Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #729458   Vaidis
 14 Rgs 2020 05:17
Dovanokit už netvarką, iškraipė nuotraukas talpyklė :liež-uvis
 #729461   blight
 14 Rgs 2020 09:16
Eina sau, tikrai kosmiški abu reportažai :shock: ::liux . Duoda į kaulus Amerikiečiai.
Mindule, sveikinu su gyvenimo žuvim :shock: . Tu monstras, tokią ištraukt reikia didžiulio meistriškumo, o dar kai nemiegojus... :-D :ruko :cool:
Vaidis tai žiūru puikiai ir teisingai išnaudoja "komandiruotės" Amerikon tarpus tarp darbo ir miego ::liux :cool: Vaidi, sekantį azijątą į keptuvę :-D
Iš tikro tai žiūriu aš, ir dar antropas jausmas graužia... Kas būtų jei dabar aš būčiau ten, kaip buvo planuota, bet prekeikta korona sugriovė planus :-ug . Na belieka dabar čia stengtis LT, kad nereiktų labai gailėtis... gal pavyks :roll:
 #729463   Vaidis
 14 Rgs 2020 13:15
Marti, bus dar tų Amerikų, mūsų upėse gražesnių yra, aišku pagaut - įšūkis! Bet tai kiek laimės pasikinkius!!! :v-ar
:[anuol
 #729470   Kairys
 15 Rgs 2020 21:36
Mindule, liuks bonusiukas, turbūt, ir patį nustebino. :)
Vaidi, matyt, kad žvejyba patiko, išsišiepęs iki ausų, amūras gražus, smagu matyti laimingą žvejį. ;-) ;uolrait Man mūsų upės gražesnės, bet kitus kraštus irgi laaabai smagu pamtyti, dėkui jums abiems už gražias nuotraukas ir nuotaiką. ;-) ;uolrait Nei žvyno...
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė