Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...

 #18825   vital (vilnius)
 19 Gru 2006 20:44
Taip ir ira :) ,viskas teisingai parasei.Pvzd.suomijoi "Rapala" kainuos 10$ o Zanzibare2$, :-D tai visiska nesamone :shock: :) .
As galvoju kad gerbimas Skumbruotas ne taip suprato kad cia buvo kalbama apie :!: japoniskus voblerius :!: ;-)ir kodel ji cia Euruopoi tokie brangi. O del Yo-zuri ta pasakisi kad net pas Lukoshenko Minske ji kainuoja pigiau negu pas mus :-DO is kur bulbashai ima prekes?teisingai is Maskvos :cool: ;-)
Ir dar eigu Japonija butu prie pat kaip Suomia,arba Germany,tai ir kaina butu voblerio uz 20$ kaskur 12-13$ o gal ir pigiau ;-)
Paskutinį kartą redagavo 1 vital (vilnius). Iš viso redaguota 19 kartus.

 #18827   Skumbrotas
 19 Gru 2006 20:54
Čia tik tau taip atrodo. Daikto savikaina yra tokia, kokia yra, ji yra nekintanti, ir tesudaro mažą dalį pardavimo kainos. Kita kainos dalis yra įvairūs mokesčiai, prekybininkų kaštai, jų ankainiai, PVM'ai ir t.t.
Todėl arbatos puodelis Lietuvoje kainuoja 0.5 eur, Vokietijoje 1 eur, Švedijoje 2 eur, Islandijoje 3 eur - nors visi ta pačią arbatą nusipirko Zanzibare po 1 eur už 10 kg arbatžolių ...
Kas iš to, kad pagaminta Japonijoj - japonų prekybininkui parduoti prekę kainuoja pvz. 10 kartų brangiau, nei tą pačią prekę Zanzibaro prekybininkui. Ir japonas prekybininkas nori uždirbti tikrai bent 5 kartus daugiau nei Zanzibaro - nes 1 baksas Japonijoje yra tikrai nelygus 1 baksui Zanzibare.
Ir dar - importuojamos prekės visada yra pigesnės, nes kitaip jas neapsimokėtų importuoti.
Šitie dalykai yra aiškūs netgi kiekvienai turgaus bobelei, jei ką...

 #18828   Skumbrotas
 19 Gru 2006 20:58
Čia aš kalbėjau apie civilizuotą pasaulį. Deja ir Lietuvoje, ir Lukašenkijoje tie dėsniai iškraipyti - tai yra todėl, kad šių šalių prekybininkai perka iš trečių rankų bei nori užsidirbti kaip japonai.

 #18830   vital (vilnius)
 19 Gru 2006 21:11
Galit galvoti kaip jus nuorit,bet pas mane kita nuomone.Ir kokie kaina ira ant Japoniskiu vobleriu,tokie ji ir bus. Mes ji nepakeisim,bet galvoju kad per pora metu mus jau nestebins "kaina20$ uz gera voblerika" :)
Aciu uz demesi
Baigem sia tema :cool:

 #18835   Magnumas
 19 Gru 2006 21:36
Vegys rašė: Perka, nes 12$ pas juos tai valandos (o gal ir maziau) uzmokestis. Pas mus - dienos. :cry:
Tiesiog buvo smalsu ar ar jie tikrai kibesni uz tuos pacius Rapalinius ....
ar kibesni, galetu pasakyt vital, jei turi kokiu UL rapalos vobleriu! kad kibesni uz salmo , manau vital,galetu patvirtint, nes kam jis tada juos (salmo voblerius) pardavineja (skyriuje "parduodu" yra)?as ir galesiu netrukus papasakot apie ne UL japoniskus voblerius, nes jie netrukus turetu atvykt :!: supratau, kad neturi nieko blogo pries brangius voblerius ;-) tik vertetu atmint, kad jau ir Lietuvoj algos tikrai yra didesnes nei 12$ per diena (cia zinoma kalbant apie tam tikras profesijas)...ir kai kurie gali sau leist tai...as irgi is kisenpinigiu perkuosi voblerius..nu ir va - turesiu ir japonisku po keliu dienu :roll: tapai , taupai ir susitaupai ;-)

 #18836   Skumbrotas
 19 Gru 2006 21:39
Jo, kaip ir tvarka - užteko tik paprašyt pagryst 30$ kainą, kai ji kaipmat nukrito iki 14-19.... :lol: :lol: :lol:
Jei aš nusipirkčiau voblerį, kuris kainuoja daugiau nei ritė - tikrai žvejočiau nuėmęs kablius... :lol: :lol: :lol:

 #18837   Agis
 19 Gru 2006 21:43
Vel cia ziuriu vandenis pilstot :roll: Vienas apsiperka ko nori, kitas pasvajoja ka galetu nusipirkti, manau kokius du :lol: , ir tipo gaunasi kazkokia tai diskusija, gal cia jus mestelt i skelbimu skyrely ir pardavinekit brangiau ar pirkit pigiau, nes cia pasiskaicius tikrai niekas nelimpa i tema :evil:

 #18865   vital (vilnius)
 19 Gru 2006 22:56
Kodel perku, todel kad patinka :) Va tik gavau nauja vobleriuka nuo MasuMasters58(nu jau ismera ant ribos UL-L)gausiu kita savaite mazesniu ismeru46,38.Labai geras voblerokas "tvicingui"!Ir kiek galvoji jis kainuoja?23lt. :!: Pigiau negu Yo-zuri.bet pas pazistamus gaudo labai gerai,net geriau uz voblerius uz "20$"Ir negalvok kad "plastmase" geresni buna tik japonijoi ;-)
Paveikslėlis

 #18866   Magnumas
 19 Gru 2006 23:24
pats voblerio apdirbimas pas japonus geresnis...juk ten technologijos...klausdamas, kodel zvejojat butent brangesniais vobleriais norejau suzinot tiksliai...nes jei vobleriu uz "23lt" gerai zvejot, tai kam tada pirkt brangu :roll: galvoju, jog is savo patirties ka nors pastebesit apie brangiu vobleriu pranasumus :roll:

 #18871   vital (vilnius)
 20 Gru 2006 06:44
Japoniski vobleri labai geri,bet asmeniskai man patinka kaikurie modeliai kurie gaudo stabiliai, net labai gerai :!:patikrinti ir kaikurios :!: firmos.
Sia sekmadieni gaudau su korietisku vobleriu uz16lt., gan neblogai,japonams buvo polsio diena,o buna kitaip kad japonas gaudo o visi kiti ne.Man nesvarbu eigu voblerikas uz 20$ ar uz5$,eigu jis realei gaudo(patikrintas) pagamintas kokybiskai ir jis man patinko estetishkai ,tai as ja pirksiu :)
Sito voblerio firma japoniska , bet pagamintas kinijoi,ir kokybe gan nebloga. Man nepatinka kaip zmones is pvzd. "Japonisku vobleriu" daro kulto,jeigu vobleris japoniskas tai viskas kitas shudas :)
O del 23lt,tai as galvoju kad labai gera kaina geram vobleriuj,Tegul bus konkurencija "grinams japonams" gal kainos nuliais tada ;-) ,bus mums geriau zvejam ;-)
Vot pavz.jus Magnumas vis sakot "Megabass,megabass,luki craft ir t.t." bet jus ju nebandei? va kada pabandisit tai papasokosit visems ar verta tokiu pinigu uz ju ;-)
Paskutinį kartą redagavo 3 vital (vilnius). Iš viso redaguota 20 kartus.

 #18873   vital (vilnius)
 20 Gru 2006 07:09
Man atruodo reike jau baigti ta gincia,visi suprantom kad ira vobleriu uz 20$ kurie gerai gaudo ira ir "savadarbiu" kuri irgi gerai gaudo.I kiekvieno asmeniskas reikalas ka su kuo gaudis :!: :)

 #18875   Agis
 20 Gru 2006 08:18
Kiek pasidairius po duotas nuorodas priejau isvados, kad praktiskai mazi vobleriukai yra brangesni uz ju didziuosius brolius.Tikriausia tai del to, kad pagaminti mazaji su jam budingu darbu yra sunkiau :roll:

 #18905   vital (vilnius)
 20 Gru 2006 13:12
90proc kajus dabar man paruodet is vobleriu tai man asmeniskai neduomena iskirus kai kurius Yo-zuri modelikus,nepamirskit dar prie kainuos prideti gabenimo mokesti ir muito ;-)

 #18923   Magnumas
 20 Gru 2006 14:39
bent jau zmones dabar zino, kad yra vobleriu brangesniu, nei 20$ ::liux

 #18933   Skumbrotas
 20 Gru 2006 15:35
Aš ne tam nuorodą įdėjau, kad jūs vobleriais pasidžiaugtumėt, bet tam kad palyginę to paties modelio skirtingų dydžių kainas pamatytumėt kad mažesni yra pigesni. Lyginti reikia pirštą su pirštu, o ne su ....

 #18935   Agis
 20 Gru 2006 15:47
Skumbrotai, as kalbejau apie pateiktas Vital nuorodas.Man anksciau zinomu vobleriu kainos atitikdavo tavo tiesas, kad kaina kyla nuo dydzio, su tais japoniskais mazyliais pasirodo yra kitaip.Nu bent jau man taip pasirode, zinoma as nepuoliau kiekvieno kainos skaiciuoti pagal kursa, ale toks pirmas yvaizdis pasidare.

 #18940   vital (vilnius)
 20 Gru 2006 16:59
Iduomu bus paklausiti lenkisku,serbisku,suomisku ir kit. UL vobleriuku savininku pasakojimai :) Tema gi (japoniski ir kiti.) ;-) Visem galvoju bus iduomu isgirsti apie tuos voblerius kuries galima nusipirkti Lietuvoi.
Gerai pradesiu as ;-)
Labai mano milimas kaskada ir dabar mazilis buvo voblerikas nuo "Dorado"Alaska 2.5sm 1,5gr .Gaudziau su juo daugiausia upetakiu,kirsliu,eseriu,sapaliku.Pas mane buvo(ir dabar ira) ir skestanciu variantu ir plaukinciu.Neblogai laike srove,labai man patiko :)
Paveikslėlis

 #18944   vital (vilnius)
 20 Gru 2006 18:29
Dar vienas "plastmasinis" vobleriukas is mano kolekcijos :)
Tai kinijos gamibos"Trabucco Slepwalker" 5sm 1.7gr. suspenderis.Del savo maza liezuveli,savo zaidimo neturi.Tai grinai "tvicinginis" vobleriukas.Eseriu gaudo gan neblogai,bet nevisur ir ne visada.Gan kokibiskai padaritas,ir kaina demokratiska :)
Paveikslėlis
Burnoi "Slepwalkeris" :)
Paveikslėlis

 #18948   tuomahaukas
 20 Gru 2006 19:37
Kokia nuomonė apie lenkiškus UL - "Gloog", "Siek-M" :roll: :?:

 #18971   vašylas
 21 Gru 2006 08:40
Na Gloog pradėjau nuo vasaros žvejot, trumpiau tarent teko sudalyvaut jų "testavime" Nemune prie Merkinės. Man jie labai patiko, o įvertinant, kad jie kainuoja apie 10Lt, tai net labai geri. Kiek mano kolegų yra išbandę visi liko patenkinti.

 #18972   Mike
 21 Gru 2006 08:42
Turiu porą Siek-m Cobra 5 cm. Pirmoje žvejyboje traukiant srovėje vieno liežuvėlis nestipriai atsimušė į dugno kliuvinį. Voblerį ištraukiau jau be liežuvėlio. Rezultatų ant kito kol kas nėra. Bet čia turbūt dėl to kad ant voblų gaudyt nemoku. Kaina demokratiška. Kaune pasirinkimas neblogas Savanorių pr. "Žvejams ir ne tik", gal dar Šv.Gertrūdos gatvėje esančioje parduotuvėje.
Apie "GLOOG" daug rašė ir diskutavo "Konfoje". Turiu įsigijęs "Hektor" 3 cm (3 gr.), skęstantį, bei "Hermes" 7 cm (12 gr.) skęstantį. "Hermes" laukia salačių sezono pavasarį. Šiaip, kiek esu skaitęs, "Hermes" ir skirtas salačių žūklei, tolimiems metimams, geros aerodinaminės savybės. Deja, nei vieno dar neesu bandęs.

 #19018   vital (vilnius)
 21 Gru 2006 17:05
Dar vienas ne plastmasinis mano megstamas vobleriukas tai Rapala Fluoting 3sm.Su jo labai man patiko gauditi upetakiu nedideliose upelise iki 3-5m plocio ir nedideliose giliose iki 1m.Labai gerai laiko srove,smulkus zaidimas geras vobleriukas :) Pamenu turejau tokies net tris,bet viena karta vasara nuvazivau i Spengla upeli upetakiu,bet upetakiu pagavau tik viena "nelegala".Kibo ant ju ta diena tik eserei ir gan neblogi ir lideka,deja po susitikama su lideka liko tik vienas is triju :evil: Pravedimas labai paprasta;mesk ir trauk :)
Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo 1 vital (vilnius). Iš viso redaguota 21 kartus.

 #19032   Skumbrotas
 21 Gru 2006 22:04
Įspūdžiai fantastiški. Lengvutis, jautrus, puikiom užmetimo savybėm ir tuo pačiu patikimas kaip tankas. Anksčiau turėjau tokį berods cormorano laitą 3-10g, tai tas buvo pagalys, retai naudojau ir perdaug šituo žvejybos būdu nesidomėjau. GL pakliuvo man galima sakyti atsitiktinai, neplanuotai, su savotiška istorija, bet kai pabandžiau - užsivedžiau! Tas kotas leido suprasti koks kaifas yra žvejyba mažais masaliukais, kai galima gaudyti praktiškai visas žuvis. Susidariau nuomonę, kad tai kažkas per vidurį tarp spiningavimo ir muselinės. Dabar jei yra galimybė pasirinkti ką ir kur žvejoti, tai visad pirmenybę atiduodu ultralaitui.

 #19044   vital (vilnius)
 22 Gru 2006 06:56
"Tas kotas leido suprasti koks kaifas yra žvejyba mažais masaliukais, kai galima gaudyti praktiškai visas žuvis."
Pritariu ant 100% :!: As irgi imsiu 841 :cool: ,draugas dave pabanditi tai vos atgal ateme :) Pazistami baltarusai kurie pasimaises ant UL kaip as :cool: tai 90% ju gaudo su 841 :!: Labai geras ULaitas :!: :)

 #19049   Xrapas
 22 Gru 2006 08:08
Vital, turiu keletą X-zone vobleriukų. Ant ultralight ribos, nes sveria kažkur apie 3,5- 5 gr., dirba lygtai tvarkingai, išskyrus vieną spirale besisukantį modelį. Pirkti išskirtinai dėl pigumo- Vilniuj, kioske Lazdynuose mokėjau po 5 Lt :-D Ar neteko su tokia firma susidurti?

 #19058   Skumbrotas
 22 Gru 2006 08:56
Taip :-ou-je

 #19088   vital (vilnius)
 22 Gru 2006 14:43
Dar apie minkstus pintus valus is PE
Ne visi rites tai sakant draugauja su m.pintu valu.Pavzd pas mane Shimano Technium irgi daug kartu ismesdavo barzdos,kol man patare nedasukti vala iki bugnelio krasto apie 1,5mm,ir zureti kad po uzmetimo vijos papultu ant bugnelio.Dabar problemu neturiu.O taip turiu dabar "Sasame"0.08 m.pintuka bevei atitinko diametras,slidus ir minkstas, mikro-masalai skrenda kaip otpjautos :-D
Paskutinį kartą redagavo 1 vital (vilnius). Iš viso redaguota 22 kartus.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 172
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė