Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...

 #2227   Agis
 09 Kov 2006 23:30
Ciupinejau, ciupinejau, mieravausi, bandziausi....parsinesiau Panasonic DMC-LZ2 ;uolrait

 #2238   Aukstaitis
 10 Kov 2006 07:12
Jau galima Panasonic DMC... klubą kurti :roll: :lol:

 #2264   tuomahaukas
 10 Kov 2006 08:33
Agi, svarbiausio techninio parametro nepaminėjai ! :arrow: kokios spalvos fotiką nuspirkai: juodą ar metalic ? :roll: :lol:

 #2271   Aukstaitis
 10 Kov 2006 08:45
Aš kai pirkau irgi svarsčiau - juodas ar metalo spalvos.Pasirinkau metalo - pagalvojau,kad vasarą ne taip saulė kaitins :oops: :lol:

 #2277   gio
 10 Kov 2006 08:50
Aukshtaiti, kur orni.lt? turiu paukshti, pas save pro langa zirmunuose su visais X12 zoomu nupleshkytas, idomu kas per zveris.

Agis, join the club! :lol:

 #2283   Aukstaitis
 10 Kov 2006 08:57
[quote="gio"]Aukshtaiti, kur orni.lt? turiu paukshti, pas save pro langa zirmunuose su visais X12 zoomu nupleshkytas, idomu kas per zveris.

orni.lt "užlūžo" neatlaikęs apkrovos :lol: per keletą dienų turi surasti naują servą :roll: ;-)
įdėk čia foto.gal žinosiu kas per padaras :oops: :lol:

 #2309   gio
 10 Kov 2006 10:06
aha, pats zinai kokio dydzio failas, o jei kokybe mazinsiu zveries neiziuresi

 #2310   Aukstaitis
 10 Kov 2006 10:12
gio rašė:aha, pats zinai kokio dydzio failas, o jei kokybe mazinsiu zveries neiziuresi
Atsiūsk šiuo adresu ;-)
arunas.eismantas@rimibaltic.com

 #2323   Agis
 10 Kov 2006 11:54
tuomahaukas rašė:Agi, svarbiausio techninio parametro nepaminėjai ! :arrow: kokios spalvos fotiką nuspirkai: juodą ar metalic ? :roll: :lol:
Nu kaip tau atrodo :roll: Nugi ar as galeciau pirkti metalica :lol: Pas muny nuo devyniu metu visi aparatai buvo juodi.Zadu is visu giminiu, kur buvau izdalines pradeti susirinkineti visus senukus.Gal nebloga kolekcija iseis.

 #2333   tuomahaukas
 10 Kov 2006 13:03
Tai vat ir aš manau taip pat :arrow: juodas Panasonic yra 100 kartų geresnis už metalic'ą :lol:
Man dėl anksčiau paminėto Sony DSC- S90 patiko kad gana patogus naudojimas (meniu), labai taupiai naudoja akumą (teigia kad iš vieno įkrovimo apie 1000 nuotraukų padaryt galima, nors pas paparacius kitaip teigiama, kažkoks ten kitoks standartas :roll: ) , užtenka 1 sekundės kad pleškinti antrą fotkę, nėra didelis laikas pasiruošimui fotkint. Na iš 2 cm atstumo nepafotkinsi (~10 cm ), ale dar nžn. ką man reikėtų iš taip arti forkinti, nebent kuojos kakį :roll:

 #2336   Aukstaitis
 10 Kov 2006 13:06
Nu ir būkit su juodais,o aš būsiu su sidabriniu :-bla/bla nedraugausiu :liež-uvis

 #2355   Gedasas
 10 Kov 2006 14:34
tuomahaukas rašė: Man dėl anksčiau paminėto Sony DSC- S90 patiko kad gana patogus naudojimas (meniu), labai taupiai naudoja akumą (teigia kad iš vieno įkrovimo apie 1000 nuotraukų padaryt galima
1000 nuotraukų su vienu akumo krovimu tikrai nepadarysi..., maksimum 100 ir tai jei nenaudosi blykstės ir bus išjungtas monitorius, nes aš pats turiu tokį fotiką ir iš praktikos tai sakau.
Jeigu akumas turėtų apie 1700 mili ampervalandžių, tada gal 200 nuotraukų galima būtų padaryt, bet pas mane yra kažkur apie 750 mA, todėl 128 mB atminties kortelei kaip tik užtenka prifotkint iki 70 nuotraukų...

 #2365   tuomahaukas
 10 Kov 2006 16:38
www.paparaci.lt :
Dėka naujosios Sony „Stamina“ energijos valdymo sistemos, fotografas gali užmiršti problemas susijusias su energijos šaltiniu. Pilnai įkrautų, 2AA tipo, akumuliatorių vidutiniškai pakanka 420 nuotraukų (S90), 440 (S80) ir 550 (S40) pagal CIPA. Šiuose modeliuose įdiegtas „Real Imaging“ procesorius, kurio dėka yra pasiekiamas didelis paveikslavimo greitis, trumpas užlaikymas fokusuojant ir spaudžiant paveikslavimo mygtuką bei mažas energijos suvartojimas.

Iš "Computer Bild" , 2/2006(Nr. 17), vasaris:
Nuotraukų skaičius, padaromas vienu maitinimo šaltiniu: 1017.

 #2409   Agis
 11 Kov 2006 01:38
Tegul as ir 50 nuotrauku padarysiu su praejusios savaites ydetom baterijom, bet visdelto geriau negu su Olimpusu vaikscioti prisikrovus pilnas kisenes pakrautu akumu, bo ne duok dieve pritruks :lol: Siandien pleskinau viska kas papuola ir jau pradedu suprasti del kojam nereikalingas autofokusavimo apsvietimas :lol: Jis sugeba susifokusuoti esant minimaliam apsvietimui :!: o kur dar funkcija, kai pasirenki fotografavima esant skirtingam islaikymui kokius penkis kadrus is eiles, zodziu pasirink kuris tau prie sirdies :lol: Zinoma zoomo tikejausi geresnio, bet neysigilinau, kad placiakampis objektyvas :!: Taigi kol kas baldielinu vaiksciodamas po kambary ir laukiu, kada pasveiksiu, kad galeciau istrukti i gamta.Prizadu, daugiau tokiu tamsiu, nuobodziu nuotrauku apie zvejyba is manes nesulauksit :lol: Iskeiciau Olimpusa i Panasinica :lol:

 #2424   tuomahaukas
 11 Kov 2006 11:20
Taigi aš dabar ne į "olympus", o į "sony" dairausi ;-)

 #2433   Agis
 11 Kov 2006 13:11
Nieko neturiu pries kitu firmu aparatus (Zinoma iskyrus Olimpusus :lol: )Zinok as supratau, cia kaip su spiningu, jeigu nori, kad jis visur su tavimi keliautu ir kiekviena gera momenta fiksuotu, tai jis turi tureti pagrindine funkcija :!: Turi lipti prie rankos, o tie visi kiti pricendalai tik pagalbinis dalykas, nes muiline kokia ji bebutu, visviena liks muiline :!:

 #2483   Aukstaitis
 12 Kov 2006 16:15
keletas foto palyginimui kas yra 12x zoomas ;-)
Kadangi šiandien ir snigo ir pūga baisi,tai fotografuoti lauke be šansų,teko sėdėti pastogėj :(

1-a foto ,tai visiškai nepritrauktas vaizdas.Viršuje ,obelyje yra šiaurinis kikilis (toks rausvas paukštukas) ;-) Jei tiksliau - virš inkiliuko į dešinę,aukščiau šulinio karties :lol:
Paveikslėlis

šioje foto,tas pats kikilis tik pritrauktas su 12x zoomu ;-)
Paveikslėlis

šioje foto,tas pats kikilis tik su 12 zoomu ir dar foto apkirpta ;-)
Paveikslėlis

o šioje foto žaliukė ant samanų,pritraukta 12x zoomu ir dar apkirpta. Samanas galima matyti pirmoje foto ;-)

Paveikslėlis

 #2487   tuomahaukas
 12 Kov 2006 16:49
Mmm... dasss... :roll: no comments :donknow'

 #2511   Diaboliq
 12 Kov 2006 20:34
aukstaiti, koki fotoaparata turi :?:
Kas per stebuklas tas sony ar panasonic'as apie kuri cia porinat :?:

Manau, kad laikas jamt nauja fotoaparata, nes dabartinis canon power shot a300 visiskas fuflas :shock: 3,2 mgpx , bet gero zoom'o nerasta, po padarytos fotkes su blyksniu, reikia laukti apie 10 sekundziu kol pasikrauskazkas...zodziu..visiska fuflo. Aisku, imanoma ir su tokiu agregatu graziu vaizdeliu pacirsknit, bet...

 #2586   Aukstaitis
 13 Kov 2006 18:48
[quote="Diaboliq"]aukstaiti, koki fotoaparata turi :?:

Panasonic DMC FZ 30 ;-)

 #3457   Apsauga
 21 Kov 2006 10:46
pasiziurekkit www.sergita. lt
Mes pas juos perkam, tai galiu pasakyti, kad labai neblogas yra Powershot A610 ir Powershot A620
Powershot A620 geras tuo, kad turi atverciama monitoriu, kuris yra labai reikalingas norint nufotkinti pvz; koki nors sliauzianti gyvi.
As pats naudoju Powershot Pro 1 :gutgut Tiesa, jam jau butinas statyvas.

Jei kas neturite, tai siulau parsisiusdinti nemokama lietuviska "Picasa" nuotrauku tvarkykle :gutgut

 #3564   Agis
 22 Kov 2006 14:42
Gana issamios informacijos galima rasti ir cia :
http://www.3dnews.ru/digital/

 #3703   Aukstaitis
 24 Kov 2006 11:21
Labai panašų turiu "darbinį" tik šiek tiek senesnį ;-)
Kaip kišeninis tai visai nieko ;-) žiūrint ką su juo norėsi daryti :roll:

 #3705   drexsas
 24 Kov 2006 11:27
Visas darymas tai bus fotkinimas laimikiu,jei tokiu bus ir biutinem fotkem ,vaika fotkinti ar pafilmuoti. Nesitikiu fotkinti pauksciuku, nors jei papultu tai tikrai nutraukciau :cool: tai vat man iskelta uzduotis nupirkti fotika iki 1 tai ir nezinau ka jamti ,butu 2 tai ir issirinkciau o daba :shock:

 #3706   Aukstaitis
 24 Kov 2006 11:46
Buitinėm ir į žvejybą tikrai tiks,kaip minėjau labai panašų turiu kurį naudoju darbo reikalams tik megapixselių mažiau.Ankščiau visuose meet'uose juo fotkindavau,visai liuks gaunasi.
Tik dėl filmavimo pagalvok,fotoaparatas turi fotografuoti,o filmavimas tai tik dar viena tufta kuri įdėta :roll: Aš net nebandžiau su savo filmuoti,nes jau iš kitų atsiliepimų žinau,kad tai š...š -as gaunasi ;-)

 #3709   drexsas
 24 Kov 2006 11:58
Nu as turejau pasiskolines toki tik ne 55 ,o 70 (modelis)tai pafilmuoti trumpus kadrus visai nieko,nesakau kad kamera bet man tai uzteko :roll:
O tai gal pasiulitum koki nors kitoki fotika cia kaina butu iki 1200 lt (ir as gausiu uz savikaina tiesiu taikimu kas juos importuoja )tai kainos santikis su parduotuves kaskur -200 lt ;-)

 #3710   Aukstaitis
 24 Kov 2006 12:04
kai sau pirkau, dairiausi į tuos kurie turi kuo didesnį optinį zoom'ą,todėl apie tokius kaip tu nori , nesidomėjau :oops:
Matai jei pasakysiu -pasižiūrėk į Panasonic,tai galit apkaltinti "reklama" :lol: Turiu pora pažystamų kurie turi Panasonic FZ ... ,tai labai patenkinti ;-)

 #3761   Agis
 24 Kov 2006 22:38
Jei gausi uz savikaina, tai sitas fotikas tikrai vertas demesio :
http://www.fotofabrikas.lt/prekes-429.html
Vien tik retro stilius ka duoda :lol:
O siaip perkant tai butu gerai pamatyti padarytas nuotraukas,kad galetum lyginti viena su kitu.Gamintoju puslapiuose tikrai ydetos tik vykusios nuotraukos.Nezinau ar kituose miestuose yra, taciau Klaipedoje Topo centre pagrindiniame yra labai nusimanantis vaikinukas ir jis pademosnstuoja kompe praktiskai visu einamu footoparatu darytas nuotraukas, taigi galima labai vizualiai viska palyginti.
Pasidairyk "AVITELOS" forume, paklausinek, susirink informacija ir tada eik pirkti, kad per skubejima nepastebetai visai salia buvusio gero fotiko uz normalia kaina vien tik todel, kad kazkas tokio is draugu neturi.

 #3762   drexsas
 24 Kov 2006 22:54
Aciu uz nuoroda ;uolrait
bet palyginus canon 55 tai lenke lazda per pus ir net jei as kaina jamu zmoniska ne parduotuves ir parametrai nekokie gaunasi :roll:
O su topo centru tai as gerai musu ranka nes mes jiem darom kompus y prekyba ten pardavimui paruosti beveik visi kompai stovi mano rankom surinkti ../;nzv
bet fotika as galiu gauti pigiau nei tope nes zinau is kur jama :cig.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė