isidurs shapals savo glezna lupyte, nepagriebs per tuos stagarus 
Tuo jis ir skirias nuo kitu, kad dubingas is principo nereikalingas, apacia taipat is ale ,,FOOMO,, ir panariuota. Juk tikri vabalai irgi nelabai jau kailiu apzele. Beje yra versija su ryskiu dubingu priekiniame segnente iki kojeliu. Bet skirtumo kibimuos nuo to nei daugiau nei maziau, cia zvejui daugiau suviliot.dead_drift rašė:geras vabaliuks, ale dubingelio reik ant pilvo uzdet
Realei jis daug panasesnis i gyva prototipa nei tie su dubingu













