Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #200374   Raupsuotas
 27 Geg 2010 15:35
Mariokas, noriu paklausti del Galuono.Jis turi seimininka ar uztenka respublikinio leidimo :?: Jei ne tai kur kreiptis :?: (imesk telefona jei gali)Noriu su pludinuke pazvejoti koki savaitgali.Tai greiciausiai bus birzelio pradzioje.Ir paskutinis klausimas ar galima normaliai privaziuoti prie kranto su masina, kaip su palapines statymu :?: Is anksto dekoju :gutgut Paveikslėlis
 #200377   ZeMeR
 27 Geg 2010 15:36
Raupsuotas galiu tikrai pasiūlyt Luokesa privažiavimas geras ,o ,bet tačiau nežinau kur palapines statytumėt ;) beja raupsuotas iš kokio miesto tu būtų lengviau orientuotis
 #200483   Kairys
 27 Geg 2010 19:13
Iš Kauno Raupsuotasis. ;-) Va su juo tai tau būtų naudinga pažvejot, pamatytum, ko nematęs. ;-) Rimtai. :)
 #200511   Shtulas
 27 Geg 2010 20:04
Raupsuotas, o koks skirtumas jis isnuomotas ar ne. Jei pats savininkas nesustato zenklu, nuorodu kur kreiptis, zvejoji ir tiek, jei jau ateis savininkas, tada prasau - kalbekites. Zinau pora ezeru Moletuose, kur nei vieno zenklelio nera, savininkas ateina ir pasako - jei be tinklu ir kitu draudziamu priemoniu - prasau - zvejokit, negaila gi :)
 #200514   mariokas
 27 Geg 2010 20:16
neisnuomuotas jis yra 100% :gutgut ;-)
 #200586   pensininkas
 28 Geg 2010 08:03
Dekui uz info, sestadieni ir sekmadieni bandysiu patykot kokio karsio ar lyno, pirmadieni pranesiu apie rezultatus :)
 #200741   Raupsuotas
 28 Geg 2010 20:52
ZeMeR rašė:Raupsuotas galiu tikrai pasiūlyt Luokesa privažiavimas geras ,o ,bet tačiau nežinau kur palapines statytumėt ;) beja raupsuotas iš kokio miesto tu būtų lengviau orientuotis
Na man daug laiko atima varzybos, bet buna savaitgaliu kada galima istaikyti.As esu pludininkas ir zvejoju tik 7-9 metru botais (teleskopinem meskerem).Siemet bandysiu liepa atostogauti todel bus galimybe pazvejoti.Turiu masina kurioje miegu, valti plastikine ir priekabą kur telpa visas zvejybinis turtas.Atstumas man i kuria Lietuvos vieta vaziuoti nesvarbus.Pati esme - zvejybos procese.Zuvies kiekiai vezti namo taip pat neaktualus.Ne tas man rupi.Norisi isbandyti naujose vietose jaukus, masalus, ju veikima.Jaukai dar is pavasario supirkti.Belieka sulaukti vasaros ir................ kaz kur bandyti naujus vandenis :ks> Esu siaip upiu zmogus, bet paskutiniu metu emiau dometis balomis - ezerais :) Paveikslėlis
 #200950   pensininkas
 31 Geg 2010 07:49
Sestadienis, vienas is moletu raj ezeru. Rytas, oras ukanotas, nuo ezeriuko kyla lengvutis rukelis. Prisipuciam valteles, imam spinigelius ir duzginam pora val po ezera. draugeliui 0, man 3 kibimai: 2 eseriokai 200-300 ribose valteleje, panasi lydekaite toliau auga.
Pietu pertrauka. Pasitikrinam pludinukes, uzsimaisom pasaru, pasijaukinam vieta. toliau vyksta pasiruosimo darbai, ~16h uzsiinkarave sedime. Auksles neduoda ramybes, griebia masala nespejus jam pasiekti dugno. uzsiknisom galutinai, atvaziavom karsiu, ju nesulaukiam, siek tiek karts nuo karto nuotaika pamalonina grazesnes kuojos. Vakare, kai galutinai uzkniso kovot su aukslem susivyniojom nuo ezero, susirinkom smutkes ir namucio. galutinis rezultatas - kiekvienas po 1,5-2 kg kuoju, keletas plakiuku ir raudziu.
 #200962   ZeMeR
 31 Geg 2010 08:04
Raupsuotas rašė:
ZeMeR rašė:Raupsuotas galiu tikrai pasiūlyt Luokesa privažiavimas geras ,o ,bet tačiau nežinau kur palapines statytumėt ;) beja raupsuotas iš kokio miesto tu būtų lengviau orientuotis
Na man daug laiko atima varzybos, bet buna savaitgaliu kada galima istaikyti.As esu pludininkas ir zvejoju tik 7-9 metru botais (teleskopinem meskerem).Siemet bandysiu liepa atostogauti todel bus galimybe pazvejoti.Turiu masina kurioje miegu, valti plastikine ir priekabą kur telpa visas zvejybinis turtas.Atstumas man i kuria Lietuvos vieta vaziuoti nesvarbus.Pati esme - zvejybos procese.Zuvies kiekiai vezti namo taip pat neaktualus.Ne tas man rupi.Norisi isbandyti naujose vietose jaukus, masalus, ju veikima.Jaukai dar is pavasario supirkti.Belieka sulaukti vasaros ir................ kaz kur bandyti naujus vandenis :ks> Esu siaip upiu zmogus, bet paskutiniu metu emiau dometis balomis - ezerais :) Paveikslėlis

Tai galėtum atlėkti įdomu būtų pažiūrėti kaip jus ten gaudote su tais botais :) bėja nuo kranto žvėjojate?
 #202282   mariokas
 07 Bir 2010 13:25
Taigi savaitgali be zvejybos vel neistveriau... na tiesa nevisai tik savaitgali... i zukle issiruosiau jau ketvirtadieni.. :-D ketvirtadieni oras buvo tinkamas tik zuvims,nes sedet valtyje buvo ziauriai per karsta.. o zvynuotosios sokinejo kaip isproteje,nes jautesi kad toks oras turetu atnest daug lietaus... buvau nusprendes zvejoti raudes,na gal koki lyna dar priciupt... Uzmetus pludine prasidejo raudziu kibimas... kibo net nepajaukinus.. :lol: :superšokas prigaudes keleta kg neblogu raudeliu nuirklavau i viena sekluma,kurioje i visas puses blaskesi baisingo didumo mazu auksliu buriai.. o blaskesi del eseriu ataku... :gutgut :grin: taigi pavyko suspet ir ant eseriu sukilimo,kas buna nedaznai.... ant mikriko suviliojau keleta eserioku po 300gr,viens ir 400gr buvo ir dar nemazai simtgraminiu... daugybe kartu mikrika iki valties buvo atsivije geru puskiliniu eseriu bureliai,bet kazkokie gudrus pasirode,nes nes nerode noro kibt..nors galejo jau ir sotus buti.. :-D :roll: Apsidziaugiau tokiu geru kibimu ir tikejaus,kad jis toks bus ir kitomis dienomis.Deja orai apsiverte aukstyn kojom :/nek :cry: Penktadieni ir sestadieni puciant siauriniam vejui sugebejau tik susalt ir nieko normalesnio nepagaut...tiktai smulkme,kuria aisku paleidau paugeti.. Na,o vakar butu buvusi visai nebloga zvejyba,jei nebutu ismaudes lietus ir nebutu atitrukusi grazi zuvis :!: :!: :!: 'viarkt.Vakar ezere buvo pakilusios gana nemazos bangos,tai nusprendziau pagauti karsiu,nes tokiu oru jie prie kranto ateina, pavejinej pusej... uzmoviau kuoksta slieku ir laukiu...Uzkimba keleta puskarsiu po puse kg,dar keletas mazesniu ir galiausiai pakertu kazkoki zveri :superšokas iki valties atitraukiau gana lengvai,o ten pasirodo diiiidelis karsis,toks kaip pusantros keptuves :lol: :gutgut na is akies pasverus tai nemaziau,nei 2kg.. taigi prie valties prasidejo bandymai lysti i zoles ir butent taip ir ivyko... :oops: karsis po valtimi apsuko vala apie tas zoles,na ten tos zoles tokios lapuotos,kur iki pat pavirsiaus auga... valas aisku truko ir karsis nuplauke su kabliuku lupoje 'viarkt 'viarkt aisku issprudo keliolika rusisku zodeliu,bet uzsirisau nauja kabliuka ir bandziau toliau zvejoti.Po keliu minuciu vel kazkas nemazo uzkimba,o pritraukus iki valties pasirodo,kad ten kokiu 700gr lydekele,susidomejusi slieku kuokstu.. ji nieko nelaukdama dar pora kartu pasimuisto ir nukanda vala,aisku nusinesa ir paskutini likusi kabliuka :-D ,nes per ziopluma pamirsau ju nusipirkt :e:e Po lydekos kibimo dar uzeina lietus,ismaudo antra karta :-D Tenka baigt zukle ir plaukt namo.... Siam kartui ispudziu tiek.. ;-)
 #202311   Raupsuotas
 07 Bir 2010 15:11
Gražiai tu čia aprašiai viską :gutgut Man jau po truputį bręsta išvyka į tamstos ežeriuką :-car Savaitę ar maksimum dvi dar iškęsiu, o poto.......... sveika Marijos žeme.Bandysiu su plūdine išsiaiškinti kas jūsų baloje gyvena :ks>
P.S.Žemėlapyje žiūrėjau tai kiek supratau į Geluoną nebūtina per Inturkę vykti, galima ir žvyrkeliu bei artimesniu keliu Paveikslėlis
 #202320   mariokas
 07 Bir 2010 15:35
Privaziavimu prie sito ezero yra tikrai daug... :gutgut zvyrkeliu tai tikriausiai trumpiausias kelias...bet reikia ezere vietas zinoti,kur kimba,nes daug nekibiu vietu yra...aisku ieskant visada pagauti galima.... :grin: tai tiek.... ten anksciau maciau,kad del masalu klausei,tai galiu pasakyti,kad jokiu ypatingu nereikia... raudes,bei kuojos megsta kukuruzus sliekus,dzykus... Didesni karsiai labiausiai megsta tik sliekus...o lynu yra daug,bet as ju beveik nepagaunu... :oops: jie matyt nakti maitinasi... neperpratau dar ju :superšokas O i jaukus siame ezere zuvys visada palankiai reaguoja... tik buna kartais,kad paserus atplaukia auksliu burelis ir nukapoja slieka :-niak'
 #202520   Raupsuotas
 08 Bir 2010 11:21
mariokas, nu tikiuosi man gidu pabusi :ks> :gutgut Kitaip galiu ilgai uztrukti kol isiaiskinsiu kas ir kaipPaveikslėlis
 #202525   KARSIS
 08 Bir 2010 11:52
Raupsuotas rašė:Gražiai tu čia aprašiai viską :gutgut Man jau po truputį bręsta išvyka į tamstos ežeriuką :-car Savaitę ar maksimum dvi dar iškęsiu, o poto.......... sveika Marijos žeme.Bandysiu su plūdine išsiaiškinti kas jūsų baloje gyvena :ks>
P.S.Žemėlapyje žiūrėjau tai kiek supratau į Geluoną nebūtina per Inturkę vykti, galima ir žvyrkeliu bei artimesniu keliu Paveikslėlis
Ziurint is kur vaziuot,jei per Pabrade tai ir per Inturke teks jei betonke tai tada per Moletus ir iki Inturkes nereikia vaziuot yra posukis Kirneiloje man atrodo taip vadinasi i desne link taip vadinamu"Bebrusu poilsio baziu" ten pvazevus kokiu 5ta km.i kaire posukis i Simanciu kam ten zvyrkeliu apie 1km ir Galuonai ,o jau del krantu kur galima bazuotis tai tikrai sudetinga!!!
 #202566   Raupsuotas
 08 Bir 2010 15:09
KARSIS, labai dekui uz issamu kelio aprasyma.O atvaziuosiu as nuo Moletu puses.Nemanau, kad ten turetu buti labai klaidu.Pagrindas, sekmingai rasti privaziavima, kad nuleisti valti, o miegu as masinoje todel esminio skirtumo kur stovyklauti didelio neraPaveikslėlis
 #202748   ZeMeR
 08 Bir 2010 22:21
Raupsuotas gal4si ir pas mane atl4kti pamokinsi su savo irankias dar nematytais :).
 #202762   Raupsuotas
 09 Bir 2010 06:21
ZeMeR rašė:Raupsuotas gal4si ir pas mane atl4kti pamokinsi su savo irankias dar nematytais :).
Baikite vyrai juokauti - nesureiksminkime mes tu irankiu :oops: :oops: :oops: Meskeres kaip meskeres.Na, o man kaip pirma karta ten zadanciam buti tikrai bus idomu ir pravartu su jumis pabendrauti bei pazvejoti :ks> Kuo daugiau nauju vandens telkiniu suzinai tuo idomiau.O ir pazintys, malonus bendravimas su naujais zmonemis visada palieka ilgam neisdildomus prisiminimus.O zvejoju as botais tiek nuo kranto, tiek is valties - pagal butinuma ir situacija.Nuo kranto zvejojama tik varzybu metu.Tikrai manau, kad susitiksime ir turesime apie ka pasneketi (juk zvejai esame) o beto pludine zvejyba juk taip uzdega :gutgutPaveikslėlis
 #202985   timocha
 10 Bir 2010 10:52
Sveiki, ziuriu nemazai Galonuose zvejojanciu yra. As pradejau ten vazinet pries 7 metus, be laimikio retai grizdavau, aisku budavo tusciu dienu, bet kam nebuna ;-) Pagrinde zvejoju susiaurejime prie Inturkes, didziasi laimikiai karsys 3.2 kg, lynas 2.1 kg, ungurys apie kila. Siemet nupirkau echolota tai plauksiu i atvirus vandenis, girdejau neblogu vieteliu yra ten :gutgut
 #203095   mariokas
 10 Bir 2010 17:29
Sveiki,na tikrai neblogu vieteliu yra... va pres valandele is ten gryzau... Vakar N.Šulija pranese audra kazkuriam lietuvos kraste,taigi siandien zuvys tiesiog pries lietu''isprotejo'' :gutgut is pradziu buvau nusiteikes pagaut karsi,bet ramybes nedave tik delniniai karšiukai...veliau nusprendziau irkluot i kita karsine vieta,bet pakeliui ir sekluma su blizge apmetyt... I ka jus manot?... pirmas metimas ir 1,2kg lydys jau tupi valtyje :gutgut :grin: dar keliolika metimu palei seklumos zolynus ir pakimba kazkas rimtesnio.. o cia gi lydekiokas 1,6kg... veliau dar vienas 1,5kg ir netgi dar vienas 1,5kg :!: :!: :!: :gutgut dar 2 nelegalkas paleidau,o nerealizuotu kibimu buvo dar kokie 4... va cia tai kibimas... ;-var-var. Saip ne taip nuplaukiau i karsine vieta..o ten pasirodo lyg ir nerstas ju prasidejes...1,5m gylyje palei nendres ir netgi pačiose nendrynuose varineja karsiai nuo 0,5 iki 2kg!!!!!!! viena 0.5kg puskarsi ant pludines speju paciupt,o kiti issibaido,nes kai vanduo skaidrus ir nera bangu,tai karsi net krentancios pludes garsas baido.... :e:e o jau kuoju buriai kokie saindien varinejo !!!! bet jas gaudyt neidomu,kai matai,kad salia kilinis karsis sukinejasi... :-D tai tiek... jei idomu,tai galesiu rytoj foto ikelt ;-) tiesa,jau ir vanduo maudymuisi tinkamas siandien niurktelejau is valties,nes per karsta pasidare,tai net islipt is vandens nesinorejo... :-D :-D
 #203237   mariokas
 11 Bir 2010 12:53
Sveiki,kaip ir zadejau tai vakarykstes foto:
Paveikslėlis
Paveikslėlis-cia prie litrinio termoso... ;-)
Paveikslėlis oj tos nelegales..... :-niak'
Paveikslėlis-vienas puskarsis :lol: O smulkmes nefotkinau,nera prasmes....
PS. nepykit,del kokybes,nes fotkinta su telefonu... :oops:
 #203697   mariokas
 14 Bir 2010 13:47
Na tai va gal..bus matyt... :-D ../;nzv
 #203706   mariokas
 14 Bir 2010 14:56
Sveiki ;-) ,na si karta neissiplesiu,vienu zodziu sestadieni teko pasisupti ant diiiiideliu bangu... rezultatas va-Paveikslėlis
didesnysis-1,7kg.Dar ir lydekele buvo pakibus,bet i kadra nepapuole..... :-D
 #203724   pensininkas
 14 Bir 2010 16:26
777 - sekmes skaiciu kombinacija, jei pastoviai zvejoji su sita maike dabar suprantu kodel pagauni :)
 #203858   ZeMeR
 15 Bir 2010 11:04
Jo man tai savaitgaly viena nuejo prie pat rankos o dar dėde pagavo karšį 1,5kg. spekit ant ko ogi ant mikriko na smagiai ir juokingai čia bet tai dar net ne į nugara paimė o i burna :D čia geras buvo kuriozas o šiaip labai permainingas oras gal dėl to nekibo...
 #203865   Raupsuotas
 15 Bir 2010 11:17
mariokas, nu grazios tos tavo zuvytes-turesi man karsiu zvejybos kursus pravesti :ks> :gutgut Laukiu nesulaukiu atostogu pradziosPaveikslėlis
 #204011   LAURUX
 15 Bir 2010 23:39
kaip ten gamta pas jus prie galuono? ar yra kur statyti palapine ir zvejot nuo kranto? manau kita savaite teks apsilankyti ::hai-bai
 #204124   mariokas
 16 Bir 2010 18:04
Nuo kranto zvejybai tai mazai vietu yra... nebent is salu megint.Galuone krantai pagrinde tokie- kokiu 30m nendryno ir tada po truputi gileti pradeda.O toje ezero dalyje,kuri prie inturkes miestelio,ar kaimelio,net nezinau kaip pavadint :lol: tai ten ir nuo krantu turetu iseiti,nes pagilejimai ten arciau kranto... toje ezero puseje tik pora kartu buves,tai ir pats nelabai zinau.O jei is valties zvejoti tai simtai vietu neblogu yra :-D :lol:
 #204167   LAURUX
 16 Bir 2010 21:24
nu nepradziuginai mariokas :neutral: o kaip zvejyba lakaju arba stirniu ezere? matai as ruosiuosi savaitei atsibelsti i moletus su seimyna, tad noreciau rasti vieta su geru priejimu prie vandens :?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 23
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė