Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #14437   tuomahaukas
 19 Spa 2006 21:35
Gal nelabai kam rūpima tema, bet jau nuo anksčiau buvau susidomėjęs šiuo daiktu, tinkančiu poledinei žūklei... matyti vaizdai su "normalaus" echoloto, akumo tąsymu po ežerą, mirkymu eketėse kažko nekaip nuteikė :roll:
2005 m. vasario mėn. "Žūklės" žurnale užsikabinau ant JJ Connect Fisherman 120 reklamos. Šiaip jau rimtai sudomino, bet niekur daugiau ant Marijos žemės info neradau apie šitą prekę, apart žurnalo :donknow'
Būtų įdomu nuomonės apie šitą produktą ir aplamai apie echoloto panaudojimą žieminėje žūklėje.
http://www.jj-connect.ru/index.php?GID=626

 #14456   Agis
 20 Spa 2006 08:49
Jo, apie sita dar neteko skaityti, tik man kazkodel si fraze "луч проходит даже через корпус лодки или через лед! Labai jau panasi i WD40 aprasyma :lol:

 #14459   saciokas
 20 Spa 2006 09:14
Kodel ? Juk paprastas echolotas per valties dugna tikrai praeina. bent norgej, medinej valtyje buvo biskeli vandens ant dugno tai kuo puikiausiai veike. taip kad tai nera pasakos ;-)

 #14483   tuomahaukas
 20 Spa 2006 10:22
Žurnale teigiama kad:
"... tačiau pagrindinis šio prietaiso privalumas- jo spindulys muša kiaurai ledą, negana to, net stiklo pluošto ar aliumininės valties dugną (iki 3 mm storio), todėl nereikia gręžti ekečių ar tvirtinti valties gale specialių laikiklių".
Tik velniažin ką rodytų po tokiu ledu, kaip pvz. pernai ? :roll: :twisted:

 #14492   Agis
 20 Spa 2006 11:36
Ekrane matytai filmuka "Bedugne -2" :lol:

 #14534   kliovas
 20 Spa 2006 22:48
su shituo JJ Connect Fisherman 120 geriau benzino nedegink. Nes nieko nerodo tokie. Tik pinigu ishmetimas, turejau tai po pirmos zukles daugiau neisemiau ish stalciaus.o kaip del parodymo per valties dugna nebandziau, per leda kita problema.Ledas turi buti grynas be oro tarpu aishku be sniego ir reikia labai gero salychio abieju pavirshiu,geriau kad shlapias pavirshius butu. Jei reikia info apie echolotus skirtus butent zieminei zuklei, duok zinia.
 #14539   mende
 21 Spa 2006 07:29
as su panasiu dalyku skutuosi :roll: :lol: o kad jis norm per leda rodytu netikiu :shock:

 #14552   tuomahaukas
 21 Spa 2006 16:34
kliovas, a kokie yra geresni variantai ir kuom ?

 #14560   kliovas
 22 Spa 2006 02:00
geriausias variantas yra echolotai vadinami(flashers). pagrindines dvi kompanijos yra Vexilar ir Marcum dar yra shiek tiek lowrance kompanijos flasher'iu. Puslapiai yra www.vexilar.com ir www.marcumtech.com, jeigu anglu kalba neproblema, Apie vexilar galima rasti shiek tiek rusishkai.shaltis neturi itakos ju veikimui prieshingai nei LCD(skystu kristalu ekranas)echolotai.labai geras objektu atskyrimas iki 2cm.Labai gerai matai avizeles, ju kiekviena pajudinima. galima pasakyti koks dugnas kietas, zoletas ar dumblas .reikia tik shiek tiek pazaisti su juo norint atskirti dugna zoles ir zuvis zolese, zuvu dydi. labai gerai parodo kaip zuvis reaguoja i avizeles judesius. galima net neziureti i sargeli, ir pasakyti kada zuvis paiima. sunku paaishkinti visus niuansus, bet daiktas tikrai reikalingas be jo ish namu nevaziuoju zvejoti. ikishi i ekete paziurai ar yra zuvis ar ne ir taip eini per eketes kol randi zuvi tada ileides bandai suvilioti. buna dienu kai matai kad zuvis yra toj vietoj ,bet neima ir viskas , priplaukia, atsitraukia ar visai ant dugno stovi. Tada bandai visokias avizeles ar mikro guminukus, kol randi tai kas joms labiausiai tinka ta diena. nepabandzius sunku isivaizduoti. kainos realios priklausomai nuo modelio. jeigu kas konkrechiai domesis galesiu padeti ishsirinkti modeli, koki jo privalumai ir visa kita.
dar vienas labai populiarus dalykas yra mikro masalai zieminei zuklei JAV, jeigu ka domina galesiu ka nors suorganizuoti, permesti per bala :lol:

 #14574   tuomahaukas
 22 Spa 2006 09:28
Na matai, tokie variantai nelabai man priimtini:

Paveikslėlis

Tokiu atveju man verčiau prie savo echoloto tetrūktų palką prie daviklio prisabačinti ir leist eketėn :twisted:
Labiau imponuoja :arrow
http://www.thornebros.com/winter/electr ... /LPS1.html
http://www.thornebros.com/winter/electr ... m/LXi.html
Bet įtariu kad tavo pastebėjimai dėl ledo struktūros teisingi ir nėr garantijos kad visada rodys :roll: Iš esmės man netgi pofig ar rodys žuvį, man daugiau svarbu yra gylio parodymai. Su kolega Aukštaičiu žūklaudami ant Galvės paprastai einame į daugmaž tas pačias vietas. Bet kiek teko porąkart pažūklauti su vietiniu, vėliau vienam- tame plote yra gerų perkritimų, kalnelių ir reikia grežti tiksliai virš tam tikrų vietų, porą metrų šonan- beveik tuščia, priedo reikia įtaikyti nuleisti tarp žolių plotų (ieškant jų tenka atsisveikinti su avižėlėm). Ežeras toli gražu ne bliūdas :-ou-je
Tad rinkčiausi pabaksnojimus tuo prožektorium, užuot gręžiojęs N skylių, kad rasti vietą. Negalėčiau savęs priskirti prie propaguojančių ypač aktyvų žūklės būdą - čia "skonio reikalas", apie tai nesiginčyjama ;-) :/braj;
Jeigu rimtai tie produktai ("prožektoriai") tikrai nieko neverti- galbūt liaučiausi su smegenų šiknoje paieškomis. Deja, tautiniuose saituose nelabai info iš bandžiusių juos randu :donknow'

 #14589   kliovas
 22 Spa 2006 16:52
nebutina ieshkoti zuvu.Jei aktyvios ta diena tai besedint uzplauks kas be ko, ypac jei tikrai zinai koks ten dugnas ir visa kita.Bet ant ledo dazniausiai reikia ieshkoti.echolotu parodymai skirsis priklausomai nuo ultragarso spindulio plochio. net ir su tuo kur tau priimtiniausias ishliks ta pati problema.
http://www.vexilar.com/help/tips/tip006.html
jeigu pataikysi tiesiai ant kalnelio ar duobes krashto , kaip matai ish pav. parodymai nebus tikslus.dead zone- tai ko tau neparodys ne vienas echolotas. norint tikslu dugno reljefa ir visa kita ant dugno pamatyti dar galiu pasiulyti aqua-vu povandenines kameras. http://www.naturevisioninc.com/shop_nvi/home.php?cat=4 :-D Chia ir konkretus daiktas.
http://icefishing.outdoorsfirst.com/video.asp, keli irashai ish poledines zukles, taip pat ir povandenine kamera daryti irashai.

jeigu vis dar galvoji apie ta zaisla gyliui nustatyti, parashyk surasiu ka nors pigiau, uz toki shimta doleriu neverta ishmesti.

 #14596   tuomahaukas
 22 Spa 2006 17:18
Na ne, tie variantai nedomina :neutral:
Domintų tik tie kišeniniai, be jokių dziurkų gręžiojimo (jei išvis yra prasmė juos pirkt).
Tu duodi suprast kad išvardintų firmų prietaisai yra fuflo ir pirkėjų maustymas ?

 #14615   kliovas
 22 Spa 2006 18:24
nepateisins lukeschiu kisheniniai.per pirma leda gal, jei ledas grynas, bet paskui ledas shals pakopom su sniegu ir oro tarpais, ir nieko jis nerodys, turesi grezti skyle nori ar nenori. o kai skyle ishgreshi tai ir taip aishku kad ja patikrinsi ar kokia zuvis yra toj vietoj. todel geriau ish kart paziureti ar verta ishvis nuleisti masala toj skylej ypac kai gylis virsh 5m ir shalchio -5<. kyshtelejus flasher'i ishkart matai koks gylis, koks dugnas ar yra zuvu, jei ne eini tolyn kol randi. radus ir tai ne visada ja eina suvilioti, tuo ir ir gerai kad su flasher'iu matai kaip ji reaguoja i tavo avizele, jos judesius.Ne visada zuvis laikosi prie dugno net ir rades kalnelius ar kitokius pokychius dugne gali tiketis rasti zuvi toj vietoj.
ash niekad netikejau kad eseri ziema galima pagauti "ore", bet su flasher'iu tuo isitikinau per vienas varzybas. gaudziau 15-18m gyli ir uzplauke burelis eseriu apie 8m gyli, greitai pakeliau avizele i ta gyli ir ishkart emimas, kol vel ileidau nuplauke burys ir toliau sedi, ir ziurai i ekrana kol kas uzplauks ir kokiam gyli.
Vexilar ir Marcum yra geriausios shiuo metu kompanijos tri spalviu flasher'iu gamintojos. jeigu reiks to kisheninio parashyk i privata, atsiusiu ant ziemos, pas mane ir taip numestas i kampa.

 #14619   Agis
 22 Spa 2006 18:38
Ne y tema, taciau sis daiktas labai praverstu stintu zvejyboje.Reik kazka panasaus sugalvoti :roll: Jauciu i kota galima vaikiska lazeriuka prisabacinti :roll: http://www.naturevisioninc.com/shop_nvi ... =20&page=1

 #14650   saciokas
 23 Spa 2006 09:10
Agi tikslink nuoroda nematauuuu :donknow'

 #14676   Agis
 23 Spa 2006 10:45
:roll: :donknow' NZN, siandien ir man neatsidaro :evil: Ten ziurejau, kur ziemines zvejybos pribumbasai (aksesuarai) ir buvo toks led prozektoriukas pritaisomas prie zieminukes koto ir parodyta, kad su juo apsvitina fosforines avizeles.

 #23308   tuomahaukas
 06 Vas 2007 11:28
kliovas, ačiū už siuntinį :/braj;
Per ~7 cm ledą jis nepramušė :neutral:. Aišku, patogu nuo kranto išgręžus puslankiu seriją dziurkų kyštelėt ir pažiūrėt gylį- bac ir kalnelį užčiuopiau ;-) Na, greičiau el. gylmatis jis vadinasi, kad reikalui esant daug nevargt kitaip matuojant ;-)

Klausimas: "normalų" echolotą prie dėžės šono montuojate varžtais o daviklis prisabačinamas prie putplasčio "plūdės" ? Gręžiate didesnę dziurka ( ~ 6 cm) dėžės šone, kad praeitu du laidai ir daviklis (kad laidų likutis grąžiai susvyniotų dėžėje) ?
Ar kitaip mandravojate ?

 #23313   Skumbrotas
 06 Vas 2007 14:09
tuomahaukas rašė:
Per ~7 cm ledą jis nepramušė :neutral:. Aišku, patogu nuo kranto išgręžus puslankiu seriją dziurkų kyštelėt ir pažiūrėt gylį- bac ir kalnelį užčiuopiau ;-) Na, greičiau el. gylmatis jis vadinasi, kad reikalui esant daug nevargt kitaip matuojant ;-)
Apie ką čia :?: :roll:

 #23349   tuomahaukas
 06 Vas 2007 19:07
kliovas iš USA savo kišeninį ekaliuotą atsiuntė ;-)

 #23355   Skumbrotas
 06 Vas 2007 19:38
Per ~7 cm ledą jis nepramušė
Tai tu su juo ledą daužei :?: :-D
O jei rimtai - papasakok plačiau apie tą kapitalistų išmyslą, ką jis rodo (ar bent turėtų rodyti), kokios funkcijos, kokios galimybės :?: :roll:

 #23372   tuomahaukas
 06 Vas 2007 21:28
Nuvaliau sniegą, pamyžau (arbatos gaila buvo testavimui), nulaižiau kad idealiai lygus paviršiu būtų ir pridėjau echolotą. Šiaip turėjo "pramušt", bet nepramušė :donknow'
Skumbrotai, ten ta pats dielas kaip ir mano pirmos žinutės nuorodoje, tik be Поиск рыбы. Nu gylmatis gaunasi :neutral:

 #43137   tuomahaukas
 19 Lap 2007 13:36
Darkart noriu paklausti dėl optimalesnio echoloto panaudojimo poled. žūklėje... kokie variantai ? :roll:

 #43147   kliovas
 19 Lap 2007 19:15
Grishtu namo kita menesi.atsiveshiu pora skirtingu echolotu(vexilar, marcum) skirtu daugiau poledinei zuklei nei atviram vandeniui.Jei noresi galesim pabandyti.

 #43149   tuomahaukas
 19 Lap 2007 19:27
Be abejo būtų labai įdomu ir pasirašau bandymams :-ou-je , priedo kad tavasis atsiųstas ėmė durniuot tarpais :neutral:

Dėl "optimalesnio panaudojimo" turėjau omenyje paprasto echoloto tvirtinimą- plūdė, prie dėžės ir t.t... kokie variantai priimtinesni / patogesni ?
Paskutinį kartą redagavo 1 tuomahaukas. Iš viso redaguota 19 kartus.

 #43153   kliovas
 19 Lap 2007 19:36
gerai, galesim pabandyti tik tikiuosi ledas bus iki to laiko kol vel ishvaziuosiu namo.o del to kito tai juk sakiau kad tai tik gyliui matuoti o ne kazkam kitam.tiek ish jo ir naudos. uzsikirs, ishmesi ir vsio ka ten sukti sau galva. :-D

 #96373   ansanas
 10 Vas 2009 13:45
Turiu klausima del echalotu.kiek pastebejau humminbird bei garmin echolotose zuvys vaizduojamos normaliai o kituose eagle, lowrance ir kituose vietoj zuvu koki tai perlinkusi pagaly rodo.netrukdo jums tokie nevyke zuvies simboliai orentuotis?
 #236434   bretas
 29 Lap 2010 09:56
Sveiki, ieskojau sios temos, o rades nustebau, jog ji senai pamirsta... Na ivedes i visazini google sio prietaiso varda ir jo paskirties apibudinima galima sakyti nieko doro neradau, ypac musu gimtaja kalba. :ks> Negi niekas nesinaudoja siais pribumbasais ziema? As pernai taip uzsiknisau su tuo storu ledu tad panorau isigyti toki prietaiseli... Bet kaip pastebejau Lietuvoje toki rast sunkoka, ar as visgi prastas pedsekys? Gal kas koki patarima, pasiulyma, fotke, ar kainas zino? :[anuol
 #236446   Skumbrotas
 29 Lap 2010 10:15
bretas rašė:..... Negi niekas nesinaudoja siais pribumbasais ziema? As pernai taip uzsiknisau su tuo storu ledu tad panorau isigyti toki prietaiseli... Bet kaip pastebejau Lietuvoje toki rast sunkoka, ar as visgi prastas pedsekys? Gal kas koki patarima, pasiulyma, fotke, ar kainas zino? :[anuol
Čia šitoj besidubliuojančioj temoj biškį apkalbėjom šitą reikalą:
http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... 07#p234107
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė