Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Konkursas 18 m. ir jaunesniems forumo žvejams
 #483140   Agis
 31 Geg 2013 23:29
Prašome forumo dalyvius aktyviai balsuoti už jaunių reportažus.Balsuojame "gyvai" parašydami kas Jūsų manymu gražiausiai ir vaizdingiausiai parašė savo žvejybinį reportažą.

Pavyzdys :
Savo balsą skiriu Vardeniui.

Taigi su Jūsų pagalba išrinksime gegužės mėnesio laimėtoją.Prašom nebūti abejingais ir išreikšti savo nuomonę.
 #483852   spiridonas
 03 Bir 2013 23:24
Sveiki,

Per tris dienas pagaliau apsispręsta ;uolrait . Pirmasis atrankos etapas ganėtinai legvas – į vieną pusę „ėjo“ jaunieji žvejai, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių neparašė reportažo, į kitą pusę „ėjo“ tie, kurie parašė. Antrasis atrankos etapas, kur kas sudėtingesnis, bet galiausiai buvo atrinkti 4 jaunieji žvejai, kurie šį mėnesį nusipelnė labiausiai.
Taigi Žūklės kertelė vardu skelbiu – už perteiktas emocijas ir tą „prieš žvejybinį“ jaudulį, kai norisi bėgti, lėkti kuo greičiau prie vandenio :che-he: minimkui už reportažą apie plekšnių/grundulų žūklę dovanojame 4 plekšnines sistemėles.
Paveikslėlis
Sekantį jaunuolį, kurį apdovanojame tai LOR‘kiss. Sužavėjo reportažo pirmosios 3 foto (asmeniškai man labai patinka karosas gulintis ant lieptelio bei linuko sufokusavimas, tik galėjo rankos fotografijoje nesimatyti). Už mažojo linuko „laikiną įkalinimą“ - niu niu niu ;-read! ! Bet kadangi jaunuolis pripažino klydęs, o neklysta tik tie , kurie iš viso nieko nedaro – tikėkimės taip daugiau nepasikartos. Taigi LOR‘kiss apdovanojamas paskatinamuoju prizu, Žūklės kertelės rankų darbo viliokliu – balansyru (švytuokle) (fotografijoje pateiktas variantas po kolkas be sparnelių ir trišakio kabliuko, bet jie tikrai bus)
Paveikslėlis
Na ir likę du pretendentai - tai žinoma Gedcka V ir trololo. Štai čia buvo sunku apsispręsti. Šaunuoliai, jaunuoliai ! – gerai pasistengėt! Abiems jums nuo Žūklės kertelės taip pat po - rankų darbo balansyrą (švytuoklę).
Trololo sakinys: “auksles nesiu babai , daris sprotus“ nužudė :jeheje: [oj-me: :jeheje: , tačiau šį kartą taškas keliauja pas Gedcka V. – šaunaus reportažo apie linų ir karosų žūklę autorių ''plot .
Dėl prizų įteikimo su jaunaisiais žvejais susisieksime per asmenines žinutes.
Tikėkimes sekantį mėnesį perskaityti ir kitų žvejukų reportažus. Mūsų nuomone, nebūtinai turi laimėti reportažų kiekybė - svarbu ir jų kokybė, todėl ir bent vieną reportažą parašęs žvejukas gali laimėti prizų! Iš karto sufleruoju - sekančio mėnesio vienas iš žūklės kertelės apdovanotojų bus jaunasis žvejys, kuris sugebės pagauti bet kokią žuvi, bet kokiu savadarbiu masalu (sąlyga - masalas ar vylioklis turi matytis foto). Bus išrinktas orginaliausias. Jei tokių neatsirastų – tikimes išvysti tokių pat įdomių ir dar įdomesnių reportažų, kurie bus verti paskatinamųjų prizų! ::hai-bai
 #487609   Agis
 16 Bir 2013 20:57
Gegužio mėnesio laimėtojas, o jeigu dar tiksliau tai laimėtojai yra trololo ir GedckaV

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Forumiečio "Maladiec" balsas neskaičiuojamas, nes į mūsų būry prisijungęs po gegužės 1 d. ir balsuoti negali, kas ir yra parašyta konkurso taisyklėse.
 #496078   Agis
 25 Lie 2013 19:38
Birželio mėnesio laimėtoju Jūsų balsavimu išrinktas GerasisZ

Paveikslėlis

ArNas123 ir Abras balsai neskaičiuoti nes :

18.Balsavimo teisę turi tik forumiečiai, užsiregistravę forume iki 2013 m. gegužės 1 d.
http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... 103&t=6612
Vagglerio balsas neskaičiuotas, nes balsuota jau po termino :

Kadangi tik 5 d. paleidau balsavimą, tai balsuosime iki 15 dienos.

http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... 1&start=30


Laimėtojui prašau parašyti man į PM savo pašto adresą, kad galėčiau išsiųsti prizą.
 #499755   Agis
 11 Rgp 2013 17:42
Gerasis Z neužleidžia pozicijų ir Jūsų balsavimu išrinktas ir liepos mėnesio nugalėtoju

Paveikslėlis

p.s. Vytenisnl balsas neskaičiuojamas nes balsuota po laiko.
 #503902   Gedcka V
 01 Rgs 2013 13:00
Jei rimtai tai matau, kad nieks nemėgsta suvalkiečių, tai bandau pasiguost bent tuo, kad bent vieną tašką turėsiu :? . O jei dar rimčiau tai juokauju, balsas už trololo...
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė