Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, apranga, muselių rišimas, medžiagos

 #12820   Agis
 18 Rgs 2006 08:42
As tikrai nezinau, kurie geresni ar kam skirti.As tik perkeliau informacija, kad kazkaip nebutu tuscia, bo patys museliautojai, turedami savo rimta puslapy nenori cia dalintis mintimis, nes tikrai cia neyvyks jokios karstos diskusijos ar nuomones.As tik bandau uzpildyti spraga ir jei tai kaip nors issauks jusu diskusija, tai skaitysiu, kad mano norai pildosi :-D
Zinoma cia lankosi daugiau tokie savaitgalio "museliautojai", kurie dar ir kitus zukles budus naudoja, taigi manau ir cia galetu buti kazkokios informacijos, bent jau primityvios.O rimtos informacijos tikrai manau zinome kur rasti, ir zinome, kad uzdavus nors ir kvaila klausima galima gauti atsakyma.

 #12837   Skumbrotas
 18 Rgs 2006 11:42
Vakar su Spiridono ir Donio padejimu isigijau startini muselku risimo irankeliu komplekteli. Dovanom uz kilnius siekius gavau ozio barzda ir Spiridono paskubom surista vabalo beta versija :!:
Bandysim risti pradziai lydekinius/menkinius/eserinius strymeriukus :cig. Vejai i galva pripute visokiu idomiai kvailu ideju, bandysim realizuoti :ruko
Jau pradejau suvaiket, blin... :oops:

 #12838   Agis
 18 Rgs 2006 11:45
Tai as ir sakau, pavojinga pas juos ten eiti, bo kazkoks :lol: virusas ten siaucia.Visi ygauna nora padirbineti vabzdzius :lol:

 #12840   Skumbrotas
 18 Rgs 2006 12:06
As tai pasigavau ipatinga viruso forma - veikiancia smegenis :-kvankt :!: Pradejau matyti regejimuose tokius masalus, kuriu dar nemaciau ne viename kataloge :,-wow
Vdrug pasiteisins( :-kvankt ) :!: Tada uzpatentuosiu, isteigsiu gamybos firma, uzversiu pasaulio rinkas... Jau ir suki sugalvojau - "Skumbrotasa lures - the best lures in the world!" :-kvankt [Sv{in

 #12961   spiridonas
 20 Rgs 2006 12:12
mano vabalu paradas :lol:
Paveikslėlis

 #12985   Sir_Limon
 20 Rgs 2006 15:14
spiridonas rašė:mano vabalu paradas :lol:
]
Bardakas :-D :-D Susitiksim-pamokinsiu :aliukas-2

 #12988   Donis
 20 Rgs 2006 17:33
Sir_Limon rašė:
spiridonas rašė:mano vabalu paradas :lol:
]
Bardakas :-D :-D Susitiksim-pamokinsiu :aliukas-2
Bet ir ant tokiu puikiausiai kimba.

 #12991   Skumbrotas
 20 Rgs 2006 18:08
Sir_Limon rašė:
Bardakas :-D :-D Susitiksim-pamokinsiu :aliukas-2[/quote]
Po tokio įvertinimo aš nusišaučiau su durų rankena..... :evil:

 #13006   Agis
 20 Rgs 2006 23:25
O kam jam sautis, jis juk zino vietiniu sapalu megiamus vabzdzius :lol: Manau tai dar gerai, kad ne tokie profesionalus, antraip liks Minija be sapalu, tiksliau pasakius, juo toliau, tuo sunkiau jiems bus ka ysiulyti :lol:

 #13010   spiridonas
 20 Rgs 2006 23:56
Sir_Limon rašė:Bardakas :-D :-D Susitiksim-pamokinsiu :aliukas-2
tai priimu kaip savotiska paskatinima neuzsitupeti vietoje su primitiviomis musemis ir judeti tolyn :-D.
Beje, kiek suprantu Limoonas galvoje turejo bardaka dezuteje, nes museles yra isdestitos ne pagal svorio kategorija ;-)

ir galiausiai.. nepraejes pirmos klases -nepakilsi i antra :roll:

 #13128   Sir_Limon
 24 Rgs 2006 14:37
spiridonas rašė:
Sir_Limon rašė:Bardakas :-D :-D Susitiksim-pamokinsiu :aliukas-2
tai priimu kaip savotiska paskatinima neuzsitupeti vietoje su primitiviomis musemis ir judeti tolyn :-D.
Beje, kiek suprantu Limoonas galvoje turejo bardaka dezuteje, nes museles yra isdestitos ne pagal svorio kategorija ;-)

ir galiausiai.. nepraejes pirmos klases -nepakilsi i antra :roll:
Viskas su jom gal ir tvarkoj,juk svarbiausia,kad kimba ant ju ;)
Bet yra tokiu smulkiu gudrybiu,kuriu tau dar reik suzinot,kad muse atrodytu estetiskai ir galbut,taip greit nesusinesiotu ;)

 #13231   Pasakorius
 26 Rgs 2006 12:36
Apie naujoko dezute.
Kaip naujokui labai neblogai.
Ypac gerai surista vidurineje eileje antra nuo virsaus :D

Siek tiek reiketu tvarkingiau suristi akuotus, t.y. apvyniojus plunksna, uztvirtinus siulu (pries uzlakuojant) reiketu siek tiek pasukineti pirstais akuoto pagrinda, kad plunksnos segmentai sugultu tvarkingiau ir vienodziau.

:roll:

 #13327   Sir_Limon
 28 Rgs 2006 08:20
:-D :-D :-D
Gal man savo favorites cia sukelt :?: :-D :-D

 #13328   Agis
 28 Rgs 2006 08:22
Nugi, nugi mestelk ir savo produkcija, o tai tik saipaisi is kitu :lol:

 #13335   Skumbrotas
 28 Rgs 2006 08:49
Būtų gerai, jei čia mėtitumėt ne tik muselkų nuotraukytes, bet ir info kur rasti (turiu galvoj vietinę rinką) medžiagų tiems dalykams. Pakol kas matau žvejų parduotuvėse tik nedidelį asortimentą kandžių suėstų kailių gabalų. Kas rimčiau tuo užsiima? Pvz Stokholme žvejų parduotuvėse tiesiog užversta tomis medžiagomis - pradedant kabliukais ir siūlais, baigiant įvairiausiais kailiais ir plunksnomis, akys raibsta. Gaila tik, kad sekantis vizitas ten nusimato tik vasario viduryje.

 #13341   Sir_Limon
 28 Rgs 2006 10:50
Skumbrotas rašė:Būtų gerai, jei čia mėtitumėt ne tik muselkų nuotraukytes, bet ir info kur rasti (turiu galvoj vietinę rinką) medžiagų tiems dalykams. Pakol kas matau žvejų parduotuvėse tik nedidelį asortimentą kandžių suėstų kailių gabalų. Kas rimčiau tuo užsiima? Pvz Stokholme žvejų parduotuvėse tiesiog užversta tomis medžiagomis - pradedant kabliukais ir siūlais, baigiant įvairiausiais kailiais ir plunksnomis, akys raibsta. Gaila tik, kad sekantis vizitas ten nusimato tik vasario viduryje.
Deja,vienintelė vieta,kurioje galima nusipirkt medžiagų muselių rišimui- www.taimen.com
Ten perku ir aš ir dauguma mano pažystamų rišėjų.
Dar yra kelios parduotuvės Rygoje,ten neblogos medžiagos,bet asmeniškai jose nesilankiau.

 #13342   Sir_Limon
 28 Rgs 2006 10:52
Agis rašė:Nugi, nugi mestelk ir savo produkcija, o tai tik saipaisi is kitu :lol:
Jeigu tai tavo produkcija-labai liuksiškai riši ::liux
O jei tai tik linkas į muselių galeriją-tai tokių turiu ne vieną dešimtį :cool:
Ką ir turėjau omenyje ;)

 #13359   Agis
 28 Rgs 2006 20:23
Neaaaa, apsaugok viespatie, as dar su muselem nesiruosiu bendrauti, begu nuo sios bacilos kuo toliau :lol: As tik linkus metineju, galvoju mazu kam pravers :roll:
As norejau, kad tu savo darbu mesteltum visuotiniai komisijai :lol:

 #13378   Sir_Limon
 29 Rgs 2006 08:06
Agis rašė:Neaaaa, apsaugok viespatie, as dar su muselem nesiruosiu bendrauti, begu nuo sios bacilos kuo toliau :lol: As tik linkus metineju, galvoju mazu kam pravers :roll:
As norejau, kad tu savo darbu mesteltum visuotiniai komisijai :lol:
merkys.lt yra kelios,dar kazkur yra... :roll: Atsibodo fotkint zinok,daug laiko uzima pasiruost,koreguot foto...Atsibodo ir tiek :)
Ir kam tai rupi,beje :)

 #13424   Agis
 30 Rgs 2006 15:15
Siaip tai yra zmoniu, kuriems ir gyvenimas atsibosta :lol: O jei rimtai, tai as jeigu kritikuociau kitu darbus, tai parodyciau kai turetu atrodyti pagal mane :!: Suprantu, jeigu kimba, vadinasi gera musele, jeighu ne, reiskiasi kazka reikia tobulinti.Niekada nesmerkiau nei vieno museliu megejo, kol nesurisau ko nors mandresnio ar kibesnio, taigi, jeigu kritikuociau kitu darbus, tuoj pat parodyciau tuos, kurie anot manes butu teisingi :lol:

 #14057   Agis
 13 Spa 2006 09:26
Va cia dar nuorodele
http://www.salmonfly.net/

Svarbiausia, kad gali susirades modely suzinoti ka po ko vyniotyi ir t.t.,

 #15470   Arshekas
 01 Lap 2006 20:54
gerai , :) o dabar gal kas galit pasakyt nuosekliai , ko reikes pradenciam muselininkui , ta prasme ko reikia museliu risimui ;) .. kailio , plunksnu , ko dar ?

 #15540   lauris u
 02 Lap 2006 19:35
Man atrodo kad pradedančiajam geriausiai nusipirkti rinkinį museliu rišimui ,jame yra visko ,o kaina normali ;-)

 #15541   Skumbrotas
 02 Lap 2006 20:21
Arshekas rašė:gerai , :) o dabar gal kas galit pasakyt nuosekliai , ko reikes pradenciam muselininkui , ta prasme ko reikia museliu risimui ;) .. kailio , plunksnu , ko dar ?
O man rodos, kad pradedančiajam muselininkui ( kaip ir pradedančiajam bet kuriam kitam žvejybos būdui) reikia visų pirma išstudijuoti to būdo pradmenis internete, bibliotekoje, žurnaluose ar dar kur. Kai jau galvoje bus sukauptas pradinis "kritinio" dydžio žinių bagažas, kai žinosi kaip klasifikuojasi įrankiai, valai, masalai, kada, kur ir kokiai žuviai koks masalas ir koks įrankis naudojamas - tada jau galima pradėti uždavinėti klausimus praktikos turintiems. Tada ir žinovams bus lengviau tau ką patarti, nes abejos pusės šnekės viena kalba ir žinos apie ką šneka.
Nesupyk, bet į klausimą "ko dar reikia muselės rišimui apart kailio ir plunksnų?" galėčiau atsakyti ir aš (nors toj srityj esu toks pat žalias) - kabliuko, siūlų, lako, specialių įrankių.... Tai turėdamas galėsi surišti kažkokią muselę, nes tu neklausi kokio tipo ir kam skirtą masalą nori turėti. Taigi tokiais klausimais tau bus sunku sudominti ir sulaukti išsamios pagalbos iš žinovų pusės. Pirmą platų žingsnį norima linkme turi padaryti pats, informacijos yra pilna.
Čia visiškai nieko asmeniškai - paprasčiausias mano patarimas visiems pradedantiesiems, nes panašūs klausimėliai dažnai pasitaiko visose temose. Ir atsakymų paprastai nebūna - sutikit, ne kiekvienam yra laiko ir noro rašinėti elementarius dalykus, kurie aprašyti daugybėje vietų internete, ir tereikia tik "pragooglinti" kelius žodžius.

 #15753   Arshekas
 06 Lap 2006 13:58
nu jo , tu teisus , ir seip kai pats viska ishsistudijuoji , daug lengveu ir aiskiau buna , negu kas nors tau ka nors sako...

 #17033   spiridonas
 26 Lap 2006 08:31
vakar iskeptos :cool:
kablys 14 nr partridge, plaukiantis.

Paveikslėlis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 30
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė