Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #241404   Vegys
 17 Gru 2010 11:36
Ne mano reikalas paatarinėt, tuo labiau ir nesu žinovas didelis. Aš fotiko už 1000 niekad nepriksiu. Arba pigesnį (paprastą muilinę) arba - veidroduką, kurio kokybė juntamai skiriasi nuo muilinės ...

Nors .... mažu šiais laikais ir muilinės patobulėję ?
 #241428   savas
 17 Gru 2010 12:58
Uzeikit cia
http://www.efoto.lt/fototechnikos_rekom ... toaparatai
Cia as atverciau nebrangiu foto puslapiuka, ale gali pasirinkt ir geresnius ir veidrodzius. Sone prie kiekvieno fotoaparato yra lentele (tipo - krestiki x noliki), katroj pazymeta fotiko ivertinimas pagal kaina ir profesionaluma (kokybe). Raudono tasko padetis rodo i kuria puse fotikas traukia.
Cia gali pasirinkt tarp kokiu ieskot:
http://www.efoto.lt/fototechnikos_rekomendacijos
 #241438   savas
 17 Gru 2010 13:25
Ten apacioj prie visu fotiku yra surasyti pliusai ir minusai. Viskas daug maz atitinka tikrove, bo cia fotografuojanciuju psl, ne prekybininku.
Pvz.: kur prekybininkas parasys toki dalyka -
Privalumai? Labai mažas bet ir funkcionalus fotoaparatas; gera nuotraukų kokybė (kai geras apšvietimas); HD filmavimas; vaizdo stabilizavimas; panoramos funkcija.
Trūkumai? Lėtokas; prietemoje nėra labai geras
Apžvalga? Ieškantiems labai mažo, lengvo ir funkcionalaus - geras pasirinkimas.


Arba-
Privalumai? Pakankama vaizdo kokybė; maloni išvaizda (gal ne visiems); patogus valdymas
Trūkumai? Vos didokas; prastokas ekranėlis; filmuojant neveikia zoom'as
Apžvalga? Galima sakyt tai moterims ir jaunimui skirtas fotoaparatas - malonus ir paprastas (vyriškas analogas: Canon PowerShot A1000 IS). Kaina nedidelė, vaizdo kokybė gera, tad apsispręsti nesunku, jei išvaizda tikrai patinka.

Cia surinktos nuomones vartojusiu siuos daiktus arba bent jau susidurusiu, ir ne tik is Lietuvos
 #241441   Vegys
 17 Gru 2010 13:28
A kuris čia keičia fotikus kas mėnesį ir yra išbandęs jų begalę ? Tokių manau nedaug. Nebent jei kas nors rimtai foto užsiima, tas galėtų patart (ale tas siūlys rimtesnius, nes pats su paprastais matyt nesinaudoja) ar kas dirba toje srityje.

Man patiko Vilbroje Vilniuje, nueini, pasirenki kelis foto, jie su jais padaro identiškas foto, perkelia į kompą ir tada pats gali rinktis kuris foto tau smagesnis. Taip rinkausi kai pirkau motinai gan nebrangų foto ...

Foto kokybė nuo pikselių nepriklauso. O va pikselių pakanka bet kuriam foto. Pas mane 3,2 berods - per akis, aukščiausia kokybe niekad nefotkinu, nes foto niekad ant popieriaus nesidarau. Parametrų kurie įtakoja kokybę - nesuprantu. Todėl skaityk atsiliepimus http://www.dpreview.com/ (nors sakei kad angliškai nekalbi) arba kad ir RU puslapiuose.
 #241457   Sokratas
 17 Gru 2010 13:45
sonca rašė:Tarp tos pačios klasės renkiesi kuris gražiau atrado tą ir perki. Juk nebus žmogaus kuris bus išbandęs visas muilines ir pasakys kuri geresnė.
Dėkui labai, va tokio, kuris gražiausiai atrodo, man kaip tik ir nereikia.... man reikia , kad darbą savo gerai atliktų...
Dėl išbandymo tai jo, teisybė.
Savas, dėkui už nuorodą, reiks atidžiau panagrinėt. bet, jaučiui, kai išsirinksi ir pradėsi ieškot, šansų rast beveik nebus, suveiks kiaulystės dėsnis...
 #241471   Sokratas
 17 Gru 2010 14:13
Vegys rašė:A kuris čia keičia fotikus kas mėnesį ir yra išbandęs jų begalę ? Tokių manau nedaug. Nebent jei kas nors rimtai foto užsiima, tas galėtų patart (ale tas siūlys rimtesnius, nes pats su paprastais matyt nesinaudoja) ar kas dirba toje srityje.

Man patiko Vilbroje Vilniuje, nueini, pasirenki kelis foto, jie su jais padaro identiškas foto, perkelia į kompą ir tada pats gali rinktis kuris foto tau smagesnis. Taip rinkausi kai pirkau motinai gan nebrangų foto ...

Foto kokybė nuo pikselių nepriklauso. O va pikselių pakanka bet kuriam foto. Pas mane 3,2 berods - per akis, aukščiausia kokybe niekad nefotkinu, nes foto niekad ant popieriaus nesidarau. Parametrų kurie įtakoja kokybę - nesuprantu. Todėl skaityk atsiliepimus http://www.dpreview.com/ (nors sakei kad angliškai nekalbi) arba kad ir RU puslapiuose.
Sutinku pilnai su viskuom, bet Vilnius yra Vilnius, nevažiuosiu aš į jį dėl fotiko tikrai, va Klaipėda dar pasiekiam būtų
 #241480   Sokratas
 17 Gru 2010 14:25
Vegys rašė:Tai čia juk tik pavyzdys, nemanau kad tą sudėtinga ir Mažeikiuose būtų atlinkt ...
Faktas kad pirmiausiai Mažeikius ,,prašarinsiu" :)
 #241483   savas
 17 Gru 2010 14:33
Vadinamai "kelioninei" foto tikrai nereikia ipatingo fotoaparato. Svarbu, kad butu talpus akumai, tilptu normalios kortos, butu nedideli gabaritai ir pageidautina kuo didesnis optinis priartinimas ir vaizdo stabilizavimas. Pikseliu skaicius dabar net paprasciausiuose didesnis nei reikia, juk nedarysi 100x150cm nuotrauku. Kazka rimtesnio (didesnio ir sunkesnio) i kelione imt neapsimoka, jei neuzsiimi profesionaliai savo kelioniu fiksavimu, nes uzknisa tampyt solidzia tase su visokiais pricindalais, be kuriu tas pats superinis veidrodinis - s..o vertas. Be to rimtas fotikas atkreipia tam tikru zmogenu demesi ir kuri karta gali likt be viso rimtumo...
Be to rimtas fotoaparatas visai nereiskia, kad padarytos nuotraukos bus geros. Tai priklauso nuo fotografuojancio. Prie rimto daikto dar ir priprast reikia nemazai laiko, kad galetum "issipisinet" taip,kaip su muiline negaletum, o jei fotografuot auto rezimu, tai nuotraukos tokios pat kaip ir su normalia muiline gausis.
 #241486   Vegys
 17 Gru 2010 14:42
savas rašė:Be to rimtas fotoaparatas visai nereiskia, kad padarytos nuotraukos bus geros. Tai priklauso nuo fotografuojancio. Prie rimto daikto dar ir priprast reikia nemazai laiko, kad galetum "issipisinet" taip,kaip su muiline negaletum, o jei fotografuot auto rezimu, tai nuotraukos tokios pat kaip ir su normalia muiline gausis.
Draugas kai tik nusipirko Pentax veidroduką, nu nesigaudavo jam ... Fotkino saulėtekį, gavosi saulėlydis :-D Ale daug laiko neprireikė, kai foto patapo žymiai aukščiau muilinės lygio. Neprofesionalios aišku, ale man jos žymiai gražesnės. Pas jį lygtais auto nustatymo nėr. Ir žinau kad nefilmuoja ir zoom nėr - dėl to iš jo šaipiausi, kad mano sena muilinė daugiau pribumbasų turi nei kad jo veidrodis, už kurį tais laikais su objektyvu ~ 3000-3500 mokėjo ...
 #241489   Agis
 17 Gru 2010 14:58
Penkis metus atpyliau su jaunesniu broliu TZ2, kol pas kitus šeimos narius užsilenkė Samsungas, Pentaxas, LG, Olimpusas.Jis visada buvo su manimi praktiškai visur, matė visko ir tikiuosi dar matys, o jeigu keisiu tai tik vyresniais :lol:
http://www.efoto.lt/fotoaparatas/panasonic_tz7
manau puiki muilinė už normalią kainą.Tai vat tokios man kyla mintys kai kalba užeina apie muilinės pirkimus.
 #241491   Sokratas
 17 Gru 2010 15:06
Jau susiradau šį: http://www.fotofabrikas.lt/items/Panaso ... C-TZ8.html

apžiūrinėju, skaitinėju, žiūriu ir Agis parašęs, Kažkokie fluidai, telepatija, ne kitaip :)

O ner per didelis jis tampytis? gan nemažas sakyčiau...
 #241500   Sokratas
 17 Gru 2010 15:22
Agis rašė:Kam patariau, tas dar nei vienas neužvažiavo man į sprandą :-D
Šiaip berods yra dar TZ5 toks mažytukas ale spitras :lol:
Spitras ar stipras ? :lol:
 #241507   linaspvlts
 17 Gru 2010 15:38
sveikas Arvi.Galeciau parekomenduot tau toki fotika http://cgi.ebay.co.uk/Samsung-NV100HD-B ... 8823wt_905
esu toki nupirkes savo mylimai uosvienei,bet tai nereiskia kad jis blogas.Tikrai liksi patenkintas juo.nemazai pixeliu,ir zoomas pakankamas,patogus.Esu nekarta nesesis ir i zvejyba.
 #241562   Sokratas
 17 Gru 2010 18:47
Apvažiavau Mažeikius, nėr jokių šansų tų Lumixsų rast , paprastesnių, kažkur po 3-400 yra, o tokių seniai nematę...
Iš Ebėjaus gyvenime nepirkęs nieko, galiu nesusigaudyt, o ir keliautų netrumpai, jaučiu. kažin kiek sveria tas Samsungas?
 #241661   Evaldas Z
 17 Gru 2010 23:58
as tai va tampiaus puse vasaros Sony CyberShot DSC-W55 (beje, uosvienes, kuri pats dovanojau :-D )
http://www.fotofabrikas.lt/items/Sony/S ... C-W55.html
pasiziurek mano foto laimikiu arba foto reportazu skiltyje ir pamatysi, ka jis gali. pvz...

Paveikslėlis

pasiziurek kitu. imageshacke gali matyt su kuom kas fotkinta. pasiskaitinek. as kai rinkaus (jamiau nikon d3000) tai info rinkau vos ne menesi. siaip tai manau jog jeigu fotografai savo forumuose neklausia koki voblika pirkt, tai ir zvejai nelabai ka ras savo forume ape fotikus... ;-)
ir dar, cia kaip ir su voblikais, nusipirkes koki nagla japanska vobla uz belekiek LT lydziu kalno iskart neprilupsi... taip pat, kaip nepripleskysi desktopiniu fotkiu nusipirkes kad ir super duper profesionalu fotika ;-)
 #241666   Sokratas
 18 Gru 2010 06:20
Dėkui už patarimus, Evaldai Z. Tavo fotkės seniai pastebėtos ir įvertintos :)
O jos visos su tuo Soniuku paveiksluotos? Kitos gal su Nikonu ?
 #241677   Sokratas
 18 Gru 2010 09:57
Įdomus daikčiuks. Kad vandens nebijo, tikrai žvejyboj labai svarbu. Gal turi tokį?
Kainą randu Regular Price: $279.99

Special Price: $239.99

pas mum gal daugiau kainuos, išeitų apie 7-800 lt turbūt
 #241688   Percas
 18 Gru 2010 10:57
Faktas tas is patirties galiu pasakyt kad daznai zmones galvoja kad kuo brangesnis fotikas tuo jis geriau fotkina ne visai taip kas liecia veidrodziu, tai tikrai daug darbo kad ismokt su jais fotkint (as turiu jau keleta metu dar visu galimybiu ribu ir nezinau) zodziu didele investicija o rezultatas priklauso tik nuo fotografuojancio ir fotoaparato nustatymu ( velgi fotografuojancio ismanymo), o muilinese keletas svarbesniu nustatynu ISO kuo aukstesnis tuo geriau, ZOOm optinis ir tik optinis nes ijungus skaitmenini vistiek ranka neislaikysi nepades ir stabilizatorius(tik ant statyvo), siaip pirmiausia siulyciau paciam nusisprest ko nori is to fotiko ar meniskas nuotraukas darysi, su paseseliavimais ir blurais(perspektyvom), ar siaip papleskint ir isiamzint, tai tam tikrai dideliu investiciju nereikia... jei vistik apsispresi ties veidrodziu tai geriau pirk deveta sakykim canon eos450, jei siaip tai kaip pvz gali but panasonic FZ38, canonas IS5 kainos panasios teko naudotis IS5 patogus rezultatas geras, o brolis turi panasonica tiesa senesni(FZ7) tikrai geras fotikas... vieninteliai trukumai abieju kad ne visai muiline ir i kisene neisidesi...
 #241696   Airis
 18 Gru 2010 11:56
bobis rašė:Įdomus daikčiuks. Kad vandens nebijo, tikrai žvejyboj labai svarbu. Gal turi tokį?
Kainą randu Regular Price: $279.99

Special Price: $239.99

pas mum gal daugiau kainuos, išeitų apie 7-800 lt turbūt
neseniai parveze is uzsienio man. pas mus 700lt. man gavosi 500
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė