Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Konkursas 18 m. ir jaunesniems forumo žvejams
 #472420   Agis
 28 Bal 2013 21:20
Čia lauksime Žygio reportažų.

Prieš pradedant rašyti reportažus, pasiskaitykite, prašau, dar kartą konkurso taisyklės ir neužmirškite prasidėjus mėnesiui pasižiūrėti koks bus mėnesio ženklas.Jis bus aprašomas čia
http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... 21#p455821
 #476751   zygis
 12 Geg 2013 13:21
NR 1
Sveiki žvejai, sveikinu visus su konkurso startu. Atėjo laikas ir man kažką parašyt. Rašysiu savo pirmąjį reportažą tikiuosi labai nenupeiksit. Į vieną reportažą sudėjau 2 žūkles Penktadienio ir Šeštadienio. Penktadienį grįžęs iš mokyklos nutariu eit pagaudyt karosų. Žvejyba vyks tvenkinukį esančiame netoli nuo mano namu.Prie vandens pavyksta atsidurti tik 7 val. Štai tvenkinuko vaizdas:

Paveikslėlis

Atvykęs prie vandens užmetu meškeres ir laukiu kibimo. Kibimo ilgai laukti nereikėjo užkimba nedidelis karosiukas. Atkabinęs karosiuką užmetu atgal į tą pačią vietą. Kabliukas su masalu net nespėja nusileisti ant dugno ir plūdė važiuoja į šoną. Pakertu jaučiu anam gale nebloga karosą. Karosas stiprus, bet aš stipresnis taigi laimiu dvikovą :ruko . Karoso foto:

Paveikslėlis

Atkabindamas karosą žiūriu jau kita plūdė važiuoja pakertu, bet šis jau mažesnis. Taigi ant kranto jau visa trijulė.

Paveikslėlis

Po šių 3 karosų kibimas apstojo taigi einu ieškoti gražių vaizdų, bet nelabai kaip sekasi :roll: . Randu tik šį varlių susirinkimą.

Paveikslėlis

Pagaunu dar kelis delninukus karosus ir žygiuoju namo.

Paveikslėlis

Po gan neblogai pasisekusios žūklės nutariu ir Šeštadienio vakarą išbandyti. Atvykus prie to pačio tvenkinuko užmetu meškeres ir laukiu kibimo. Šį kart kibimo laukt teko ilgiau. Gal kokią valanda prasėdėjau be kibimo ir pagaliau sulaukiau ''plot . Karosas visiškai tokio pat svorio kaip ir vakarykštis didysis karosas.

Paveikslėlis

Kito karoso teko laukti 30 min. Taip pat šis karosas jau nemažai mažesnis. Ištraukęs šį karosą susivynioju meškeres ir traukiu link namų. Visas šeštadienio laimikis.

Paveikslėlis

Tai tiek iki kito karto ::hai-bai
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė