #483028   Gedcka V
 31 Geg 2013 14:16
Pavasario sezono uždarymas
Pagaliau, pagaliau, pagaliau baigėsi tie mokslo metai :cool: . O ta proga šiandien nuvažiavom į tą patį tvenkinį, kuriame buvau praeitą kartą, pabandyti pagauti ką nors įdomesnio :twisted: . Šįsyk kėlėmės 4h ryto. Kol išsiraitau iš lovos, apsirengiu ir paruošiu arbatą su sumuštiniais praeina geros 20min. Tėtė irgi prisijungia. Tad pavalgę, susėdam į mašiną ir pajudam link vietos. Oras atrodo prastesnis, ta prasme, jog stipresnis vėjas, kurį Šulija ir žadėjo :? . Vietoj būnam 5h. Sumetę meškeres, pradėjom laukt. Laukimas kiek užsitesė iki pusei aštuonių, kol pirmas sargelio kėlimas prasidėjo. Kirtau. Bet tuščiai. Ištraukus slieko jau nerasta :) . Bent jau sužinojau, kad maitinasi, tai bent tiek gerai :) :gutgut . Už pusvalandžio kibimas tėtei, kerta - bet vėl tuščiai :roll: . Pasirodo už pačio galiuko naktinio paėmus ir plaukė, matyt.. Bet, tik permetus, vėl kibimas ir YRA! :) Karosas 1,3kg. Na pradžia padaryta :-D . Po šio kibimo, tenka dar palaukti kiek. O kiek po 9h. staigus sargelio kėlimas ir aš jau kertu :v-ar - YRA. Važiuoja į šonus, muistosi, maniau koks lynas geras. Kur tau, - LYDEKA :lol: Gražiai už kraščiuko lūpos paėmus :) . Ilgis 46cm.
Paveikslėlis


Nu va, nereik ir spiningo vežtis. Užtenka dugninės - baltos ir plėšrių pasigausi :-D . Kaip nuotraukoj matosi, jau saulė švietė, o ji ir toliau švietė.. Tas darė neigiamą įtaką žvejybai, o tai buvo akivaizdu. Bet, iki sekančio kibimo, buvo dar keli bandymai užkirsti, tačiau bevaisiai.
Paveikslėlis

Labai jau atsargiai, už galiuko pasiima ir plaukia, turbūt :roll: , todėl neina pakirst. Vėliau, apie 10h, nutariau pasiimti plūdinę ir kiek pasivaikščioti krantu, kibimai tuo metu jau buvo apstoję, tad pamaniau, kodėl gi ne? Taip tuščiai pravaikščiojus :-D , beeinant, pamatau gražų vaizdą. Iššoka lydeka, bet kažkoks daiktas iš paskos, tada vėl šniūrkšt į orą, o ten pasirodo ant dugninės paėmus ir tėtė traukia dar vieną :) . Greitai atskubu į pagalbą, tačiau nespėju. Lydeka dar kartą iššoka į orą, ir "išspjauna"
kabliuką :) .
Vėliau, jau pabaigoj žvejybos, matom kaip artėja lietaus debesys, bet gerai, kad dar liekam porai minučių ir kibimas! . Krante pasirodo šis auksinis
Paveikslėlis

Tik ištraukus žuvį pradeda lyti, pradėjom rinktis daiktus, padaryt kelias dar foto ir norėjom maut iš ten kuo greičiau.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Tiek šį kartą ir iki vasaros :/braj;
 #483030   Edosius
 31 Geg 2013 14:18
Fainai :gutgut
 #483084   Vaidis
 31 Geg 2013 17:16
:gutgut
 #484946   Gedcka V
 07 Bir 2013 09:39
Vasaros atidarymas 06-02
Pirmiausia visus sveikinu su atėjusia vasara ir linkiu gerų, šiltų, smagių, na ir nesėkmingų žvejybų ;-) . O dabar prie reportažo. Šeštadienis. Tikėjausi vakare, kur su plūdine pagaudyt, bet kur tau - lijo, lijo ir dar kartą lijo. Sekmadienis. Kėliausi prieš 5h. ryto, užkandau ir išėjau žvejoti. Buvo giedras, kiek vėsokas ir be vėjo oras. Atsisėdau ant gulinčio medžio, pasišėriau ir pradėjau gaudyt :)
Pirmas užkibo toks ešerys
Paveikslėlis

Vėliau dar vienas, o po jo tokia raudė :)
Paveikslėlis

Matyt, pataikiau ant priešnerštinio laikotarpio raudžių, tai ir gerai kibo. Visos Apie 200g. Beje papuolė ir kelios kuojos.
Paveikslėlis

Padaręs bendrą nuotrauką, pamatau kai ką šlykštaus :?
Paveikslėlis

Ilgai neišėjo gaudyti, nes jau 10h ryte buvo karšta. Tad ir baigiau žvejybą. Raudės visos paleistos, tik kuojos su ešeriais buvo močiutei padovanotos :)
Paveikslėlis
 #484971   Gedcka V
 07 Bir 2013 10:37
06-06 Dar viena lynų žūklė
Po trijų gerų darbų visuomenei dienų, reikėjo atsipūst. Su draugu sutarėm vakar, kad vakar iš ryto važiuosim ant donkių pasėdėt. Nuvažiavom tik po gero pusvalandžio, todėl kol dar susiruošėm buvo jau ir pusę šešių. Sumetėm po dugninę ir sėdim, plepam, ką gero vasarą nuveiksim, rengiam planus nu ir t.t. :-D
Paveikslėlis

Girdžiu draugo signalizatorius supypia, o draugas jau prie meškerės :) . Kelios minutės ir kerta. Nieko. Ištraukia, žiūriu tuščias kablys, sakau ką dėjai, sako blyną :? . Užsidėjau ir aš blyną. Nepraeina nė 5min. - kibimas. Kertu, o ištraukęs matau kas ten kabinėjasi
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Vėliau per porą valandų sulaukiam kibimų ir ištraukiam po lyną ir štuką kuojų. He, mano didesnis lynas.. :-D Prisiminiau, kad turiu plūdinę. Pradedu su ja, tai šen tai ten pamėtyt, tik staiga žiūriu prie kranto burbuliukai kyla. Įdėmiai įsižiūriu, o ten lynas. Tikrų tikriausias lynas! Greitai užmetu plūdinę gal du metrai nuo kranto, ir jau matau kaip lynas ragauja slieką mano. Plūdė tik niūrkt ir plaukia, kertu - nieko. :? . Vėliau kiek bandžiau, tai tik ešeriukai toj vietoj kabinėjosi :-D . Na žodžiu, pabaigoj žvejybos dar ant fyder'io sugebu užkirst ir karšį. Ant slieko,dziko ir blyno mišinio :grin: .
Paveikslėlis

Paveikslėlis
 #484990   vyrgaz
 07 Bir 2013 11:29
Gražios žuvys..tik vienas momentas keistas- sumetus meškeres apie 5 val ryte, pirmas kibimas tik už 2,5 val.. :shock: Kaži kaip būtų su fideriu gaudant- smulkmė pultų ar tie patys paršiokai.. :)
 #484996   Gedcka V
 07 Bir 2013 11:38
Meškerės užmestos pusę 6 val. ryte, pirmi kibimai kaip ir nerašiau, kada tiksliai buvo, o šiaip tai kažkur už pusvalandžio. O dėl fyderio nežinau, gaudžiau paternoster sistema, nors ten gylis buvo iki 2m. ale dugnas žolėtas, o ir sistemų kitų nelabai moku užsirišt ant fyderio :)
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė