Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Stinta jūroje, mariose; ežerinės stintos
 #331234   dusys
 06 Sau 2012 16:54
spiridonas rašė:imat kad ir koki maza CREE LED 1w prozektoriuka, ijungal keliom sekundem ir normalios avizeles spindes - isbandyta :)
Uztenka ir ziebtuvelio su LED lempute. Svarbu tiktais, kad ji butu melynos spalvos.
Uzsikarauna geriau nei su 1000w prozektoriuku.
 #331707   ultimate
 08 Sau 2012 10:08
Noriu paklausti vieno dalyko. Kalbant apie apšvietimą, kuris yra pajungtas į vandenį. Esu kažkada senai matęs laidą, kaip narai stebi po vandeniu naktį žuvis. Ir jie akcentavo kad kažkokios spalvos atbaido žuvis. Tai va ar geltona ar balta ar melsva spalva labiau traukia žuvį? Dar vienas dalykas esu biški pažengęs akvariumistikos sritį ir žinau, kad led apšvietimas pramuša didesnį vandens stulpą, nei kitos lempos. Tai mano galva prisitaisius gerą led lempa žuvis netik sukiosis paviršiui bet bus ir viduriniame sluoksnyje (kalbu apie 3m gylį). Tačiau didelį klausimą kelia šviesos spalva. O gal balta kartu su melsva spalva reikia daryti, taip kaip padaryti jūrinių akvariumų apšvietimai.
 #331794   Agis
 08 Sau 2012 18:03
Nu, jo, toks nepamaišytų :lol: tik reiktų ledus pagal spalvas padėlioti :lol:
Visai kompanijai užtektų :lol:
http://www.jml-group.lt/lt/led_apsvieti ... ai/rec_998

ultimate, gal hobio skiltelyje apie akvariumus gali pasidalinti savo nuomonėmis apie LED,o apšvietimo subtilybes ir šviestuvų pasigaminimo patirtį.
 #331845   dusys
 08 Sau 2012 19:35
ultimate rašė:Noriu paklausti vieno dalyko. Kalbant apie apšvietimą, kuris yra pajungtas į vandenį. Esu kažkada senai matęs laidą, kaip narai stebi po vandeniu naktį žuvis. Ir jie akcentavo kad kažkokios spalvos atbaido žuvis. Tai va ar geltona ar balta ar melsva spalva labiau traukia žuvį? Dar vienas dalykas esu biški pažengęs akvariumistikos sritį ir žinau, kad led apšvietimas pramuša didesnį vandens stulpą, nei kitos lempos. Tai mano galva prisitaisius gerą led lempa žuvis netik sukiosis paviršiui bet bus ir viduriniame sluoksnyje (kalbu apie 3m gylį). Tačiau didelį klausimą kelia šviesos spalva. O gal balta kartu su melsva spalva reikia daryti, taip kaip padaryti jūrinių akvariumų apšvietimai.

Na dazniausiai gaminamos lempos, skirtos privilioti zuvims buna zalios spalvos.
 #332698   spiridonas
 11 Sau 2012 17:27
perkelta is: stinta juroje, upese:
Vaidis rašė:Kadangi užvakar atidarymas kaip ir nenusisekė (1,5kg), tai mėginau laimę vakar :-D na ir visai nieko sakyč kaip per kelias valandėles 3,5kg :cool: Užvakar Memelio mieste, vakar Smiltynėj.
Stinta smulki :neutral: Viena meškerikė su Spiridono avižėlėm, kita su pirktinėm didesnėm, tai stintos kalibras ženkliai skyrėsi :? Su Spiridono tai nein nuo cigaretinių atsigint, bet per nekibą gelbėja :) Ir per žorą vargas su tom mizernom avižikėm, kol sugrabalioji '''bum :-D Bet kaip ir sakiau, per silpnesnį kibimą tai rezultatai prieš pirktines žymiai geresni :-ou-je
yra tokiu ir didesniais kabliais ;uolrait
 #342982   f'eD
 17 Vas 2012 22:05
as pasilikau prie 2 variantu, kabliukai museliniai Daiichi ir TMC #10.

Paveikslėlis
 #426040   pilotas
 26 Lap 2012 10:47
galvoju pirmą kartą gyvenime pagaudyti stintų. kur patartumėte ieškoti sistemėlės ir kokią patartumėte pirkti? ketinu gaudyti nuo krantinės terminale, arba smiltynėje, tai jaučiu ir sistemėlės gali skirtis dėl kitokių krantų ir užmetimo?
 #426242   diego
 27 Lap 2012 09:56
pilotas rašė:galvoju pirmą kartą gyvenime pagaudyti stintų. kur patartumėte ieškoti sistemėlės ir kokią patartumėte pirkti? ketinu gaudyti nuo krantinės terminale, arba smiltynėje, tai jaučiu ir sistemėlės gali skirtis dėl kitokių krantų ir užmetimo?
nu daug esu isbandes stintiniu blizguciu, ir pirktu ir paties darytu. Svarbiausia manau prisitaikyt kabliuko dydi pagal stinta, nes tikrai buna kad nuvaziuoji su didesniais kabliais o stinta eina smulki, kibimu nemazai o rezultate gauni i kaulus nuo kolegos su smulkiais kabliais :) taip pat svarbu ryskus gerai svieciantis fosforas ir kazkokio blizgucio gabalelis.
bent jau man labiausiai ir geriausiai dirbanti stintine blizgute yra Aises tokia pustrikampe kur is vienos puses skardele o is kitos geras fosforas ;uolrait o kai reikia smulkiu kabliuku, tai issirenku mazus gerus kabliukus ir "pagrazinu" fosforiniu kembriku su blizganciu karoliuku ::hai-bai
 #426255   pilotas
 27 Lap 2012 11:05
a jei taip universaliai, girliandą iš 2-3 skirtingų dydžių kabliukų padaryt, kad tiktų ir didesnėms ir mažesnėms?
 #426265   diego
 27 Lap 2012 11:56
pilotas rašė:a jei taip universaliai, girliandą iš 2-3 skirtingų dydžių kabliukų padaryt, kad tiktų ir didesnėms ir mažesnėms?
geriau tada dvi meskeres su skirtingo dydzio ant kiekvienos ;uolrait
 #426374   paska
 27 Lap 2012 19:18
kazkas rase ,kad lyg ir bande rist avizeles tiesiai prie valo ,be pavadelio,bet apie rezultatus tai taip ir nepasigyre.Gal zino kas ,kaip ten praktikoj ta sistema?
 #426376   Airis
 27 Lap 2012 19:21
bandziau, bet geriau su pavadeliu, matyt srove vistik pakedena avizele kazkiek ir pakirsti sunkiau,gal stinta pajaucia pasipriesinima greiciau.
 #426379   paska
 27 Lap 2012 19:25
nu va,jau buciau priraisiojes visa kruva ,gerai ,kad uzklausiau,reik stabdyt :grin:
 #426513   Agis
 28 Lap 2012 11:43
Pritariu, buvau ir aš toks bandytojas :lol: dropšotas netinka :lol:
 #426545   paska
 28 Lap 2012 14:10
Na supratau,kad neverta eksperimentuot su tuo raišiojimu,kitas klausimas,jei naudojat fosforines aviželes,rišat vienos kažkokios spalvos vienai sistemelei,ar įvairių,ar tai išvis neturi reikšmes?
 #426579   Agis
 28 Lap 2012 15:47
Aš kaip ir Diego, rūšiuoju daugiau pagal kabliukų dydžius ir pavadėlio storius.Su mažesniais kabliukais mažesnės avižėlės plonesne valo atšaka, pririšta prie bendro sistemos valo, didesni su atšaka iš to pačio sistemos valo.Nežinau kiek tiesos, bet manau tom "blusom" kurias gali užkirsti tik su mažais kabliukais ant mažų porcijos gabaliukų, mieliau plonesnis valas :roll: gal tiksliau tas plonesnis valas leidžia labiau srovėje žaisti mažai avižėliai :roll: bet čia tik mano nuomonė, nepretenduojanti į rimtų rybokų ginčus :lol:
Kas dėl avižėlių tai kažkaip galvoju, jog geriau prastesnės šviežios, negu labai mandros kelių metų senumo.Pirkdamas paimu į saują kelis modelius ir tiesiog suvožęs delnus pasižiūriu kurios ryškiai šviečia, nes kažkaip nemanau, jog tame drumzliname vandenyje, plius dar tamsį ta stinta atsirenka, kuris blizgutės šonas juodas ar raudonas :lol: Man atrodo tik fosforinis žibėjimas atkreipia jų dėmesį tai kažkaip linkęs ir tai pasirinkti, o ne tai kas labai gražiai atrodo mano akiai :lol:
 #426613   savas
 28 Lap 2012 18:08
Teeeip, vadinasi... Gal kas zino, ar Klaipedoj imanoma rast fotoliuminescenciniu pigmentu? Na, kad realiai but galima nusipirkt koki 10-100 gramu...
 #426622   paska
 28 Lap 2012 18:39
Agis rašė: kažkaip nemanau, jog tame drumzliname vandenyje, plius dar tamsį ta stinta atsirenka, kuris blizgutės šonas juodas ar raudonas :lol: Man atrodo tik fosforinis žibėjimas atkreipia jų dėmesį tai kažkaip linkęs ir tai pasirinkti, o ne tai kas labai gražiai atrodo mano akiai :lol:
Aciu uz atsakyma ;uolrait jei gerai suvirskinau ka perskaiciau,tai pati spalva neturi jokios reiksmes,svarbu,kad sviestu..
 #426645   diego
 28 Lap 2012 20:00
savas rašė:Teeeip, vadinasi... Gal kas zino, ar Klaipedoj imanoma rast fotoliuminescenciniu pigmentu? Na, kad realiai but galima nusipirkt koki 10-100 gramu...
www.narvita.lt turi visokiu, ner cia ka slept :ruko uzsisakom ir daromes patys ::hai-bai
 #426669   diego
 28 Lap 2012 20:58
oj sorry narvita.com ;uolrait tai uzsisakai ir atsiuncia
 #433505   savas
 23 Gru 2012 21:22
Klausimelis is absurdisku serijos:
- ar turi reiksme blizgucio spalva (auksine ar sidabrine) stintinei musei?
Sedziu daba ir risdamas dvejonese paskendes... Kabliai jau netoli pabaigos, visu mazdaug po lygiai prisukau, o jei ta auksine nafig nereikalinga, tai kam medziaga gadint... Sidabrine - tai tiksliai fosforiuka geriau atspindes, ale dienos metu gal tas stintas auksas labiau valdo?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė