Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video

 #39368   Sokratas
 29 Rgs 2007 16:05
Šį rytą pradėjau žvejybą Varduvoje. Aplankiau lydekų buveines- nieko nepešiau, pabandžiau ešeriukų pagaudyti, neturėjau nei kibimo. Net slieko nenorėjo. Tada nuvažiavau prie Ventos ir per 10 minučių žvejybos pagavau pirmą lydekaitę:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Dar po pusvalandžio pakibo antroji 0,6 kg. Gaila kad betraukiant stipriai susižeidė žiaunas:
Paveikslėlis
Vėliau kibimo teko paieškoti žymiai ilgiau. Oras buvo nuostabus: šilta, apsiniaukę, bet nelyja. Valtį kažkodėl tingėjau pūsti, tad teko vaikščioti pakrantėmis. Darbas ne iš lengvųjų:
Paveikslėlis Paveikslėlis
Ir pagaliau, vieno eilinio metimo metu pamačiau, kad kažkas vandenyje subaltavo, bet jokio smūgio nepajutau. Turbūt nepataikė, pagalvojau. Pradėjau aktyviau darbuotis. Kelis kartus užmečiau į tą pačią vietą - nieko, metu kairiau- irgi nieko, sviedžiu dešiniau- tuščia. Bet baigiant partraukti blizgę, pamatau, kad iš paskos jos plaukia lydeka, panašiai kaip kad ešeriai kad atseka kartais masalą. Aš stoviu ant skardžio ir su polairoidiniais akiniais puikiausiai viskas matosi kas vyksta. Lydeka ne iš smulkiųjų. Tuoj tuoj turėsiu iškelti blizgę iš vandens, nes jau krantas už gero metro. Belieka tik stabtelti, o tada masalas dažniausiai nebedirba ir žuvis apsisukusi nukeliauja atgalios. Bet šį kartą taip nenutinka. Kai tik stabteliu, pamatau, kaip lydys kapteli mano siūlomą gelžgalį. Jokio smūgio nepajuntu, bet vis tiek trūkteliu kotą ir dabar jau pajaučiu žuvies jėgą. Neilgai pasigalynėjus, vėl tenka imti už valo, kad per žoles iškelčiau į krantą. Viskas baigiasi laimingai, o galėjo pasibaigti ir kitaip, nes kablys vos vos įkibęs:
Paveikslėlis Paveikslėlis
Dar valandikę pažvejoju, bet niekas nebekimba.Pakrantės darosi vis sunkiau praeinamos, debesys išsisklaido, saulė pradeda šildyti. Užteks šiam kartui...
Paveikslėlis

 #39376   Deividas
 29 Rgs 2007 20:08
pagaliau isauso sestadienio rytas,laikas jamt Nemuna ;-) As,Cesius,X-rap ir saulius sutartu laiku susitinkam Gargzduose ir isvykstam,pakeliui nusiperkam licenzijas...prie Nemuno atvykstam dar su tamsa,ant rytinio kibimo :-D susirenkam spiningus ir pradedam zukle...praejo valanda,kita,dar kita...neturim zuvies :( cesius apturejo keleta kibimu ir tiek tad nutariam pailset
Paveikslėlis
taip pat pailsinam ir musu "darbo" irankius
Paveikslėlis
siek tiek uzkande vel jamam damba :)

Paveikslėlis

taciau zuvis kaip nekimba taip nekimba,keiciama vietas,masalus,taciau tusciai...tik teko isitikint kad nereikia jokiu paciu "kruciausiu" irankiu pagauti zuviai,atejo dedukas i musu "drozta" damba,rite-nevskaja,spiningas-kazkoks vienos dalies metalinis,valas 0.5,keli metimai ir viena nebloga lydeka nusieme :shock:
po keliu valandu nekibimo nutariau prisnust,ir vos prisnudau jau cesius budina,nufotografuok :-D
Paveikslėlis
prasyma ispildau ir vel ant sono guliu,ir neuzilgo Saulius su savo laimikiu zadina mane kad foto sesija padaryciau
Paveikslėlis
miego daugiau man jau nebesinori :evil: imu spininga vel i rankas,vel mojuoju,taciau tusciai,nutariam 18val baigti,artejam prie paskutiniuju metimu
Paveikslėlis

zvejai gaude skrituliais taip pat nieko nepagavo
Paveikslėlis
rezultatas:Cesius-1mekne,saulius-1 sapalas,deivis ir x-rap pailsejo :-D
p.s. abi zuvys paleistos pauget dar ;-)

 #39481   Jackfish
 01 Spa 2007 14:34
ner ko cia pyktis, as pats labai myliu gamta ir zvejoju ne del parnesto namo zuvies kiekio, 99% paleidziu ;-) spingavom 5/6, visi su licenzijom, kaip priklauso, visos legalios. Stai ginco kaltininke:
Paveikslėlis
manau, kad cia vienas is rimtesniu forumu, todel nesinori matyti bereikalingu gincu, nepagrystu faktu, mes tokie patys zvejai, kaip ir jus.
Nors as pats neikad nenesu zuvies namo, ir beveik nevalgau, bet keista nuomone kai vadina mesisninku pagavus tarkim 2/3 lydekas. Jas paleist ir eit remti musu "verslininkus", zuvi pirkt is prekybvieciu? Nematau pagrindinio dalyko - logikos? Juk kiekvienas zvejoja savaip, reikia gerbti kito nuomone ;-) Cia mazytis nukrypimas :-D


Nuo moderatoriaus :
Sita nuotrauka buvo sukelusi nemaza diskusija apie sugauta laimiki.Beda tame, kad autorius ja pirma karta ykele be aprasymo, tai ir prasidejo komentarai, nuo isvadinimo mesininku iki tautos priesu :lol:
Manau tai turetu buti pamoka ateiciai ir jeigu dedat nemazu (kiekiu) laimikiu nuotraukas , kurias suzvejojote su draugais ar per kelias dienas, tai butinai tai parasykite :!:
(Agis)

 #39529   audrutis
 01 Spa 2007 20:58
Idesiu keleta nuotraukysiu is uzpraeito savaitgalio, praleisto ant Sysos ir Atmatos santakos, pas vietini pamarieti. Ta savaitgali pagavom virs 10 karsiu (labiau sekesi kolegai, zvejui naujokui, jo karsiu buvo ir daugiau, ir jie buvo didesni). Eseriu mariose aisku nepagavom. Man netgi jau kyla itarimas, kad ten ju nebera :) Taip pat dar kibo plakiai, kuojos, mazas samukas bei pora silkuciu pacioj Sysoj. Kas keisciausia viena is silkuciu zvejui naujokui uzkibo nakti ir ant naktinio slieko, gaudant dugnine :) Nepaaiskinama naujoko sekme.
Beveik visos zuvys keliavo atgal i upe, arba vietinio pamariecio tvenkini, nes zuvienei reikalingais starkiais ir karsiais buvo pasirupinta dar iki musu atvykimo. O stai ir foto, kuriose vyrauja to savaitgalio cempionas, pradedantysis zvejys, kuris irgi cia uzsiregistraves tomasscaff vardu:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

 #39886   Donis
 05 Spa 2007 23:40
Taiva,truputelis ispudziu is troliu salies,kur akmenys kalba,kalnai kvatoja,upes neuzsala :-D
Po skrydzio truputelis poilsio ir kita diena prie medinio namelio sukrauta manta,dumsime i siaures puse :-D
Paveikslėlis
kelione neuzilgo nutruko :lol: ,su Sernu glusa remontavom :lol:
Paveikslėlis
pagaliau privaziuotas pirmas sustojimas ir grazi aikstele,kazkurtai snara upe,nervai nebelaiko,rankos virma,neina muses uzristi,kur ji???
Paveikslėlis Paveikslėlis
upe pasitnka sniokstimu,zuvies yra,labai daug zuvies,tik ne visos kimba :-D ,tolumoje i virsu issoka grazus zuvu siluetai,damesti neina,gaudome mazesnes,smagu :grin:
Paveikslėlis Paveikslėlis
vakre,pasistame palapine ant upes dugno :shock: ,vasara,vandens nera,galime vaidinti :lol: ,dabar to nebutu,vakariene,po slakeli skotisko wiskio po riebu kirsli ant groteliu ir i palapine,nakti minusas :twisted: ,ryte lauke Glommos intakai :cool:
Paveikslėlis Paveikslėlis
susimastimo munutele,gal pas samana uzsukti :lol:
Paveikslėlis
taip ir padariau,samaninu ant didziosios olos :-D :cool:
Paveikslėlis
bus daugiau... ;-)

 #39915   Sokratas
 06 Spa 2007 18:51
Šiandien Ventoj rezultatai nekokie. Tiksliau jokie.
Iš ryto pagaudžiau ešeriukų. Skūstis negaliu, kibo:
Paveikslėlis
Vėliau bandžiau lydekauti, bet vetui. Vanduo pakilęs:
Paveikslėlis
skaidrumo nėra, tad neturėjau nei vieno kibimo. Bet nesiskundžiu, oras pasitaikė neblogas, tik retkarčiais pakrapnodavo, gamta dabar nustabi:
Paveikslėlis Paveikslėlis

 #40073   audrutis
 08 Spa 2007 21:33
Keletas nuotrauku is zukles Sirvenoje, kuri vyko diena pries zukles varzybas. Kibo neblogai:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
O varzybu diena kibo prasciau, suviliojom tik viena, kuri atsisveikindama gerokai mane aptaske :) Tiesa, ant jos kuno matesi, kad ir jai Sirvenoje nesaugu, kad ir ji gali atsidurti nasruose :shock: :
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

 #40828   kamstis
 20 Spa 2007 21:37
Pradesiu nuo to ,kad sy sestadieni t.y.2007.10.20. Kauno rajone,Islauze vyko "Savadarbiu masalu "spiningavimo varzybos .kurias organizavo ,Kauno zveju klubas V.G.K. ir zurnalas "Meisteris"
Varzybose dalyvavo 75 spiningautojai,kurie varzesi,rungtyniavo,visokiais budais stengesi nugaleti.Klubas V.G.K. irgi delegavo keleta nariu i sias varzybas,tarpkitko ,didesne dalis dalyvavusiu klubieciu yra ir musu formieciai.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Renginys tikrai saunus ,gal tik laimikiai nepasizymejo gausa,bet tai jau ne organizatoriu kalte.Rezultatai tikrai nebuvo ispudingi,75 dalyviai sugavo 13 zuvu,bet klubo nariai-formieciai tikrai nepasisiukslino ;-)
Taigi,garbinga 4 vieta uzeme musiskis "Legendinis",3 vieta uzeme, zvejas kurio pavardes nezinau :oops:
2vieta uzeme Mikes zmona Ruta,ir ....... ciampionu tapo Kamstukas :shock:
Paveikslėlis
Jo sugauta lydeka buvo ir didziausia zuvis, sios margasones svoris, gan solidus 4.65kg.
Paveikslėlis
Tai tiek tu ispudziu ;-)
P.S Manau ,kad Saciokas parasys ka nors daugiau ,pas ji gal protokolai liko, tai info bus tikslesne ;-)

 #41662   cesius
 30 Spa 2007 22:54
savaitgalis:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Pradzioj skaiciavau....
Donio nuopelnas, atrado muse.

 #41978   Agis
 04 Lap 2007 23:44
Pasaka is serijos "Agis ir Jūra" :

Jau beveik paskutiniai laivai baigė išplaukti nuo krantinių, o mūsų klientai dar neskubėjo
Paveikslėlis
Pagaliau susirinko visi ir isplaukeme ir mes
Paveikslėlis
Po gerokos valandikės pasiekėme vietą, kur jau žvejojo kiti ekipažai
Paveikslėlis
Pirmas dreifas ir... kotai linksta
Paveikslėlis
Ir nors kai kurioms menkems is nasru krito strimeles, taciau anos godziai griebdavo pilkerius
Paveikslėlis
Taip tesesi kokius tris keturis dreifus ir praktiskai visi pasigavo menkiu.Laike tarp dreifu kas gyvai šnekučiavosi,
Paveikslėlis
kai kas......pajuto, kad organizmas kazkotai perkrautas :lol:
Paveikslėlis
Po kokiu dvieju-trijų valandu žvejybos, kapitonas pareiškė, kad užteks, nes reikia partempti sugedusį laivą.Pasirodo tai buvo garsioji "Kamita"
Paveikslėlis
Ka gi, prasidėjo ilga kelionė namo, kurios metu kas žuvį darinėjosi
Paveikslėlis
Kas snekuciavosi, kas snauzdamas laukė, kad tik greičiau krantas :lol:
Paveikslėlis
"Kamitos" ekipažas gryžo linksmais veidais, nors per laivą sugavo tik vieną :!: menkę, tai matyt kai kas iš sielvarto nutarė irgi nusnausti :lol:
Paveikslėlis

.....ir aš ten buvau, alus per barzdą varvėjo, burnoj sūrio turėjau, jaučiau kaip žuvis traukiama spurdėjo, gryžęs namo 14 menkių darinėjau ;-)

Žmogau, ar jums bloga ?
-Nea, man labai gera.
-Tai, kodėl jūs atpilate per bortą?
_Negaliu savyje išlaikyti tiek daug žvejybinės laimės.

Viskas.

 #42721   blight
 12 Lap 2007 20:21
Vakar popiet nulekiau paspiningaut (labiau prabandyt naujaji Stren pintuka) i sudarga. Aplink grazu, balta, shalta, aplink ne vieno ryboko, taip kad Nemuns mano, vanduo ramus, meshkere kolkas irgi....
Paveikslėlis
Aplink uzmaskuoti rykshciu spastai. Veikimo principas, uzhlipi, sujudini shakas, nukrenta kupstai sniego nuo ju ir pareina rykshtes i snukeviciu. Veikia neblogai - ishbandyta...
Paveikslėlis
Uz poros kilu pagaliau daklampojau pirmaji dama...
Paveikslėlis
O cionainas gyvena plokshtainuodegis biabraz:
Paveikslėlis
Valas kelmo testa atlaike su kaupu. Pokshtelejo ne ties mazu, o plieninis pavadux ties segtuku.
Paveikslėlis
Kadangi lauke jau snigo ir pradejo shaltainis spaust, nusprendziau geriau ne risht mazga atbukusiom naginem o judet link namu.....
Smagiai pailsejau, maloniai nusikaliau beklampodams ir daviau extrymo savo mashiniukui apsnigusiais kaimo keliukais ;-)
Aj beje kliovo nebuvo :)
 #44182   Zvejukas
 01 Gru 2007 22:17
Nusprendziau ydeti vasaros atostogu reportaza is Swedijos...

[img=http://img102.imageshack.us/img102/2852 ... fn4.th.jpg]

keliauju link Sajsio miesto kur buvau apsistojas...
[img=http://img122
cia gyvenau... vienkemis, nerakini masinos meskeres lauke stovi ir nesuki galvos,kad kas nukniauks...

[url=http://img138.imageshack.us/my.php?imag ... 733bn2.jpg][img=http://img138.imageshack.us/img138/3530 ... bn2.th.jpg]

pirmoji ishvyka ir laimikiai...
[img=http://img138.imageshack.us/img138/5972 ... wa9.th.jpg]

[img=http://img112.imageshack.us/img112/1843 ... ku3.th.jpg]

[img=http://img112.imageshack.us/img112/1462 ... gf7.th.jpg]

[img=http://img209.imageshack.us/img209/7633 ... qq1.th.jpg]

[img=http://img209.imageshack.us/img

Pabodus gaudyti lydekas pameginau paieshkoti Upetakiu... ir pasiseke...

[url=http://img209.imageshack.us/my.php?imag ... 795kz7.jpg][img=http://img209.imageshack.us/img209/6421 ... kz7.th.jpg]


[img=http://img209.imageshack.us/img209/7263 ... hp9.th.jpg]

[img=http://img110.imageshack.us/img110/3554 ... wo7.th.jpg]

[img=http://img75.imageshack.us/img75/2269/p ... uu3.th.jpg]

[img=http://img75.imageshack.us/img75/4682/p ... gh5.th.jpg]

norejosi kazhka ir rimciau pagaut tad nusprendziau pagaudyt vaivorykstuku ...

[img=http://img155.imageshack.us/img155/6477 ... xe5.th.jpg]

[img=http://img155.imageshack.us/img155/3319 ... lc9.th.jpg]

[img=http://img66.imageshack.us/img66/4929/p ... ef1.th.jpg]

[img=http://img129.imageshack.us/img129/5888 ... fq1.th.jpg]

[img=http://img129.imageshack.us/img129/6704 ... me1.th.jpg]

[img=http://img209.imageshack.us/img209/866/ ... dr5.th.jpg]

[img=http://img252.imageshack.us/img252/9277 ... ww7.th.jpg]

Dar keletas photo ish anapus baltijos... Beje veziu ten betkur gali pasigaut net baloje manau ir ne maziuku ...

[img=http://img117.imageshack.us/img117/4186 ... uz2.th.jpg]

[img=http://img117.imageshack.us/img117/3807 ... qg1.th.jpg]

[img=http://img127.imageshack.us/img127/9852 ... ay3.th.jpg]

[img=http://img127.imageshack.us/img127/6805 ... hc0.th.jpg]

[img=http://img233.imageshack.us/img233/2750 ... rx8.th.jpg]
buvo gera tik per ilgai pabodo zvejot , nes taspac per tapaty, daug ezeru ir uztvanku ishmaisiau, bet yspudingo nieko nepagavau...

 #44482   Fiskius
 04 Gru 2007 21:55
Lipdamas is mašinos kažką nugirstu. Lyg koks šlamėjimas perbėgo medžių viršūnėmis... Sustingęs klausausi. Medžiai ošia pasimetę ir tartum viens kito klausinėja:
-Ar jau pavasaris, ar jau pavasaris???...
Paveikslėlis
Nieko nesakau, tik gūžčiodamas pečiais pasileidžiu link skardžio, nuo kurio matosi nerimastinga upė... Tikrai nerimastinga, kiek paniurusi. Bega ir užkabindama nusvirusių medžių šakas taip pat kažką šneka. Bandau isiklausyti, bet šaltas vėjas švilpia pro ausis...
Paveikslėlis
Jaučiu įsmeigtus žvilgsnius. Tai medžiai žiūri į mane ir klausia:
-Ar jau pavasaris? Ar jau...? Juk sniegas jau ištirpo...
Noriu nudžiuginti, bet negaliu. Juk žiema dar tik baikščiai kyštelėjo savo nosį, nerodydama tikrojo savo veido. Prisiglaudžiu prie aukštos pušies, juk greit ir tas pavasaris, nespesim pamatyti kaip jis ateis...
Paveikslėlis

 #45010   kamstis
 10 Gru 2007 18:08
Taip jau nutiko,kad sekmadieni 9.00 atsidureme prie rambyno kalno ;-)
aciu Edosiui ,kad pasaugojo vieta ,ir dar pora dambu uzeme,musu kolektyvas buvo nemazas,bet visi isitaiseme kuo puikiausiai ir ramiai laukem vakaro ,gal pasiseks :?: gal pavyks kokia marmurine grazuole pagauti :?: kibimas nebuvo labai ispudingas bet siek tiek pagavom ,o tai svarbiausia ,na o cia keletas vaizdeliu is sekmadienio zvejybos ;-)
Paveikslėlis
Meskeres paruostos ;-)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Smagiai pazvejojom ;-)

 #45951   Sokratas
 22 Gru 2007 16:34
Buvau šiandien vėl Vadakstyje. Oras nuostabus, žvejybinis, o rezultatas nulinis. Ir iš vis, per paskutinias tris žvejybas pagavau vieną kuoją. Matyt nepataikau nuvažiuoti, nes pagal pakrantes neatrodo, kad visą laiką nekibtų:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

 #46140   Edosius
 27 Gru 2007 15:59
Sveiki,
Artėja Naujieji, reikia palydėti senuosius...
Kadangi turiu daug sentimentų visam šio forumo kolektyvui, pasidalinsiu savo šiokiais tokiais pastebėjimais ir įsimintinais įvykiais žvejybose, gal kam patiks...
Pabrėžiu - viskas vyko šiais 2007 metais.
Pirma gyvenime žvejyba ant kuršmarių ledo vasario mėnesį, pagautos pirmosios gyvenime stintos ir pirma gyvenime vėgėlė nuo ledo.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Toliau pirmą kartą gyvenime dalyvavau spiningavimo varžybose (kiek pamenu laikas labai artimas motinos dienai). Tiek aš, tiek komanda "Giminės" nelikome nepastebėti.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Daviau sau pažadą kad šiemet pagausiu savo pirmąjį upėtakį. Pirma žvejyba ir štai jis.
Paveikslėlis
Upėtakių būta nemažai, tikiuos kad jie dabar smagiai "mylisi"...
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Upėtakių žūkles keitė starkių žūklės, tiek Lietuvoje
Paveikslėlis
Tiek Latvijoje.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Starkiai manęs kažko nemylėjo, o gal dar reikia pasimokyti juos gaudyti..
Tiesa, viena starkių žūklė buvo ispūdinga kibimų gausa, per kokias 5 valandas apie 40 kibių, realizuota apie 30, bet visi max 0.5kg, tad plaukioja toliau...
Rugsėjo mėnesį nutariau pirmą kartą paišdykauti su meškere užsienyje(neskaitant Latvijos, juk ranka pasiekiama..) - Airijoje. Pagauta didžiausia lydeka, dėja nepasverta, paleista...
Štai šioje duobėje.
Paveikslėlis
Gražuolė.
Paveikslėlis
Neperseniausiai turbūt pamenat vegeliavimą. Čia irgi rekordas.
Paveikslėlis
Pirmą kartą susirinko šiaurės aukštaičiai žvejai melagiai.. Ir aš ten buvau,lydekas gaudžiau, baltą gurkšnojau... :-D
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Na ir galų gale pirmą kartą teko sudalyvauti nuostabiame šio puslapio lankytojų Meete, Atmatoje. Komentarų juk nereikia, ar ne taip :grin: ? Smagu prisiminti ;-)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Tai tiek kolegos.
Šiuo savo reportažu nenoriu pasigirti, o noriu Jums visiems palinkėti sekančiais metais sugauti kuo įvairesnės žuvies, kuo didesnių laimikių, kuo įspudingesnių rekordų, patirti kuo smagesnių žūklių, būti visiems draugiškiems ir sveikiems!!!!
p.s. jei kam nepatiks pasikartojančios nuotraukos, labai atsiprašau :oops:

 #46151   Sokratas
 27 Gru 2007 17:13
Žemaičiai galit būti ramųs, ledo nerasta ( foto šiandieninės):
Paveikslėlis
Nebent tokio, bet toks jumis mažai ,,šildo" :):
Paveikslėlis
Kibimų irgi nepasitaikė... :(
Latvijos pusėje žvejojančam žvejui sekėsi geriau, mat jis rausė po dugną ir prisirinkęs ,,krokodilų" žvejojo ant jų. Mačiau, kaip ištraukė vieną kuojytę. Tiktai vieną....

 #46337   ruginukas
 29 Gru 2007 16:32
keletas akimirku is siandieninio pasivaiksciojimo ...

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

::hai-bai
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė