Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...

 #3763   Agis
 24 Kov 2006 23:00
Nesupratai del Topo centro.As turejau mintyje, kad galima pasiziureti nuotraukas palyginimui.Dometis niekas nedraudzia betkurioje parduotuveje, o va pirkti gali ten kur randi pigiau.

 #3764   drexsas
 24 Kov 2006 23:06
Tai as tik turejau omeni kad jei kada kam ko reiketu as galeciau padeti ../;nzv
Negi gaila zvejui megejui padeti ,zinau kur galima pinigus sutaupytus padeti :roll: :lol:
Ir cia ne reklama jei ka

 #3766   Agis
 24 Kov 2006 23:14
Gal kam tikrai reikes tavo pagalbos tai manau atsilieps.As siuometu jau apsirupines foto yranga, kurios man pakanka :lol: Tiksliau abu su sunumi dabar varzomes del geresniu kadru :lol: Vyksta kova Panasonicas pries Pentaxa :lol:

 #3961   alkanas
 28 Kov 2006 14:26
pasimirojo mano telefunkinas- ruosiuos pirkt nokia 6230i joje yra fotokamera 1,3 megapikseliu, zoom lygtai 4, gal normalios foto iseis, kaip manot...
ar nuotraukoj atskirsiu karosa nuo lydekos :grin:
foto atskirai pirkt nesinori, nors jais kokybe ir geresne, bet vel papildomas daiktas, ir pamirst lengva, o telefona nesiojuos visada :roll:

 #3962   skwazi
 28 Kov 2006 14:41
Na lydeka nuo karoso atskirsi, bent jau is formos.

O del foto normalumo vargu kas iseis, bent jau daryt nuotraukas ir det i albuma neturetu kilti noras.

 #3963   Agis
 28 Kov 2006 14:43
O ar buna geras zvejybinis kotas Dugnine-pludine-spiningas :?: :lol:

 #3964   Aukstaitis
 28 Kov 2006 14:46
Visada buvau nuomonės,kad daikto paskirtis turi būti tik konkrečiam tikslui ;-) Aš ir taip pykstu,kad fotoaparate dar įdeda filmavimo funkciją :evil: tas pats su telefonu - jis skirtas skambinimui ir pokalbiams, o ne fotografavimui,radijo klausymui,televizoriaus žiūrėjimui ir t.t. ;-)

 #3967   skwazi
 28 Kov 2006 14:50
As fotika mobyliake naudoju tik vienam tikslui - nufotkint bico mordografija, ir nustatyt kad ja rodytu kai man skambina. Kito pritaikymo dar neradau :D

 #3992   alkanas
 28 Kov 2006 19:12
nu kipsai, uzvaziavot cia ant manes :shock: :lol: parodos foto neorganizuosiu ir manau, kad geriau toki s....... foto po ranka turesiu, negu normalus fotoaparatas namie gules :lol:

 #3997   Agis
 28 Kov 2006 19:44
Kai pries pora metu pirkausi 2 limonu aparata, galvojau, kad laimikiams yamzinti uzteks ir nera reikalo tureti ka nors geresnio.Dabar galiu drasiai prisipazinti :Klydau :mėlynvarla

 #4005   alkanas
 28 Kov 2006 20:06
ka gi, bet zinau, kad tikrai aparato namie nepaliksiu :grin:

 #4057   Aukstaitis
 29 Kov 2006 06:24
žinok labai greitai fotoaparatas patampa būtinybe žvejyboj, ir kai ruošiesi prie ežero ar upės,pirmiausiai jį ir įsidedi ;-)

 #4072   eLPi
 29 Kov 2006 08:22
(alkanas) rašė:pasimirojo mano telefunkinas- ruosiuos pirkt nokia 6230i joje yra fotokamera 1,3 megapikseliu, zoom lygtai 4, gal normalios foto iseis, kaip manot...
ar nuotraukoj atskirsiu karosa nuo lydekos :grin:
foto atskirai pirkt nesinori, nors jais kokybe ir geresne, bet vel papildomas daiktas, ir pamirst lengva, o telefona nesiojuos visada :roll:
to (alkanas): Turiu toki aparata ir kol kas naudoju taip :oops: , kaip tu planuoji. Foto nera super, bet neturint dideliu pretenziju uztenka ../;nzv . O fotika vis tiek planuoju isigyt :tia-tau .

 #4242   pypkorius16
 30 Kov 2006 20:28
Pas mane irgi 6230i, idesiu nuotraukas i "fotoreport" dariau senden. Nufotkinau draugeli bo jis pabludo :grin:
Prie gero apsvietimo kartais iseina gan neblogos, kaip is telefono, o rimtasis fotikas kai jo reikia - atostogauja.

 #4295   Agis
 31 Kov 2006 07:52
O aplamai, tai visai nesvarbu su kuo tos fotkes bus darytos.Svarbiausia uzfiksuoti laimikius ir malonius zvejybos momentus, kurie atsidurtu sito forumo temose :!:
Gerai cia pasakiau, ane :lol:

 #4319   tuomahaukas
 31 Kov 2006 11:59
Labai, Agi ;-)
Jei fiksuojamas laimikis ir dėl to nenorima tampytis fotoaparato- galbūt :roll: Tik pvz. "fororeportažuose" ar "nuotraukose gamtos tema" mobiliakais pyškinant bus :'viau Plius kai su "amžiaus laimikiu" tave kolega su mobiliaku nufotkins- jaučiu gali po to tekti graužt nagus po galutinio rezultato :twisted:
Tad aš kol kas pasilieku prie "aukso vidurio" varianto- muilinės. Iki Aukštaičio fotkių man gavnom plyt (o ir nelabai patiktų tampytis pernelyg brangų produktą, bet jis naudoja fotiką daugiau kitiems dalykams, nei žūklės momentų įamžinimui, ten žymiai platesnė interesų sfera ;-) ). O kas link nuotraukų mobiliakų- ačiū, bet ne, per "siauras" pritaikymas, priedo man visai nepatinkantis kokybės atžvilgiu- jau geriau atmintyje "užseivinti" nei mobiliaku :lol:

 #4328   skwazi
 31 Kov 2006 12:58
Šiaip mes ir diskutuojam temoje Hobis - fotografija, o ne temoje "laimikiu iamzinimo budai ir priemones".

Savojo fotoaparato i kisene nepajegciau sukisti. Ir kaina jo tokia, kad tikrai gaila ji butu pamerkt i vandeni. Nepaisant visu baimiu as ji tempiuosi i zvejyba, nes paprastai tai buna puiki aplinka be zvejybos dar padaryt keleta geru kadru.
Jei mano tikslas tebutu nufotografuot laimiki, tai gal irgi tenkintu mobyliako galimybes, bet tikrai negaleciau sakyti, kad fotografija yra hobis. Manyciau kad diskusija biski pakrypo i pievas.

Gal bandom gryzt i vezias :) Vot esu labai arti tikslo permigruot ant DSLR'o, siuo metu nusiziurejau Nikon D50.
Gal kam jau teko permigruot nuo point and shoot ant DSLR ir gali pasidalint pirmaisiai ispudziais?

 #4331   tuomahaukas
 31 Kov 2006 13:10
Supratau... Atsiprašau- tikrai nugrybavau :oops:

 #4337   Agis
 31 Kov 2006 14:16
Ale rimtai pavareme i pievas :oops: Jauciasi pavasario ytaka :lol:

 #4680   Aukstaitis
 05 Bal 2006 06:38
skwazi rašė: Gal bandom gryzt i vezias :) Vot esu labai arti tikslo permigruot ant DSLR'o, siuo metu nusiziurejau Nikon D50.
Gal kam jau teko permigruot nuo point and shoot ant DSLR ir gali pasidalint pirmaisiai ispudziais?
DSLR visada turi savo privalumų,bet jau kiek teko bendrauti su žmonėmis kurie turėjo /turi tokius fotoaparatus,tai džiaugiasi.Vieną ką jie įvardija kaip minusą, tai tokie fotoaparatai greičiau renka dulkes :?

O kodėl apsistojai ant šio fotoaparato :?: gal geriau Canon EOS 350 D.
Mačiau darytas foto su tokiu aparatu - tai :shock: be žodžių ;-)

+ kažkur girdėjau,kad Nikon gamyba visai stabdoma :? tipo neišlaiko konkurencijos :roll:

 #4683   skwazi
 05 Bal 2006 06:57
Matyt kaina nulėmė pasirinkimą. Mažiau išleisiu aparataui, daugiau liks optikai.

O va apie nikonų užsilenkimą pirmą kartą girdžiu.

 #4684   Aukstaitis
 05 Bal 2006 06:59
skwazi rašė: O va apie nikonų užsilenkimą pirmą kartą girdžiu.
Kažkada Delfis rašė apie Nikon užsilenkimą :? Bet daugiau niekur nemačiau,kad kažkas kažkur apie tai rašytų :? gal eilinė "antis" :roll:

p.s. taip ir pagalvojau,kad optikai dar kita tiek reiks ;-)

 #4688   gio
 05 Bal 2006 07:13
eeee, Aukstaiti, del Nikon uzsilenkimo, tipo jie nebegamins juostiniu fotiku... o Nikon ar Canon vienodo lygio pasirinkimas. ir tas ir kitas - nerealu, ale 12X zoomo nebus. tik po kiek laiko kai finansishkai atsigausi, gali bele koki objektyva nusipirkt
ale ir uz 12X objektyva tiek pat kaip ir uz Nikona vel sumokesi.
beje, kai ciupinau canon 350 veidrodi, jis stipriai lengvesnis uz musu fz30
ale nuotraukeliu kokybe lenkia stipriai... turbut pasikartojau :lol:

beje Nikona irgi ciupinau, irgi jega. kitas draugelis turi

 #4689   skwazi
 05 Bal 2006 07:22
Del juostiniu tai teisybe, Nikonas stabdo gamyba. Berods pareiskime buvo minima, viena is priezasciu, kad nori i skaitmena labiau demesi skirti.

O del kokybes esu mates ir su muiline darytu labai idealiu nuotrauku, kaip ir esu mates su dslr'ais darytu prastu nuotrauku. Taip kad technika tai dar ne viskas :)

 #4690   Aukstaitis
 05 Bal 2006 07:26
skwazi rašė: O del kokybes esu mates ir su muiline darytu labai idealiu nuotrauku, kaip ir esu mates su dslr'ais darytu prastu nuotrauku. Taip kad technika tai dar ne viskas :)
viskas- tai orai :twisted: **** kaip tik susiruošiu į gamtą,taip lauke apsiniaukę ir sninga arba lyja.O mano FZ 30 daugiau kaip 100 ISo oi kaip nemėgsta :evil:

gio - o taviškis FZ garsus skleidžia ar ne :?: pastebėjau,kad maniškis pradėjo šiek tiek "ūžti" :? nors kiek teko bendrauti su kitais, kurie turi Panasonic, tai pas visus po mėnesio atsirado garsai, tipo tai įprasta :roll:

 #4707   gio
 05 Bal 2006 09:23
kol kas thanx god neuzia. o tai labai garsiai?
o ish kur tas garsas sklinda?

 #4710   Aukstaitis
 05 Bal 2006 10:03
Kažkur iš vidaus :roll: labiausiai girdisi kai su įjungtu fotoaparatu sukiuojuosi ir bandau pagauti kokį paukštį :lol: spėju,kad taip reaguoja į apšvietimo pasikeitimą :?

 #4718   Agis
 05 Bal 2006 12:02
Braliukas, a cia nebus garsas nuo stabilizatoriaus darbo :roll: Pas muny jeigu ijungi stabilizatoriu i pirma programa, tai jis irgi tenai sukaliojasi jeigu objektyva sukioji, o jeigu i antra tai tyli, nes ysijungia tik fokusuojant.Kiek pastebejau ir pas sunaus Pentaxa tas pats.

 #4719   Aukstaitis
 05 Bal 2006 13:30
pilnai gali būti .Reiks perjungti stabilizatorių į kitą padėtį ,gal ir pradings garsai :lol: nors jie netrukdo ../;nzv

 #4766   pypkorius16
 05 Bal 2006 20:42
Garsas eina is auto fokusavimo. Muile jis yra pastoviai ijungtas. Aukstesnes klases fotikose yra keli nustatymai. Mano fotike, Sony DSC-V1, setupose galima pasirinkt <AF mode>
1. Single - AutoFokusas veikia tik nuspaudus nuleidimo klava iki puses
2. Monitor- dalinai iki 1/2nuspaudimo, galutinai kai nuspaudi 1/2
3. Continuous - pastoviai ijungtas AF
Kai pastoviai AF ijungtas gali girdetis garsas, nes varikliukas pastoviai varineja linzes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė