Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #254953   bazz2x
 09 Vas 2011 08:05
O kuom ti Myran'ai pranasesni uz Mepps'us? Grazesnes spalvos? Dirba geriau? Kazkaip kolkas nieko geriau uz Mepps neradau. Mepps'ai man patinka, kad pradeda dirbti is puses rites pasukimo (nereikia uzvedineti)... ale kaina biski tokia :superšokas ... Myran'ai gal pigesni?
 #255022   DaliusM
 09 Vas 2011 10:30
Myran brangesni, ir man bent nei vieno myrano nepasitaike blogai dirbancio. O vat su meppsu ypac mazesniu numeriu visko buna, ne viena pasitaikius kuri sunkokai uzsikurdavo, reikedavo bizki tiuninguoti arba uzmetus smarkiau truktelti, kad darbas atsirastu. Tai renkantis meppsus mazesnio numerio dar reiktu atkreipt demesi ar kunelio viela nera lenkta, nes pardavejai megsta sumest is maisa visas ir kist velnias zino kur, tai irgi atsiliepia mazesniu sukriu darbui.
 #255070   Jurginas
 09 Vas 2011 12:03
bazz2x rašė:O kuom ti Myran'ai pranasesni uz Mepps'us? Grazesnes spalvos? Dirba geriau? Kazkaip kolkas nieko geriau uz Mepps neradau. Mepps'ai man patinka, kad pradeda dirbti is puses rites pasukimo (nereikia uzvedineti)... ale kaina biski tokia :superšokas ... Myran'ai gal pigesni?
Jo, myranai dar brangesni, bet kibumu bent man nė kiek nenusileidžia meppsam. O didžiausias jų privalumas man yra jų kūnelis - būdami tokio pat dydžio kaip meppsai, sveria žymiai daugiau, ko pasekoj metas toliau ir pravest gali giliau. Bet tuo pačiu ir nėra per sunkūs, kad negalėtum jų pravest sekliose vietose, kaip pvz. yra su pasunkintais meppsais. Na, bent man tai toks idealus balansas atrastas.
 #255144   alkanas
 09 Vas 2011 16:40
myran man zvejojanciam tik stovinciam vandeny yra geri tik kai reikia pravest juos giliai, iki 3 metru del ju svorio nelabai yra kas veikt, nes pratraukt tada juos reik gan greitai kad dirbtu, tiesa sakant as kalbu apie ~ 3 nr nes myran mazesnio nesu turejes ir 3 nr myran ar ne 12 gr sveria, o gal kiek pamenu ir esu turejes mazesniu, bet tik nusipirkes bandziua nery ( o as upej zvejot nemoku) tai ir palikau neptunui
 #255185   Jurginas
 09 Vas 2011 20:42
alkanas rašė:myran man zvejojanciam tik stovinciam vandeny yra geri tik kai reikia pravest juos giliai, iki 3 metru del ju svorio nelabai yra kas veikt, nes pratraukt tada juos reik gan greitai kad dirbtu, tiesa sakant as kalbu apie ~ 3 nr nes myran mazesnio nesu turejes ir 3 nr myran ar ne 12 gr sveria, o gal kiek pamenu ir esu turejes mazesniu, bet tik nusipirkes bandziua nery ( o as upej zvejot nemoku) tai ir palikau neptunui
Nu man upėj su visais mažesniais modeliais dėl pratraukimo sekliai problemų nebuvo. Tiesa su 11' kotu aš juos mėtau, tai tas ilgis šitam reikalui irgi nemaišo...
 #255856   Vitolis
 13 Vas 2011 10:36
Pelekas rašė:Ko jus tuos meppsus isimyleje, pvz yra dar Mosca, Blue Fox, DAM Efzet visai neblogos sukres ir dirbancios, seniai tas Mepps nusivaziavo...Va dar turiu keleta Mepps made in USA tai :gutgut
Tikra tiesa. Ishvardintu gamintoju tikrai geras produktas.
O vat Mepps - tai vis del to ne amerikosu o Prancuzu gaminys jei ka. Visa kita kopijos.
 #255861   Jurginas
 13 Vas 2011 10:44
Pelekas rašė:Ko jus tuos meppsus isimyleje, pvz yra dar Mosca, Blue Fox, DAM Efzet visai neblogos sukres ir dirbancios, seniai tas Mepps nusivaziavo...Va dar turiu keleta Mepps made in USA tai :gutgut
Nieks ten nieko nenusivažiavo, viskas ten normaliai su tais prancūzižkais meppsais.. Kimba ant jų gerai, tik kad bent jau aš asmeniškai atradau sau įdomesnį gamintoją...
 #272291   ansanas
 09 Bal 2011 22:15
Gal kas esat bande ar seip ka galit pasakyt apie toki varianta?- Sankt Peterburgo meškeriotojai
sugalvojo unikalų masalą, kuris
daromas iš dviejų sovietinių
laikų penkiakapeikių monetų ir
naudojamas vilioti įvairias žuvis
tose žūklaviečių vietose, kur
stinga erdvės masalą plukdyti
horizontaliai.
Blizgelių-penkiakapeikių gaima
užtikti ne tik miesto prie Nevos
turguose, bet ir žūklės įrankių
parduotuvėse. Kai unikalus
masalas išpopuliarėjo, į
parduotuves tokių blizgelių
pristato vietiniai auksarankiai.
Masalas gaminamas labai
paprastai – du penkiakapeikiai
nušveičiami, o jų pakraščiuose,
tiksliai viena priešais kitą
išgręžamos 1,5-2 mm skersmens
kiaurymės. Į dvi įveriami reikiamo
skermens žiedeliai, o į kitas dvi
įvertu vienu žiedeliu
penkiakapeikiai sujungiami. Tada
į bet kurį laisvą žiedelį įveriamas
trišakis arba vienšakis kabliukas.
Žodžiu, penkiakapeikiai žiedeliu
sujungiami lyg lankstu, o abi
masalo puselės gali laisvai judėti.
Tai labai svarbu, nes nuo šios
savybės prklauso blizgelės
žaismas. Kai ji užmetama į
properšą lelijų lapų atžalyne, kur
mėgsta laikytis stambūs ešeriai ir
kuriuos iš ten beveik neįmanoma
išvilioti, blizgelė grimzdama ima
vartaliotis, o jos puselės lankstosi
kaip varstomos durys. Matyt,
plėšrioms žuvims tai primena
kažkokį vandenin įkritusį grobį ir
jos nedelsdamos atakuoja
blizgelę. Pasak
sanktpeterburgiečių
meškeriotojų , blizgelėmis iš
penkiakapeikių suviliojamos
stambios žuvys - lydekos, ešeriai,
sykai, upėtakiai, tačiau
įdomiausia, kad šiuo masalu
sėkmingai galima žvejoti ne tik
vasarą, bet ir žiemą.
 #272667   ciapajavas
 11 Bal 2011 10:31
Pelekas rašė:Ko jus tuos meppsus isimyleje, pvz yra dar Mosca, Blue Fox, DAM Efzet visai neblogos sukres ir dirbancios, seniai tas Mepps nusivaziavo...Va dar turiu keleta Mepps made in USA tai :gutgut
kai nuo blue fox po desimties minuciu spiningavimo lekia laukan lapelio dekoracija, tai norom nenorom pagalvoji kad ant kliju pataupyta :mėlynvarla ir bent jau asmeniskai ant garsiniu fox nesu nieko pagaves.
meppsus myleti apsimoka, nes jie tiesiog dirba gerai. aisku gal yra ir geriau dirbanciu, bet meppso visur gali isigyti, kainos dar su velniu pakenciamos.
beje, klausimas. gal zinot kartais is kur, ar is ko galetu isigyti pigiau meppsu? nes parduotuvej uz viena normalu masala desimt litu kloti reikia minimaliai. o vieno ar dvieju neuzteks, tai gal kasnors cia kaip voblerius pigiau stumdo;]
 #272861   Ovkas
 11 Bal 2011 18:06
Jurginai kokį atradai ?
Šiaip tai mano pirmos sukrės buvo Blue Fox. Ir buvo tikrai darbinės. SU dabartinėm nieko nepagaunu, o ir dirba jos prastai. Tingios ir sunkiai užsiveda. Su Mosca nebandęs. O vat DAM Efzet 4 nr. :ruko ;-var-var.
O šiaip savo didžiausia lydeka esu pagavęs ant lenkiškos sukrės už 3,5 lt. :[anuol
Jurginas rašė:
Pelekas rašė:Ko jus tuos meppsus isimyleje, pvz yra dar Mosca, Blue Fox, DAM Efzet visai neblogos sukres ir dirbancios, seniai tas Mepps nusivaziavo...Va dar turiu keleta Mepps made in USA tai :gutgut
Nieks ten nieko nenusivažiavo, viskas ten normaliai su tais prancūzižkais meppsais.. Kimba ant jų gerai, tik kad bent jau aš asmeniškai atradau sau įdomesnį gamintoją...
 #275389   bes
 18 Bal 2011 20:08
Teko siusti is sio aukciono.
Geri masalai ir nebrangus.
Reikia zinoti lenku kalba bendravimui.
Apmokejimas per VISA korta.
http://allegro.pl/listing.php/showcat?i ... nge_view=1
Labai patiko sis masalas:
http://allegro.pl/male-koniki-okon-szcz ... 39801.html
Pagaunu ant jo eseriu daugiau nei ant mikrogumu.
Lukass rašė:Gal galit kokį puslapį pasakyti kur pigiai būtų galima parsisiusti iš interneto sukrių, blizgučių, rebel vabalų ir kitko?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 21
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė