Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #634818   Aqua v.
 12 Rgp 2015 14:46
geriausias rojus, kuri pats susikuri/surandi :)
tai del 'sito' :donknow' , jau velu gilintis,
ar ten nupypino kiek 'meleonu' (nes vis tiek jau nupypino),
ar tiesiog piara pasidare be zalos dideles :? ..... neverta demesio tema tsakant ;-) (iki kito meginimo mus apipypint :evil: )
 #634827   Aqua v.
 12 Rgp 2015 17:03
zinau, kad ten starkis buna, dreifuodamas valtim atradau. Beje, kaip ir turbut daugumoj vietu didesnese upese. Tai ar vobleriu ar guminuku gaudant - tai kaip ir tikiuosi.... ir pasigauna reguliariai... ir daugumoj vietu...
Man kazkaip salatis, starkis ir samas (ir sapalas ir eserys ir .... :) )- vienos zvejybos zuvis, t.y. drasiai pasigauna tose pat vietose, kartais kiek skirtingu dienos metu, bet ir nebutinai... Aiski, kokiu poperiu gaudant tai starkis reciau gal :grin: , bet va pakeiti masala tam pat taske - ir vualia :)
 #634829   vaitko
 12 Rgp 2015 17:12
Aqua v. rašė:zinau, kad ten starkis buna, dreifuodamas valtim atradau.
O va man klausimas del valties - cia labiau is reikalo (kad patikrinti daugiau ruozu), ar cia ivairumo delei, kad ne vien su auto "persikelinet" tarp ruozu? Kaip nusprendi/pasirenki viena ar kita zvejyba su valtim/be valties?

Valtis (na ir visi atributai kartu) ganetinai kirba galvoj, nes galima ir daugiau panaudojimo budu rasti nei vien tik zvejyba, bet is esmes vistiek pagrindinis argumentas butu kaip ir zvejybai... tik va man tas slampinejimas pakrantem, ir gaudymas isibridus kazkaip daug romantiskiau ir smagiau uz valti - gal tiesiog dar neesu atsibraides...

(bandau iskristalizuot savo poreiki valciai ;) )
 #634830   shelwius
 12 Rgp 2015 17:15
kažkada ir netoli manęs buvo puikus ruožas, kur vos ne visą plėšrią žuvį galima buvo sugaut nekeičiant vietos, daba tenka kiekvienos rūšies atskirai paieškot... Va daba vakarais kartais nueinu į neblogą šapalyną, yra ten jų, bet įnorigi :grin: o vat kitų plėšrių neteko pagaut, na salačių taip, bet va starkis, lydeka ir šamas ten kažkaip nesilanko :neutral:
 #634834   Aqua v.
 12 Rgp 2015 17:39
nu, skirtingu metu skirtingos vietos 'dirba'. Ir ne visose zuvies ivairove visai vienoda, bet is esmes kaip ir rasiau...

Del valties, tai as nedaznai ja zvejyboj naudoju, ypac upese. Siuo konkreciu atveju tiesiog su seima pasidariau mini splava, pakeliuj zvejodamas. Kazkur kazka uzmaciau 'kitom akim', bet po to vistiek nuo kranto atidziau viska tikrinau... Nevelkiaujant (o jei jau velkiaut :/nek , tai geriau iskart tinklu :) :oops: ) ta valtis biski uzknisa, daugiau trukumu, nei pliusu. Gal kada pasikeis poziuris, bet kolkas taip.
 #635121   Audrius M
 15 Rgp 2015 11:35
Ryte pasivaikščiojau su UL spiningu savo valdų pakrantėmis kur nuolat sumerkta miškai dugninių. Nieko įdomaus nepagavau, bet ne apie tai.
Senokai prie savo namų spiningavau, o gaila, nes dugninės "ale tipo" žvejai štai kaip žvejoja....


Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Ir tt ir tt.....
Ačiū dugnininkamas, atvykstatiems žvejoti prie Veliuonos. Jūs labai visi šaunūs žvejai, tik Jūsų nei aš, nei Veliuonos bendruomenė manau čia pakrantėse daugiau matyti jau nebenorėtų. šikit savo kieme '''bum
 #635139   Audrius M
 15 Rgp 2015 15:02
shelwius rašė:Spiningą ir tą kibenimat išmetė po "bezkliovijos" :-D
Ten tipo dugninė, nes viršūnė su teptuku raudonai nuterliota ir ant galo buvo dviejų kiaušinių varpelis :shock: :grin:
 #635163   Audrius M
 15 Rgp 2015 21:12
Wytux rašė:Kas beliko murziam kai Andrius visus 'lescius' isgaude :-D
Dėl tokių murzių ir reportažų apie karšių žvejybą spiningu daugiau nebus. Prisiskaito, prisisvaigsta, kad jie patys lipa į krantus, atvažiuoja ir kakoja šiukšlėmis nieko gero nepagaudami :evil: . Šį kartą jau baigėsi kantrybė '''bum
 #635170   Audrius M
 15 Rgp 2015 21:42
giedriuzzz rašė:Tai tu rašyk, kad juos žemupy gaudai ir visi ten sulėks :lol:
Nepadės. Visi jau daug metų žino kur gyvenu ir kur pagrinde žvejoju. Aš sėslus ir neieškau lengvo laimikio už kelių šimtų km, tad bus tik beprasmis melas.
Tiek to, galima juk žvejoti ir be viešinimo kas kur ir kaip. Panaši situacija kažkada buvo su ūsorių žvejyba spiningu, dabar tas pats su karšiais. Čia Lietuva, geriau tyliai būt :/braj;
 #635218   Darukas
 16 Rgp 2015 18:00
Audrius M rašė:
giedriuzzz rašė:Tai tu rašyk, kad juos žemupy gaudai ir visi ten sulėks :lol:
Nepadės. Visi jau daug metų žino kur gyvenu ir kur pagrinde žvejoju. Aš sėslus ir neieškau lengvo laimikio už kelių šimtų km, tad bus tik beprasmis melas.
Tiek to, galima juk žvejoti ir be viešinimo kas kur ir kaip. Panaši situacija kažkada buvo su ūsorių žvejyba spiningu, dabar tas pats su karšiais. Čia Lietuva, geriau tyliai būt :/braj;
Dar turbut mes nesubrende tokiems reportazams ir nuo murziu neissivadave. Manau nereikia nieko skelbti kas, kur ir kaip buvo pagauta. Analogiska situacija ir salia mano namu esanciu tvenkiniu. Viena diena kazkoks dalb....as paskebia kaip prigaude zuvies, sekancia diena jau murziu cholkozas sedi. O trecia diena eina vietiniai ir valo pakrantes nuo bambaliu. Echhhh kaip apmaudu kad toks musu zveju mentalitetas "atejau - prisikau - isejau, kai grisiu vel prisiksiu"
Sorry moderatoriai, bet nervai nebelaiko.
 #635539   Aqua v.
 20 Rgp 2015 13:57
Darukas rašė:...Dar turbut mes nesubrende tokiems reportazams ir nuo murziu neissivadave. Manau nereikia nieko skelbti kas, kur ir kaip buvo pagauta....

Nu, siuo metu turbut galima rasyt beleka apie beleka :) ,
vis tiek visi tam tikram taske sedes :/braj; .
Gal taip ir geriau :donknow' , kitur maziau siuksliu bus :gutgut
Nu, bet del visa pikta: veiksmas kiek zemiau Wildenbergo tvirtoves* :oops: :lol:

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

beje, net keista, kaip vasarai -
nezinau, ar jau bus 35+ zvejybu :-D , bet jau nepamenu, kad niekas neuzkibtu. Ne kiekviena zvejyba 70+cm, nu bet bent sapaliokas, starkiokas ar kokie 65cm :lol: tai beveik visada :oops:
Jauciu, pasiteisina sios vasaros strategija - gaudyt tai kas kimba, tada, kai kimba :gutgut

*vistiek ten visi jau sedi :roll:
 #635706   Audrius M
 23 Rgp 2015 15:06
Man su UL labai retai i tokie salačiai pasirašo :oops: ;-) , tad belieka gaudyti tai kas geriausiai su UL sekasi. Šį kart sumušiau savo asmeninį UL karšio rekorduką ::hai-bai .
Ansktesnis buvo 3,050kg, o dabar pasisekė net visu puskiliu didenį iškrapštyt ;-var-var.

Paveikslėlis

Paveikslėlis
 #636073   eMJei
 27 Rgp 2015 15:45
Nu ką , pasisekė ir man tiklinėje žūklėjė Salatuką pagaut. 64,5 cm, 2.8 kg . Iš esmės dėkingas Aqua v., kad įvarė sportinio pykčio su savo nuotraukom , rezultatai akivaizdūs, vieną vakarą 42cm paleistuvis, kitą vakarą situaciją pataisėm su šituo :)
Prikabinti failai
01cf280987c22a3a57a76a434f616b110f245426ef.jpg
Salatis tie Kaunu 64,5 cm 2.8 kg
01cf280987c22a3a57a76a434f616b110f245426ef.jpg (60.27 KiB) Peržiūrėta 6243 kartus(ų)
 #636099   Audrius M
 27 Rgp 2015 20:38
Gražios "aukšlikės" ;-var-var. Super medžioklės ;-)
Pasitaiko kartais ir man viena kita panaši aukšlė karšiaujant, tik su liaunu UL spiningėliu iki 5gr, plonais valais ir kabliukais jau sunkoka būna susitvarkyti, bet emocijų pilnos kelnės :grin:

4,240kg
Paveikslėlis

3,120kg
Paveikslėlis
 #636111   Aqua v.
 27 Rgp 2015 21:56
eMJei rašė:...Iš esmės dėkingas Aqua v., kad įvarė sportinio pykčio su savo nuotraukom ....
O snd eMJei ivare man sportinio... :grin:
Gan sunkiai sivakar mojavosi :? , bet vienas 69'tukas viska islygino/atlygino. Kale visa jega :gutgut , vagoj, pilnu 20gr pjautines ismetimo atstumu, zodziu viskas super ;uolrait
tiesa, sorry, foto kazkaip 'sudrebejo' :) :donknow'

Paveikslėlis
 #636394   eMJei
 31 Rgp 2015 11:06
Na penktadienį tai prie upės suskaičiavau 9 spiningautojus (po 4-5 abiejose pusėse tai labai ankšta nebuvo). Salmoneliozė kaip reikiant.... visgi blitz vakarinėje žūklėje salatukas nepasirašė :( Ar ten kur pats žvejoji, savaitgaliniu režimu ir atsliukina tiek žvejų, ar visgi pasirenki tykesnes perpspektyvias vietas?
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 28
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė