Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, plūdės, masalai, priedai

 #136509   dimoartas
 28 Rgp 2009 11:54
Sweiki! |Gal kas gali padeti ? Gal turi kas kokiu Wagler sistemeliu kaip taisiklingai wiska risti ,swarelius ir t.ttt ?? imeskit i priwata jei negaila !Dekuj!

 #142973   Dziedas
 25 Rgs 2009 17:41
[quote="Saugirdas"]Visų pirma man jau metai kaip nebuvo atvejo kad nekibtų. Visų pirma reikia jaukint. :grin:

Ir tu dar ne rinktines narys... :(

 #142999   Saugirdas
 25 Rgs 2009 20:43
Dzedas rašė:
Ir tu dar ne rinktines narys... :(
Dar nedalivavau nei vienose varžybose. Apie šaltą vandenį nk nežinau, bet tame ežere kuriame žvejojau atvejo kad nieko nepagaučiau nebuvo. :cool:

 #146484   Antas
 15 Spa 2009 12:08
gal kas bande carlusso pludes stovinciame vandenyje?
taip ir nesupratau kuri ten is vienu ( ant bangos "wagler") pludziu yra naudojama slankiojamai ( su kembriku) sistemai?

 #152652   Raupsuotas
 16 Lap 2009 11:50
Su plūdine meškere iš principo galima žvejoti ir pagauti ištisus metus.Na gal su tam tikrom, nedidelėm išlygom.Svarbu rasti vietą, laiką ir teisingą taktikąPaveikslėlis
 #156975   Jonvabalis
 02 Gru 2009 11:23
Prie to pacio apie pludes, buvau nustebintas Senso pludemis, turiu kelias ivairiu modeliu ir svoriu, jos visos islaiko mazesni svori, nei uzrasyta ant ju, mane tai nervina, kai reikia padaryti po kablelio svori ir reikia drozti svinukus.
 #156991   Mike
 02 Gru 2009 13:23
Kartais b8na, kad ne plūdėje, o svareliuose neatitikmenys. Bet šiaip jau tai dažnai taip būna, kad didesnis svoris ant plūdžių rašomas, nei realiai laiko. Pvz. to paties Colmic ir plūdės, ir svareliai, bet bandant pagal užrašus balansuoti plūdę, nesigauna, tenka svarelių nuimti. Gut-mix diskai irgi nelaiko tiek kiek rašoma, ir gana didelė paklaida.
 #157085   Jonvabalis
 02 Gru 2009 21:34
Su colmic'u buvo kitoks bajeris, uzsidedu nauja plude pirma kart, subalansuoju, po keliu valandu zvejybos plude pradejo nelaikyti svorio. Vienzo, trenkiau as ja i kampa. Nusivyliau as garsiu brendu pludemis. Gaila cralusso pludziu mazas pasirinkimas, jos neturetu turet siu problemu, kadangi pagamintos is spec. plastiko.
 #157171   blight
 03 Gru 2009 12:51
Jonvabalis rašė:Prie to pacio apie pludes, buvau nustebintas Senso pludemis, turiu kelias ivairiu modeliu ir svoriu, jos visos islaiko mazesni svori, nei uzrasyta ant ju, mane tai nervina, kai reikia padaryti po kablelio svori ir reikia drozti svinukus.
Hmmm... itariu beda svareliuose, ju uzrashais tikrai neverta perdaug pasitiketi, juolab jei dedi daug mazu shvinuku, paklaida dideja. Ash visada priesh dedamas visus svarelius pasisveriu elektroninem svarstyklikem, ir Sensas pludem prieshingai, tarciau pagiriamaji zodi, man visos turimos pateisino laikomo svorio uzrasha, nors visko aishku pasitaiko, priklauso matomai dar ir nuo modelio ;-)
 #157191   Jonvabalis
 03 Gru 2009 13:21
Gal busiu ir pergreitai nurases senso pludes :roll: , reikes isigyt svarstykles svareliams pasisverti.
Dekui Mike, reiks cralusso capri pabandyti.

P.S. Blight laukiam ataskaitos apie bandymus su surf 6g
 #157240   Raupsuotas
 03 Gru 2009 16:07
Jonvabali, esi kaunietis todel puikiai zinai 'SALMO" parduotuve esancia Jonavos g-veje.As ten pirkau sias "Sensas" pludes.Gramatura nuo 8 iki 20g.Dirba puikiai.Svori laiko koks parasyta.

Paveikslėlis

Kalbu apie sitas pludes.Nezinau kur ir kokias tu perki, bet as "Sensas" produkcija patenkintas absoliuciai.Pradedant nuo jauku ir uzbaigiant kotais, pludem bei kitu inventoriumiPaveikslėlis
 #157243   dima
 03 Gru 2009 16:18
LABAI ALKANAS rašė:Jonvabali, esi kaunietis todel puikiai zinai 'SALMO" parduotuve esancia Jonavos g-veje.As ten pirkau sias "Sensas" pludes.Gramatura nuo 8 iki 20g.Dirba puikiai.Svori laiko koks parasyta.

Paveikslėlis

Kalbu apie sitas pludes.Nezinau kur ir kokias tu perki, bet as "Sensas" produkcija patenkintas absoliuciai.Pradedant nuo jauku ir uzbaigiant kotais, pludem bei kitu inventoriumiPaveikslėlis
ar galima kokia is situ pludziu dabar nerije pritaikit :neutral:
 #157254   Jonvabalis
 03 Gru 2009 16:54
LABAI ALKANAS rašė:Jonvabali, esi kaunietis todel puikiai zinai 'SALMO" parduotuve esancia Jonavos g-veje.As ten pirkau sias "Sensas" pludes.Gramatura nuo 8 iki 20g.Dirba puikiai.Svori laiko koks parasyta.

Kalbu apie sitas pludes.Nezinau kur ir kokias tu perki, bet as "Sensas" produkcija patenkintas absoliuciai.Pradedant nuo jauku ir uzbaigiant kotais, pludem bei kitu inventoriumiPaveikslėlis
Pirkau is ten pat, modeliu neatsimenu, pludes naudoju iki 6 g. Suabejojau, kad turimi svareliai gali buti su paklaidom, taigi zadu issiaiskint, tam jau uzsisakiau svarstykles :) .
 #157396   Arunasbaze
 04 Gru 2009 01:33
Snekat tai jus cia taip kaip ne vandenyje zuvi zvejotumet.....kalbekit biski zemiskiau,ne visi gi nori sportininkais but ir tik mandavoskes gaudyt :lol: Kazkaip noretusi daugiau informacijos apie zemiskas pludes ir pan-o dabar arba clarrusso,arba Sensas :-D ,arba diskine arba Surf ::hai-bai
 #157398   Agis
 04 Gru 2009 02:23
:-D Arūnai, tai kad jos visos žemiškos, tik kiti tiek nenusismulkina kaip sportininkai ir praktiškai daugumos modeliu plūdės yra tiek sportininkams tiek "žemiškai" gaudantiems žvejams, kurie pasirenka sau tinkamus modelius ir jų atlaikomus svorius.Netikiu, kad pats gaudai tik "gariūninėmis" tipo "ale Jakson" arba "ale Dragon" plūdėmis, kurios daugumoje atvejų brangesnės net už Colmic :lol: O kitokių rimtesnių gamintojų tai kaip ir nieks nebeveža į Lietuvą :roll: tai ir lieka Sensas su Clarusso :donknow'
 #157462   Arunasbaze
 04 Gru 2009 10:53
Man gamintojas do lampock,gali buti ryzas petras is senamiescio,as ziuriu ,kaip ji pagaminta,kokia forma,kaip laiko svori.......
 #157468   Arunasbaze
 04 Gru 2009 10:57
DA pamirsau ''plot dadeti,kad aklai vadaovautis Labai Alkano patarimais butu netikslinga,nes jis apart auksliu kitos zuvies gaudyt nelabai ir temoka.... ;-var-var. Tai ir supratimas bei poziuris i irankius bei iranga specifinis :/braj;
 #157508   Agis
 04 Gru 2009 12:12
Nu bet paskutinėje diskusijoje ne tik Labai alkanas dalyvavo, o pvz. Mike priskirti prie aukšlininkų manau būtų laaabai negražu :-D
 #157515   Raupsuotas
 04 Gru 2009 12:54
Įdomiai kai kas mintis dėsto.Kaip gali būti specifinis požiūris į plūdes ar kotus jei aš tik aukšles temoku gaudyti :?: Antra-aš niekam nieko neperšu, o tik išsakau savo poziciją ir dar mėgstu ją apginti :ks> Trečia kam "da lampočki" koks gaminys tas ir neklausinėja, o kam įdomu tas ir į firmą dėmesį atkreipia.Aš suprantu ir tą žmogų kuris sako, kad sensaso jaukus bulgarai gamina ir, kad Petro plūdė geriau nei rimtos užsirenkomendavusios firmos :gutgut Tačiau dėlto žmogaus nesmerkiu, o tik susidarau nuomonę apie jo požiūrį į tuos ar kitus gaminamus žvejui daiktus.Jei kas nesutinka tai jo asmeninis reikalas, o kad aš žodžiais nesimėtau veltui galiu bet kada priimti man metamą įšūkį.Ir kaip aukšlininkas gal stipriai nepralaimėčiau :-D :-D :-D Bet čia jau tik prielaidos :v-ar Su pagarba firmų šalininkams :grin: :-D Paveikslėlis
 #157524   Jonvabalis
 04 Gru 2009 13:40
Baikit sikt i tema. Nemegstu auksliu gaudyt, nes man nuobodu :ruko .
Ir kodel kiekviena diskusija turi issirutuliuoti iki aiskinimosi del tam tikru gamintoju :shock: :?: :donknow'
 #177544   Dziedas
 10 Kov 2010 12:16
Protingieji kurmiai :) Gal kas galit mane apšvęst.Turiu plūdžių,REDWOOD nuo 2BB iki7BB.Kas yra tas pvz.2BB?Ačiu.
 #177612   Raupsuotas
 10 Kov 2010 14:56
Dzedas rašė:Protingieji kurmiai :) Gal kas galit mane apšvęst.Turiu plūdžių,REDWOOD nuo 2BB iki7BB.Kas yra tas pvz.2BB?Ačiu.
Speju - sarateliu dydis :ks> Paveikslėlis
 #179976   trukeris
 22 Kov 2010 20:09
Dzedas rašė:Protingieji kurmiai :) Gal kas galit mane apšvęst.Turiu plūdžių,REDWOOD nuo 2BB iki7BB.Kas yra tas pvz.2BB?Ačiu.
Dzedas,mes neprotingieji kurmiai tik daugiau skaitom literaturos
 #180082   Raupsuotas
 23 Kov 2010 07:36
trukeris rašė:Raupsuotojas kiek suprantu tai ne dydis svareliu o svareliu svoris,ant pludziu gi rasoma ju apkrovimoas
Butent ta ir turejau mintyje :ks> Kita vertus juo didesnis saratelis tuo didesnis svorisPaveikslėlis
 #184092   Wytux
 04 Bal 2010 22:02
Si savaitgali lyg ir per 'Rybalka ir Oxota' vienas expertas sake, kad naujas pludes papildomai lakuoja jachtu laku- taip jos tampa ilgaamziskesnes, labiau atsparios valo trinciai ir korpusas ,begant metams, nepradeda 'gerti' vendens- taip po truputi prarasdamas islaikoma svori. Ka manote apie tai?
 #184153   Saugirdas
 05 Bal 2010 17:36
Na manau, kad nera reikalo teplioti plūdes visokiais lakais. Papraščiausiai yra išrastas toks dalykas kaip lengvinta plasmasė ir ji tikrai ilgaamžiškesnė už visas plūdes iš povo plunksnų medžio ar dar velniai žino ko. Yra tokios firmos kaip Cralusso ar Trabucco. Patikimos, patvarios ir svarbiausia, kad jautrios.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 16
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė