Taisyklės, pranešimai, pastabos, įspėjimai
#184 tuomahaukas
23 Vas 2006 13:06
Gerb. kolegos,
Pries išsirenkant avatarus, siūlyčiau gerokai pagalvoti, renkantis animuotus. Nepamirškite, kad tai, kas Jums gali atrodyti labai originalu, kitus gali papraščiausiai erzinti :twisted:
Čia toks nedidelis pastebėjimas, apeliuojant į Jūsų pačių supratingumą :wink:
#544 tuomahaukas
24 Vas 2006 02:37
Šiokie tokie "griaučiai" sudėlioti :roll: Jei toks pasmulkinimas temų labai badys akis- nevertingos temos su laiku bus ištrintos, kol kas lai pakaba taip, pagyvensim- pamatysim :roll:
"Klausimuose ir pasiūlymuose" laukiamos Jūsų nuomonės dėl struktūros pateikimo, taip pat dėl papildomu temų, kt. pageidavimų.
Visos mano ipyškintos temos su laiku pakeis autorių- tad nenustebkite. Paprasčiausiai, užvedant potemę, parašau keletą žodelių apie ką eis kalba. Pirmasis, pareiškęs nuomone ar pastabas toje temoje ir taps temos autoriumi- savo pirmąją įžanga aš ištrinsiu- nėr čia ko tam tuomahaukui per visus kampus majačintis :oops: ;-)
#948 Agis
26 Vas 2006 21:55
Manau dauguma supras ir atlaidziai paziures i ta fakta, kad kai kuriuose aprasymuose pagal temas po kurio laiko neberas savo komentaru tipo "As irgi buvau", as irgi maciau ar girdejau", o man taip neatrodo" ir panasiai.Brangieji visada mieliau skaityti konkrecius aprasymus o ne pritarimus.Uzbegdamas uz akiu pasakysiu, kad komentuoti kai kurias temas, ypatingai apie yrankius ar jus rusis, geriau susilaukti komentaru is tu, kurie jau visa tai isbande savo rankomis ir nesinaudoti informacija "Viena boba sake"
#1797 kliovas
06 Kov 2006 03:46
O kodel tik moderatorius gali pradeti tema.siulau bet kuriam uzvesti tema apie tai kas jam aktualu o ne tik moderatoriui.Paziurekit kitu shaliu saitus.Pvz:www.iceteam.com, www.myfishfinder.com, www.iceshanty.com
chia JAV pagrindiniai puslapiai kuriuose zvejai patys uzveda tema,dalinasi savo patirtimi ir kt., moderatoriai yra tik tam kad palaikytu cenzura ir puslapio prieziura .kuo daugiau zveju pasiulys temas tuo daugiau info kiti pateiks ir taip pat suzinos.
#1799 Aukstaitis
06 Kov 2006 07:16
2 kliovas - šiame puslapyje šiaip tik moderatoriai rašo ;-)

Temų užvesti nieks netrukdo.Dauguma temų buvo sukurta prieš "paleidžiant" forumą.jei turi kažką įdomaus - prašau kurk ir diskutuosime ;-) , bet jei tas kažkas bus "ne į temą", pratrinsime :roll: ;-)
#3541 tuomahaukas
22 Kov 2006 08:39
Po užklausimo dėl legalaus DELFI portalo informacijos panaudojimo mūsų forume... ../;nzv

Laba diena,

Galite detis pirmus 5-6 sakinius su aktyvuota nuoroda i DELFI. Tiesa,
BNS medziagu neturim teises jums perleisti, cia reikia ju paciu klausti

Pagarbiai,
Monika Garbačiauskaitė
Vyr. redaktore
#6823 tuomahaukas
02 Geg 2006 09:33
Yra toks prašymas: kai dedate nuotraukas, pamislykite kur jos geriau tinka- "Fotoreportažams" ar "Nuotraukoms gamtos ir kt. temoms" ?
Fotoreportažai yra tai, ką daro Donis ir Agis (šaunuoliai ;-) )- tai ne vienos nuotraukos apie žūklę ir pan. įdėjimas. Bo paskutiniu metu labai makaluotis pradeda :roll:
Ačiū :/braj;
#9455 tuomahaukas
24 Bir 2006 19:29
Ėmiausi moderatoriaus saviveiklos ir pratryniau apie 20 temų (kurias, beje, pats ir buvau sukūręs :oops: ). Daugiausiai- konkrečių žuvų gaudymo ypatumuose, taktikoje ir pan. Manau kad jei temikė kabo balažin kiek laiko ir visiškas 0 komentarų- ilgiau ją laikyti nėra prasmės :donknow' . Šiek tiek apmaudu, kad nelabai kas nori pasidalinti patirtimi apie tam tikrų žuvų žūklę (arba nelabai nori padiskutuoti/ pasiginčyti) , bet anyway- galbūt su laiku po truputi temas vėl "pagimdysime": greičiausiai per daug jų pačioje forumo gimimo stadijoje buvo prikurta- čia jau akmuo į mano daržą :oops: :/braj;
#9841 tuomahaukas
03 Lie 2006 10:20
dėl pranešimų:
paspaudus komandą Paveikslėlis , tavo komentaras bus rašomas su visa (arba daline- tai gali pats koreguoti) ankstesne citata (post'u), ties kuriuo forumiečiu paspaudei.
Paspaudus komandą Paveikslėlis - bus tik tavo parašytas tekstas, be jokių citatų ar pan. flood'o :twisted: Verta pagalvoti, kada ir kokias komandas naudoti, atsakant į pranešimus ;-)
Tarkim kad nothing personal... tiesiog primenu ;-)
#10003 tuomahaukas
06 Lie 2006 11:18
Norintiems tvarkingai savo žūklės įspūdžius sudėlioti "po lentynas":

Žūklės įspūdžiuose randate savo pranešimą. Užsirašote datą. Spaudžiate edit, kopijuojate pranešimą (copy). Einate pvz. į "Upes". Atsidarote "Miniją", spaudžiate atsakyti, įrašote datą, spaudžiate paste.
Pranešate moderatoriui į privatą, kad atlikti keitimai ir nurodote datas, kuriomis parašytus pranešimus jis gali ištrinti iš bendro žūklės įspūdžių psl.
Jei norite viską sudėti į vieną pranešimą (tipo dienoraštis), viską darote taip pat, tik susirašote datas ir prieš griždami atgal kad nukopijuoti sekantį pranešimą, pasidarote visą ankstesnių pranešimų kopiją.
Tikiuosi supratote... :roll:
#10496 tuomahaukas
26 Lie 2006 07:09
"Svečiams" ;-)
Kad užregistruoti vartotojai nebūtų "svečiais":
1. Einate į aprašymas (forumo viršuje), ten varnele pažymite
"Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu".
2. Forumo apačioje tarp registruoti vartotojai pasitikrinate, ar yra aktyvuotas jūsų vardas.
:/braj;
#11165 tuomahaukas
10 Rgp 2006 18:36
Forumo dalyviams ir svečiams
Siekiant išvengti esamų ir būsimų nesusipratimų bendraujant forume, nuo šiol žinutes gali rašyti tik prisiregistravę dalyviai.
Registracija nėra ilga, sunki ir skausminga.
#11251 tuomahaukas
13 Rgp 2006 11:38
Kad tema apie voblerių kokybę "neužkristų už spintos"- ji perkelta į skyrių "Spiningautojams". Temos pavadinimas- "Spiningavimo masalų kokybė"... Tikiuosi kad tema išsiplėtos ir ne vien voblerius kalsim prie kryžiaus :twisted:
#12570 tuomahaukas
12 Rgs 2006 22:46
Dedantiems nuotraukas: yra tokia komanda peržiūrėti, ją nuspaudę matysite kokio dydžio šedevrai bus matomi, kaip išrikiuotos foto ir t.t.
Kai kuriems... Pagalvokite, kokią komandą geriau naudoti, prieš atsakant į kažkieno komentarą- atsakyti ar cituoti ? ;-) Cituojant galima naudoti tik dalį komentaro, kas nereikalinga- iškirpti...
Nešiukšlinkite ! :/braj;
#16197 Agis
13 Lap 2006 09:14
Man, kaip vienam is priziurinciu puslapy, brendo mintis, kol nutariau isdestyti ja viesai.Pradedu galvoti, kad dauguma temu reikalingos tik tam, kad galima butu pasigirti suvartotu gerimu kiekiu ir pasekmemis po vartojimo."Blevyzgos" aplamai pasidare vien gerimo aptarinejimu ir sveikatu taisymu.Manau suauge zmones neturetu savo elgesio ir sveikayos problemu kelti viesai.Patikekit tai visai neydomu.Jei forumas reikalingas tik tokiyu temu aptarinejimui, tai paprasciausia man gaila laiko sudeto priziurint ji.Kazkodel po meetu atsimenema tik linksmoji dalis ir nieko daugiau.Manau pats laikas visiems pamastyti, kol nenusivaziavome visai iki "alkoholiku'' forumo :!: Taip norisi pratrinti tas bereiksmiskas gerimo zinutes, taciau tuoj pat kam nors nepatiks.Gyvenimo ratas sukasi ir negi nejauciat, kad pamazu viskas kartojasi, tik niekad nesusimastoma, ar pasakytos mintys tikrai vertos demesio. :!:
Paskutinį kartą redagavo Agis 14 Lap 2006 00:50. Iš viso redaguota 1 kartą.
#16658 Agis
19 Lap 2006 23:04
Kadangi prisijunges vartotojas "kumza" pataike ne y ta foruma, ir rimto nieko nesugebejo pasakyti, net savo aprasymuose mane mus suzaveti savo pareigomis kaip "brakusa", tai nesant siame forume daugiau tokiu mazvaikiu , manau jam vienam nebus cia ydomu balamutintis ir jis panaikintas, kaip vartotojas.
"Kumza" jei esi normalus zvejys, tai ir bendraudamas elkis normaliai, o jei uzejai tik del kvailu juokeliu, tai tada ,atleisk. ne cia pataikei
#18140 tuomahaukas
11 Gru 2006 18:20
1. Darkart įspėju dėl replikų-asmeniškumų vieni kitų adresu :!: (šįkart- Gintasas ir Skumbrotas). Extra atvejams primenu kad yra ir tokia "bendravimo forma" kaip žinučių ignoravimas. Oponentas, kiek pastebėjau, į nieką negražiai nereplikavo + neįžeidinėjo, o dėstė savo (arba ne savo :roll: ) nuomones. Į jo pusę viskas daroma priešingai.
2. Įspėjimas Magnumui :!: : prašome argumentuoti, o ne nutylėjimais (iš serijos "surask pats :!fig! iš kažkokio forumo ") vadovautis. Taip pat iš tamstos pusės jau pastebimas priekabiavimas, o ne pozicijų gynimas. Paprastai šiame forume patirties dalijimasis yra paremtas praktiniais pasiekimais/ bandymais ir t.t. Apie tai, ko nežinome/ nebandėme, dažniausiai formulavimas vyksta klausimo forma, o ne teiginiais- aksiomomis. Kol kas matau "svetimas tiesas neginčijamu pavidalu" :neutral:
#18230 tuomahaukas
12 Gru 2006 19:16
vital (vilnius) rašė:
Magnumas rašė:
vital (vilnius) rašė:
Skumbrotas rašė:Pasiūlyk Magnusui, jis kraustosi iš proto dėl "custom" kotų, be to ir šio koto tėvą Tatariną pažysta ;-)

Atspeji cia "Tatarino" darbas ;-)


koks mazas pasaulis :grin:

Pazisti Tatarino is Minsko? :) Gal turi jo darbu? :roll:Truputi blogai nusikopijavo, bet esmę įspėjimo tikuosi supratote...
Vyrai, na tikrai pakaks kaip vaikų darželyje citatas ant citatų lipdyt, galima pagalvot kad visi :-kvankt ir neturi supratimo apie ką kalba eina.
Išsiaiškinkit po velnių mygtukų CITUOTI ir ATSAKYTI paskirtis :!: Suprantama, kai imama citata iš prieš tai buvusio puslapio ar dar toliau (pagaliau prieš keletą žinučių, jei tikrai yra reikalas cituoti...)- nu bet dabar barkak, bardak, bardak... :'viau Pirštais nebadysiu- kas perskaitys tikiuosi kad padarys išvadas :!erzina:!
Blevyzgų tai neliečia, visvien nafig viską trinam po 100 psl., kalbu apie kt. temas.
Surimtėkit, please :/braj;
#18361 Agis
13 Gru 2006 16:11
Esme ne tame.Norejosi, kad kazkaip butu atsispindeje musu forumieciu rekordai, tipo Petras pagavo didziausia is musu vegele, Antanas didziausia auksle, Jonas didziausia esery ir t.t.Ten turejosi atsispindeti musu forumo rekordai ,o ne kazkokie absoliutus lietuvos rekordai.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė