Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #658050   turgis
 18 Kov 2016 19:22
Latviu gatves troliai nelabai patenkinti spalvines gamos vyravimu. Mazai raudonos spalvos :). Joke.
O siaip respect. Nebloga muzika uzsisaket pavasariui :)
 #658051   DainiusM
 18 Kov 2016 19:24
Kipas rašė::/nu/n/x :gutgut
Dainiau,ar longbilai taip pat gerai gaudo kaip ir 130sp?
neturiu supratimo, atsirado labai velai rudeni pas mane- nespejau isbandyt tose vietose, kurioms buvo pirkti... :)
 #658052   edmundaxx
 18 Kov 2016 19:29
Man patiko, kad Longbillas lengviau "išsitvičina" negu koks LC128. Nors lopeta ir jo nerimas... kaip minnoškei tai galingi...
 #658053   DainiusM
 18 Kov 2016 19:30
Vaidis rašė:NESVEIKAS! :superšokas
:-D
ner cia daug, issilakste po upetakines/sapalines/eserines/dzerkines ir kitokias "ines" dezes... ir atejo supratimas, kad ner cia daug visai.
p.s. dar va, kolega sako raudonos spalvos truksta- reiks jamt :-D (fotke leva, ghostu su raudonu ir oranziniu atspalviu kazkaip neisryskino)
 #658054   edmundaxx
 18 Kov 2016 19:32
Man tik norėjos, kad fotkę eitų išsididinti, labiau pasmotrint. :-D
 #658071   Vaidis
 18 Kov 2016 20:54
DainiusM rašė: ner cia daug, issilakste po upetakines/sapalines/eserines/dzerkines ir kitokias "
Parodžiau žmonai tavo nuotrauką ir sakau:
- O tu sakai, kad aš ligonis :-D
- Gerai, pas mus maždaug apyligiai " papuošalų" mūsų dėžutėse, o va man įdomu kaip pas jo žmoną??!!

P.s. Nebūtina viešinti žmonos dėžutės, vagiai stebi visur ir visada :dark:
 #658076   turgis
 18 Kov 2016 21:06
Na jus cia chebra greit daeist iki bikinio depiliacijos zonu palyginimo ... :). O kad zmonos ramiai miegotu, ir skaitytu kad jos visko turi daug ir visko didelio, nereik jom rodyt tokiu kriminalines kroniku nuotrauku. O jei Dainius butu idejes salia voblerio ta kriminalisto ilgio matuotoja... Ir jos suprastu, kad ju ilgiausi auskarai, du kartus trumpesni, uz ta maziausia zuvyte nuotraukoje...Tai Vaidi jau dabar stovetum pas Abrama juvelyra ir atsipirkinetum uz kokius paskutinius 3 metus :)
 #658163   turgis
 19 Kov 2016 14:55
Isejau siandien porai valandu Nery pravedint savo kelias dezutes. Viena lydeka. Orbitas 90. Kaip ir priklauso siuo metu, gyvena toliau.
Prikabinti failai
20160319_113012.jpg
 #658228   robke13
 20 Kov 2016 08:54
Tai dabar lydekų gaudymas draudžiamu metu jau "dėžučiu vėdinimu" vadinama '''bum , neseniai buvo -"voblerių testavimas", nors nesigirtum :(
 #658229   inf
 20 Kov 2016 09:24
robke13, dabar upes kaip niekad apgultos spiningautoju.. .pasibaigus lydeku draudimui, spiningautoju prie Neries bus netgi maziau. Taigi gali nesirupinti perdaug, tais kurie iseina dezuciu pravedinti ar vobleriu patestuoti, ten be ju yra simtai rimtu dedziu, kurie drozia ir drozia... ir nepazeidzia jokiu taisykliu
 #658232   DainiusM
 20 Kov 2016 09:58
ogo... mano galva, tai yra dedes prie upes kurie su slakiniais masalais gaudo slakius, o netycia pakliuvusias lydekas paleidzia is karto. su jais viskas gerai. toliau yra dedes kurie gaudo nesvarbu ka ir nesvarbu kas uzkibo- keliauja i maisa. sitie dedes murziais-brekais vadinami. dar yra dedes kurie pasinaudodami sistema ir zinodami, kad ju niekas nenubaus, siaip eina su lydekiniais masalais lydekos pagaut, kuria paleidzia po to. cia bus gudruciai-murziai... beja, toks tipas salia tu breku-murziu labai itakoja taisykliu grieztinima ir apribojimu atsiradima, kurie erzina normalius zvejus, besilaikancius taisykliu. na ir dar, pasirodo, egzistuoja literaturiniai veikejai, skelbiantys, jog jei egzistuoja dafyga murziu-breku, tai galima ramia sazine buti gudruciu-murziuku ir apeidineti taisykles. kaip sita pavadinti? murzius is tribunos gal? :lol:
 #658246   Liocas
 20 Kov 2016 11:11
gudruciai-murziai ;-var-var.
Turi ir musu krastas sito potipio veikeju. Nezinau jokio budo kaip juos padrausminti apart kalbejimosi priejus. Bendrauja nenoriai, sako zino, kad lydekas gaudyti draudziama, taciau paklausti ka zvejoja su lydekiniais vobleriais atsakymo neturi. Savo pokalbi baigiu "na svarbiausia zinau kad paleisi :) " ir einu pakrante toliau. Nezinau kaip tai veikia, bet ant dusios ramiau.
P.S sutikau 3 gudrucius-murzius ir nei vienas bent jau akivaizdziai lydekos nebuvo pasidrebes ir sako kad nepagavo nieko :)
 #658255   turgis
 20 Kov 2016 11:57
robke13 rašė:Tai dabar lydekų gaudymas draudžiamu metu jau "dėžučiu vėdinimu" vadinama '''bum , neseniai buvo -"voblerių testavimas", nors nesigirtum :(
Buk ramus, ne lydekos buvo mano tikslas. Penktadieni nusipirkau naujas Rapala Shadow Rap 90. Taigi buvo tikslas su jais pabandyt. Ir vaziavau i vieta kur pazystamas ant sito masalo du slakius ikirto. Matai tapome reklamos aukos po Korsaku laidu. O del dezuciu, tai mano tasikej visada keturios. Kupriniu nenesioju. As taip ant zemes palaikau. Ir po DainiausM kolekcijos kilo mintis gal ir man ka beatvert. Dar kitu pusiu nefotkinau, nes kazkaip ir pagalvojau, kad kas nors sakys, ka tu veiki su tais masalais tokiu laiku prie upes... :lol:
 #658256   DainiusM
 20 Kov 2016 12:01
;uolrait nereikia niekam isizeisti- "rasinelis" buvo taikytas i konkretu segmenta :-D
p.s. nors, priklausantiems minetam segmentui isizeisti galima, visgi... :roll:
 #658262   salvys
 20 Kov 2016 13:00
o kaip tie vadinasi, po draudimo 5 lydekas tempiantys namo- geri zvejai?ar kitas zuvis gaudantys per nerstus, nors jom draudimo nera(ar pakeliui nersti)?
 #658274   martiz-zz
 20 Kov 2016 14:11
salvys rašė:o kaip tie vadinasi, po draudimo 5 lydekas tempiantys namo- geri zvejai?ar kitas zuvis gaudantys per nerstus, nors jom draudimo nera(ar pakeliui nersti)?
matos i kieno darza akmeni imete :-D

del tokiu gudruoliu kur net save apgaudineja, kad gaudo kita zuvi o ne ta ir atsirado visi draudimai kaip dabar iki nauju metu draudziama upeje gaudyt :gutgut
 #658285   inf
 20 Kov 2016 14:41
Ko jus cia putojates? Jau senokai praejo tie laikai kai lydeka buvo pagrindine ir vos ne vienintele ta, ir visi isivaizdavo, kad spiningautojai tik jas ir tegaudo. Dabar, kai ziemu nebeliko spiningautojai spiningauja istisus metu, ir tikslingai lydeku negaudo, o uzkibusias paleidzia. (nekalbu apie brakonierius). Kas eserius gainioja, kas raudona zuvi, kas salvi megina pagauti iki draudimo. mane asmeniskai irgi uzknisa tie gudruoliai kurie prieje man pasakoja apie lydeku nersta. Norisi siusti juos kuo toliau, kas su savo nesamonem zvejoti netrugdytu.
 #658302   aurimas22
 20 Kov 2016 15:48
Kad,tie zmones musa lydekas tiek jauni tiek pagyvene.Negerbia zuvies.Neleidzia jai normaliai isnersti.
 #658337   Saugirdas
 20 Kov 2016 18:08
Tai, kad nebelike kam nersti. :-D
 #658369   robke13
 20 Kov 2016 20:02
inf rašė:Ko jus cia putojates? Jau senokai praejo tie laikai kai lydeka buvo pagrindine ir vos ne vienintele ta, ir visi isivaizdavo, kad spiningautojai tik jas ir tegaudo. Dabar, kai ziemu nebeliko spiningautojai spiningauja istisus metu, ir tikslingai lydeku negaudo, o uzkibusias paleidzia. (nekalbu apie brakonierius). Kas eserius gainioja, kas raudona zuvi, kas salvi megina pagauti iki draudimo. mane asmeniskai irgi uzknisa tie gudruoliai kurie prieje man pasakoja apie lydeku nersta. Norisi siusti juos kuo toliau, kas su savo nesamonem zvejoti netrugdytu.
Abejoju ar pats per lašišų draudimą iškištumėt nosį prie Neries su lašišiniais vobleriais dežučių pravėdint :( Niekas nekalba apie tai kai gaudai lašiša ir užkimba lydeka. Ar apsimetat, kad nesupratot ką norėjau pasakyt, ar iš tikro nesuprantat, tada užuojauta :/braj;
 #658403   Jurginas
 20 Kov 2016 21:43
Šiandien testinau naują kotą su naujais vobleriais, tai irgi prie gudručių ko gero esu :) Žuvis paleista, sąžinė negraužia, bet gal pagedęs esu?
Bet ką čia kalbėt apie paprastus mužikus, kai per pagrindinę ribokų laidą reklamos tikslais šlakiaudami dubasina lydekas naujais vobleriais ir giria kaip puikų masalą ateinančiam sezonui. Ir Facebooke reklaminiam saite deda tuos pačius lydžius ne sezono metu sugautus
Beje dar situacija, draugelis ešeriaudamas prieš porą savaičių upėj su calzante 13.60 kg mamką įšovė, tai kaip čia reikėtų galvot nežinau, pagavai ar subrakonieriavai, rekordas ar ne rekordas...
Prikabinti failai
bfs.jpg
bfs.jpg (60.03 KiB) Peržiūrėta 5444 kartus(ų)
 #658410   DainiusM
 20 Kov 2016 22:16
Jurginas rašė:Šiandien testinau naują kotą su naujais vobleriais, tai irgi prie gudručių ko gero esu :)
Prie murziu, realiai.
Jurginas rašė:Beje dar situacija, draugelis ešeriaudamas prieš porą savaičių upėj su calzante 13.60 kg mamką įšovė, tai kaip čia reikėtų galvot nežinau, pagavai ar subrakonieriavai, rekordas ar ne rekordas...
Jei pagaves paleido, tai nesubrakonieriavo- juk ne lydekas gaude.
 #658417   Saugirdas
 20 Kov 2016 22:37
Jurginai, koks kotas? Kartais ne Graphiteleaderis rusu rinkos?
 #658425   Saugirdas
 20 Kov 2016 22:52
O tai kokia rite ant jo dejas?
 #658427   aurimas22
 20 Kov 2016 23:14
Jurginai,jei butu pries akis gamtosaugininkas tave pamates ir su castu rankoi?Tai ka jam pasakytum :D.Eserius mikrini :D ?
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 60
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė