Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šioje skelbimų dalyje talpinami tik rėmėjų skelbimai informuojant apie parduodamas žvejybines prekes, akcijas, nuolaidas.
 #447086   Angleris
 07 Vas 2013 19:52
Sveiki Zvejai!

Esame imone UAB "Angleris Trading", kuri yra oficialus Japonu kompanijos Morris Ltd. atstovas Lietuvoje! Kompanija Morris Ltd. yra garsi visame pasaulyje savo auksciausios kokybes "VARIVAS" valais!

Musu imone vykdo tiek didmenine, tiek mazmenine prekyba, todel "VARIVAS" valus bei kita sios kompanijos produkcija galite isigyti musu el. parduotuveje www.galvakablis.lt , tiek artejant Naujam sezonui galesite sios kompanijos (Morris Ltd.) produkcija isigyti bei Jusu miesto zukles reikmenu parduotuvese ar kitose internetinese zukles reikmenu parduotuvese. Parduotuviu sarasas bus skelbiamas cia:
http://www.angleris.lt/index.php?option ... 56&lang=lt

Su pagarba,
UAB "Angleris Trading" komanda
E-mail: info@angleris.lt
Skype: galvakablis
 #447103   Angleris
 07 Vas 2013 20:22
Valas VARIVAS High Grade PE

Spulese po 150 m arba po 300 m.
4 giju
Valas kas 25 metrai turi 50 cm žymėjimo atkarpą.
Yra ivairaus storio, tinkancio tiek eseriui, tiek lydekai ar kitoms zuvims.
Kiekvienoje spuleje/pakuoteje yra papildomai ideta 2,5 m fluorokarbono valo.
Tai yra universalus PE valas kuri galima naudoti zvejojant tiek suriame tiek gelame vandenyje. Tai yra valas pasizymintis auksciausia kokybe, bei turintis kiekvienam zvejui prieinama kaina. :gutgut

Paveikslėlis
 #447479   vava
 09 Vas 2013 11:27
Angleris rašė:
vava rašė:a tai jus tik varivas valais prekiausit?
VARIVAS/ GRAN brandu produckija, turime planu pristatyti bei Morris Ltd. kotelius. Jeigu kazkas domina is Morris Ltd. produkcijos, prasome kreiptis! Galime pasiulyti visa produkcija, isskyrus FLY Fishing. :)
Aisku, islieka musu asortimente volframas, bei jo gaminiai ir kt.
supratau. Dziugu, kad neapsiribosit viena firma. Bet tokiu atveju temos pavadinimas yra lengvai klaidinantis
 #448999   Angleris
 14 Vas 2013 19:39
Valai jurinei zuklei!

Valas Varivas Avani BIG ONE PE
8 gijų
Spule: 300 m
Dydis/storis: # 4 - 0.330 mm
Valo stiprumas - 64 lb / 29 kg
Valas 5-ių spalvų, kurios keičiasi kas 10 metrų

Paveikslėlis


Valas Varivas Avani Jigging 10x10 PE
8 gijų
Spule:300 m
Dydis/storis:# 4 - 0.33 mm
Valo stiprumas: 50 lb. / 25 kg
besikeičiančios spalvos valas - 10 skirtingų spalvų, pasikeičiančios kas 10 metrų

Paveikslėlis

P.S. Siai dienai tai yra vieni is geriausiu (jeigu ne geriausi :) ) PE valai skirti jurinei zuklei. Rekomenduojame juos visiems kam tenka zvejoti Norvegijoje ar kitose suriuose vandenyse! :gutgut
 #449516   Angleris
 17 Vas 2013 12:18
PE-ni-shoo Non-Gas spray

Naujove Lietuvoje!
Tai yra PE valu priežiūros priemonė. Si priemone suteikia Jusu valui atsparumo trinciai, devejimuisi, islaiko vala slidu kas uztikrinia tolimus uzmetimus visa Jusu zvejybos laika. Rekomenduojame atgaivinti PE vala sia priemone bent 1-2 kartus per sezona, priklausomai nuo Jusu zvejybos intensyvumo. Si priemone tinka bei fluorokarbono, nailono valams. :gutgut

Paveikslėlis
 #454735   Angleris
 07 Kov 2013 18:51
Švininės "čeburaškos" (su špylka)
Plačiausias pasirinkimas!
Gramatūra: 1 g. 2g. 3g. 4g. 5g. 6. 8g. 10 g. 14 g. 22g. 28 g. 32 g.

Paveikslėlis
 #454753   Angleris
 07 Kov 2013 19:15
Valas Varivas Avani Sea Bass MAX PE
Tai yra ypatingai slidus, plonas, stiprus, aukščiausios kokybės PE valas, kuris yra labai gerai vertinamas žvejų -sportininkų: spiningautojų, fideristų. Tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Špulėse po: 150 m
8 gijų
valo spalva - šviesiai pilka
ypatingai atsparus trinčiai ir dėvėjimuisi

Paveikslėlis
 #465586   Angleris
 09 Bal 2013 20:16
Varivas Light Game Mebaru PE

Tai yra vienas populiariausiu VARIVAS PE valu. Isbandytas tiek megejiskoje zvejyboje, tiek varzybu metu. Padejas istraukti ne viena rimta kupriu ar margasone :) Tiesiog puikus, pasizymintis paciomis geriausiomis savybemis, auksciausia kokybe, patikimas, begale geru ispudziu - adrenalino zvejybos metu suteikiantis valas. Subalansuotas eseriu zuklei, bet susidoroja ir su "bonusais" ;-var-var. Satisfaction Guranteed 100% :)

Paveikslėlis

Daugiau info:
http://www.galvakablis.lt/index.php?pag ... 58&lang=lt
 #483176   Angleris
 01 Bir 2013 10:51
Kompanija „Bait Breath“- viena iš pirmaujančių Japonijos gamintojų minkštų silikono jaukų. Per 14 metų ji kartu su geriausiais žvejais sportininkais Japonijoje užsiima nuolat plėtoti ir tobulinti savo jaukų asortimentą. Naudojant moderniausias medžiagas ir įvairius skonius jaukai Breath Bait gali pasiekti gerų rezultatų žvejybos sąlygų įvairovėje. BYS-Mix slapta formulė (skonis, kuriame yra koncentruotas vėžiagyvių mišinys, vabzdžių, žuvų kvapai ir tt), naudojama naujausios serijos masaluose (Fish Tail, Needle, BeTanCo, Power I.M.P, Rush Craw), atnešė daug pergalių Japonijos sportininkams savo gimtosiose šalyse. Masalas Bait Breath jau sugebėjo pademonstruoti savo jėga ir Ukrainos žemėje,- jie padėjo laimėti ne vieną pimenybinę vietą čempionatuose. Milžiniškas diapazonas leidžia žvejui rasti tinkamą masalą, net pačiose sudėtingiausiose ir neįprastose žūklės sąlygose.
Ši guma gali būti drąsiai apibūdinama kaip vienas iš geriausių "valgomųjų" jaukų pasaulyje.

Paveikslėlis

Needle real fry 2'' – masalas, realistiškai imituojantis kirminą, buvo sukurtas suvilioti pasyvias žuvis vidutiniuose vandens sluoksniuose. Mūsų vandenyse šis masalas gali būti panaudojamas pasyvių ešerių žūklei su lengvos klasės įrankiais. Taip pat šį
masalą galima pritaikyti ir karpinių žuvų gaudymui. Sėkmingai parinkti skoniai garantuoja tai, jog ešerys nespjaus masalo ankščiau laiko. Kaip taisykle, jei dryžuotasis griebė masalą, tai jau prarys jį iki galo. Ant kabliuko šį masalą reiktų kabinti už pačio galiuko paliekant laisvės masalo judesiams. Geriausia masalo pravedimas – plaukiantis timpčiojimas be aštrių trūkčiojimų, taip pat galimas virpinimas spiningo viršunėle kai masalas guli ant dugno.
Puikiai gaudo ešerius ir lydekas. Tai veikiausiai dar pilnai neužaugusios dėlės imitacija. Užmovus ant smulkaus galvakablio su mažu kabliu arba avižėlės, išgaunamos puikios darbinės savybės.

Paveikslėlis
U30 Vein – masalas - tiesiog nukopijuotas vidutinio dydžio kirminas, skirtas gaudyti didesnius ešerius. Mūsų platumose, šį masalą jau pamėgo paprastasis ešerys.Ilgas ir plonas (9,5 cm), U30 Vein 3,8''dažnai turi paklausą labiausiai tuose vandens telkiniuose, kuriuose yra kietas dugnas (užtvankos rezervuarai, akmenuotos ilankos). U30 Vein maksimaliai efektyvus šiltesniais mėnesiais, kai vanduo yra pašildomas virš 15-16 laipsnių. Efektyviausi šio masalo pravedimai yra tiesiog virpinimai kartu su viršūnėlės pažaidimais. Su pakirtimais skubėt nereikėtu. Daugeliu atveju jaučiant kontaktą su žuvimi reikia daryti pauzę, kad žuvis spėtu praryti masalą. Kaip ne keista, bet žuvų dydis pagaunamas šiuo masalu svyruoja nuo 30 – 50 gr iki 500 gr ir daugiau.


Paveikslėlis
Linber 5,5 "- didelis" valgomas "silikono kirminas, turintys apie 15 cm ilgį. Tradiciniame užkabinime ant kablio gali įkalbėti užkibti net kaprizingas ir pasyvias žuvis. Nepaisant savo dydžio, dirbo gerai žvejojant kaip ir starkius, taip. ir įvairių dydžių ešerius. Linber 5,5 "puikiai tinka žvejams, kurie yra priklausomi nuo savarankiško valgomų masalų gaminimo pjaustant įvairias formas iš standartinių modelių. Galvojant, kad pakuotėje yra 15 vienetų kirminų, tai žvejys gauna 225 cm puikios japoniškos "valgomos" silikono gumos skirtingoms žvejybos sąlygoms.


Paveikslėlis
Fish Tail kibumas buvo prognozuojamas net iki šių jaukų pasirodymo Ukrainoje. Iš tiesų, šis šliužas labai tiksliai kopijuojantis žuvų jauniklį, kuriuo minta grobuonys ilgą laiką, tiesiog negali nevilioti mūsų vandenyse.Klausimas buvo tame, ant kiek Fish Tail bus veiksmingas.Išbandytas rezultatas atskleidė - visi šio modelio matmenys dirbo puikiai. Pats mažiausias – Fish Tail 2 ", turėjo būti labai populiarus mažiems ešeriams, bet suinteresavo taikias ir karpines žuvis. Fish Tail 2,8" tapo neginčytinas favoritas vidutiniams ir dideliems ešeriams. Kaip maksimalaus dydžio šliužas, labiau gali būti taikomas lydekų ir starkių gaudymui. Fish Tail geriausiai save parodė vertikaliam gaudymo būde su instaliaciniais komponentais (drop shot).Staigūs timpčiojimai ir laisvas masalo kritimas labai veiksmingas aktyvioms žuvims, pravedimai su „pažaidimais“ darant pertrauką - geri pasyviems plėšrūnams
Net krisdamas į dugną masalas virpina savo uodegėlę, todėl galimos ilgos pauzės. Dviejų colių dydis turi minkštesnę gumą.

Paveikslėlis
Moebi - masalas, imituojantis mažą kalmarą. Ir nors mūsų vandenyse šios būtybės nėra, Moebi dirbo puikiai gaudant starkius ir žinoma ešerius. Šis masalas turi ploną išsišakojusią uodegą, judančią net minimalaus greičio pravedimu. Šonuose ęsantys "pelekai" sulėtina kalmaro kritimą , kas leidžia jums naudoti sunkesnius svorius, „jig“ galvutes. Vienas iš geriausių pravedimų skirtų Moebi yra trumpas ir sklandus „žingsnis“.


Paveikslėlis
SL-remix - labai gera imitacija mums pažįstamo vėžio nuo Bait Breath.Masalas turi savo ryškų aukšto dažnio žaidimą, kuris pritraukia agresyvias žuvis iš padoraus atstumo.Tinkamiausia taikyti šį masalą – žvejyba gaudant besibūriuojančias žuvis. Besikilnojančios vėžių letenos judėdamos tam tikru tempu nepaliks abejingų ešerių ir starkių.Puikiai mūsų sąlygomis tinkamos spalvos, kartu su puikiu skoniu "valgomoji" silikoninė guma SL-Remix yra labai kibi. Šio masalo savybės plačiai atsiskleidžia su šiom žūklės technikom - Snap-in, "Texas", "NC", "drop-shot" arba su tradicine „laiptelių“ pravedimo technika.

Paveikslėlis
I.M.P 2” Level 4
Kitas įdomus produktas nuo Bait Breath, priklausantis mikromasalų klasei, sudomino ne tik ešeriukus, bet ir starkiukus. Tačiau, nepaisant mažo, dydžio Level 4 sugebėjo sugauti ir labai rimtus plėšrūnus. Be to, daugelį žvejų sužavėjo neįtikėtinas susidomėjimas šiuo masalu karosų ir karpių gretose. Norėdami gauti patraukliausią žaidimą, žvejai nuplėšė apvalias rankeles nuo pagrindinio kūnelio vienoje vietoje suteikiant joms laisvumo. Šiuo atveju žaidimas tapo labai įdomus, traukimo metu rankelės išsiskleidžia, o pauzės metu – susiskleidžia. Dėl savo mažo dydžio, Level 4 geriausiai dirba su mažais svoriais (nuo 2 iki 6 gramų). Tai pirmiausia domina lengvų ir ultralengvųjų spiningų entuziastus .
Paveikslėlis
BYS Chunk 3 dar vienas japonu sportininko Maryzo Šimuzu pagamintas masalas. Kaip ir kiti sio sportininko masalai, sis masalas yra pritaikytas žvejoti itin sudetingose žūklės sąlygose. Ypač, kad žuvys neaktyvios arba yra jau pabuvoje ant kabliuko ir bijo antrą kartą atakuoti masalus. Tuo metu gali padėti ši vėžiuko imitacija pravedant lėtu tempu dugnu. BYS Chunk turi labai natūralią spalvinę gamą ir labai geras skonines savybes, bei kartais gali zuklės metu padaryti tikrus stebuklus.


Paveikslėlis
BYS Craw – taip pat gerai išdirbtas masalas to patiesjaponų sportininko. Ypatingas šio masalo išskirtinumas – daugiau skoninių savybių, daugiau druskos, amino rūgščių. Taip pat šis masalas turi įstatytus „pelekus“ iš avino vilnos, kuri papildomai veikia kaip rezonatorius sudominantis net labiausiai pasyvų plėšrūną. Juo domisi vidutinio dydžio ešeriai, starkiai. Geriausiai šis masalas savo darbines savybes atskleidžia su „pavadelinemis“ sistemomis arba šarnyrais.


Paveikslėlis
Rush Craw – gaminamas 2, 2.8 ir 3.5 colių dydžio. Šio vėžio judesiai yra labai sudėtingi, labiau chaotiški. Visos galūnės dirba puikiai pravedinėjant masala paprastu būdu. Tai duoda rezultatyvumą. Dar geriau, jei ir masalas netenka kelių galūnių, jis nenustoja būt patrauklus ir toliau puikiai vilioja žuvį. Maži dydžiai labiau pasiteisino gaudant ešerius, o didesni – starkius.


Paveikslėlis
Labai įdomus ir mums neįprastas masalas. Kita vertus, labai kruopščiai parinkti skoniai ir kvapai, taip pat pati forma. Gottu masalas gaminamas dviejų dydžių – 2.7 ir 4 colių. Masalo darbas minkštas ir subtilus sugebantis suvilioti tiek aktyvią tiek pasyvią žuvį. Juo domisi lydekos, ešeriai ir starkiai. Masalo forma sugalvota ne šiaip sau, vibracijos persiduoda gana toli nuo masalo judesių. Dėl savo ilgio masalas daug geriau išskiria kvapus ir skonius palikdamas didelį šleifą paskui save.


Paveikslėlis
Dekamix - vėžiagyvių šeimos atstovas, kuris kaip ir jo prieš tai buvę giminaičiai išsiskiria savo ryškiu priekinių žnyplių darbu. Užpakalines kojas galima nuplėšti taip, kad jos būtų pritvirtintos tik per vidurį kūno ir taip besipriešindamos vandeniui sukeltu papildomas vibracijas. Visus vėžius specialistai pataria tvirtinti atbulai, t.y. taip, kad galva būtu kablio pusėje, taip kaip ir visi vėžiai plaukia.


Paveikslėlis
Kai kurie žvejai sportininkai teigia, jog Bugsy, tai geriausias Bait Breath masalas. Masalas tinkai visoms dziginėms sistemoms. Tačiau iskirtinės darbinės charakteristikos atsiranda naudojant taip vadinamą – “bangavimo” pravedimo būdą. Rezultatai parodė, kad net ir jei masalas netenka savo uodegos, ji nepraranda kibumo. Nors masalas savo išvaizda primena labiau šimtakojį nei mailiuką, tačiau žuvys jo neišskiria kaip nevalgomo objekto. Geri “einami” dydžiai ir geros spalvos labia tinka mūsų krašto plėšrūnams.


Paveikslėlis
BeTanCo Curly Tail išsiskiria tuo, kad net lėtu traukimu jo uodega virpa tankiais dažniais. Būtent šis masalas gerai gaudo aktyvią žuvį. Puikius rezultatus šis masalas pademonstravo gaudant lydekas ir starkius upese, ypač duobėse ir nuožulniose priekrantėse. Labiausiai tinka klasikinis „laiptelių“ pravedimas kaip ir su paprastais tvisteriais.


Paveikslėlis
Power IMP turi ypatingą pusmėnulio formos uodegą, kuri turi dvigubą žaidimą. Uodegėlės galiukas virpa smulkia amplitude tuo pačiu visa uodega „mojuoja“ į šonus.
Masalas labai universalus, tiek lydekos, tiek starkiai, o ir stambūs ešeriai nepraleidžia progos paskanauti šio masalo. Šis masalas toks universalus, jog tinka įvairioms žūklės sąlygoms ir įvairioms technikoms bei sistemoms. Jį galima sumažinti iki įvairių dydžių, net iki tos vietos, kur prasideda uodega (burbuliukas su uodega) ir tą likusią dalį naudoti ant mikro galvakablių.


Paveikslėlis
BeTanCo Shad Tail – tai paprasčiausia kilbuko imitacija. Vienas iš tų masalų, kurie puikiai dirba dugno plotmėse. Geriausia pravedimas – trumpi trūktelėjimai su galimais braukymais dugnu. Taip pat gerai masalas dirba ilgose pauzėse, kada plėšrūnas neaktyvus ir jam reikia laiko prisiartinti prie masalo. Abu dydžiai – 2 ir 3 colių puikiai vilioja trofėjinius egzempliorius. Šį masalą vertėtų rinktis dėl jo iti realistiškos kūno formos.


Paveikslėlis
Neįprastos kūno formos Leaf masalas, kuris greičiausiai nieko neimituoja. Galima būtų teigti, jo labiausiai šis masalas panašus į dielę. Kaip parodė praktika, šiam masalui labiausiai tinka mažas kabliukas, kuris tvirtinamas prie pat krašto šio masalo taip suteikiant kuo daugiau judesio natūralumo. Geriausiai tinka ešeriui, kuri maitinasi aukščiau dugno, todėl ir pravedimas tūrėtų būti atitinkamas. Tai plastiškas bangavimas, minkštas timpčiojimas. Taip pat įpjovus masalo uodegą, galima išgauti dvigubą į gyvatės liežuvį panašią uodegytę, kuri papildomai padidins masalo efektyvumą.


Paveikslėlis
[b]Shift Tail[/b] – ypatingą uodegos formą turintis tvisteris. Nors iš pažiūros uodegos darbas primena įprastą tvisterio judesį, tačiau turi papildomas vibracijas, kurias sukelia į pelekus panašus ant uodegos kabantis plaukmuo. Pravedimo variantai galimi įvairūs, nes kiekvienas jų būtent skirtinagai veikia Shift Tail uodegą ir taip sukuria įvairius masalo judesius. Masalas gali būti naudojamas tiek pasyviai, tiek aktyviai žuvei, deka savo unikalios uodegos ir spiningisto įvairiaplanio pravedimo gali iš pusiausvyros išvesti bet kokį vangų plėšrūną.


Paveikslėlis
Masalo pavadinimas Tear drop („Ašara”) ko gero sudomina labiausiai. Apie masalo darbą kalbėti nėra ka, nes ji jo tiesiog neturi. Šis masalas reikalauja iš žvejo nemažai kūrybiškumo ir fantazijos. Jis gali pasiteisinti tose vietose, kur daug užsikabinimų ir reikia naudoti taip vadinamas “neužsikabinančias sistemas”. Aktyvaus ešerio kibimo metu Tear drop gali parodyti gerus rezultatus, o be to ir suteikti žūklei įdomių akimirkų.


Paveikslėlis
Tiny-Vitz 2 – kirminų šeimos atstovas, kuri geriausiai tinka gaudant su wacky sistemomis arba esant reikalui gali būti kabinamas ant Carolina ar Texas sistemų.


Paveikslėlis
Drafla 2 – ko gero pats egzotiškiausias masalas pagamintas Bait Breath kompanijos. Geriausiai šis masalas tinka tose vietose, kuriose yra „žolių karalystė“. Būtent čia beveik neįmanomas joks kitas masalas kaip tik Drafla. Šis „voriukas“ gali pasiteisinti paviršiniuose vandens sluoksniuose gaudant įvairią žuvį pirmenybę teikiant šapalui, raudei, ešeriui ir lydekai. Drafla gali būti naudojama ir be svarelio, tiesiog užmaunant ją ant stambaus kablio ar offset tipo kablio.


Paveikslėlis
O-GO-Сyu 2,5" – įprasta tūbelė, veikiau kalmaras. Neutralaus plūdrumo kūnelis suteikia masalui ypatingus panaudojimo pagal situaciją būdus. Jis naudingas gaudant tiek paviršiniuose, tiek priedugnės plotuose. Labai gerai pasiteisina naudojant paternoster sistemas. Pravedimas – trumpi ir “aštrūs” kirtimai.Paveikslėlis
Paveikslėlis
Deka Kyu ar O Go Kyu bene pats universaliausias Bait Breath masalas.Tai beveik klasikinis tvisteris su burbulo formos uodega. Deka tokios uodegos virpesiai sklinda daug toliau negu nuo įprastų tvisterio uodegų. Tuo pačiu šis masalas turi sustiprintą kvapą. Drumstame vandenyje šie masalai rodo labi gerus rezultatus tuomet, kada reikia pritraukti plėšrūnus iš toliau. Taip pat gerai panaudoti šį masalą galima „apgaudant“ didelius nežinomus vandens plotus.
 #483392   Angleris
 02 Bir 2013 20:15
Siandien siek testavome Bait Breath gumas, Kauno mariose, keletas foto:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Gumos tikrai gerai dirba! ;-var-var.

P.S. Visos zuvys gyvena toliau... :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė