Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #308067   Marius1
 28 Rgs 2011 21:07
DainiusM rašė:tai ka ma rodos giliai iki lempos ta vikingo garanija, jei turi cheki ir pakuote tai gali uzdrozt per vartotoju teises anuos ir galios kaip priklauso LT numatyta tvarka...
Kazi ar ten pakuotės iš viso yra :?:
 #308141   ramkis
 29 Rgs 2011 09:35
Pakuote nebutina siai dienai, o vegy jis geso todel, kad mazom apsukom varikliukui per didele apkrova ir jis nebepaveza valties su kokiais 2 kumeliais. Lygiai tas pats nesenai buvo ir su tohatsu 3.5 Ag, tai 3.3 PVC su dviem meiteliais ant paciu maziausiu apsukikiu nepastumdavo ir gesdavo. Bandem aiskintis problema, tai pasake konkreciai. Sako paimkit auto su 1.1 varikliu ir pabandykit i kalniuka be gazo pajudet.
 #308208   Absolutely
 29 Rgs 2011 14:25
daugiau panashu i nesamone cia valtis ne mashina, kur kietas pavirshius o kur vanduo
ismesk gera inkara tipo uzges varikliukas?! :-D o vat mashinoi paspausk stabdi be sankabos...
nesakau kad vanduo neturi pasiprieshinimo,bet
paprasciausei neuztenka sukimo momento... arba mishini reguliot reik
kuo daugeu apsuku turi variklis tuo maziau shansu kad jis uzges velkiaujant
cia priklauso nuo variklio stovio, ar tech galimibiu -tipo kokie yra zemiausias darbines apsukas
p.s ir tokiais atvijais padeda plaukiajantis inkaras :!: +ciut daugiau gazo
 #308297   kaspysius
 29 Rgs 2011 20:42
Tegul misini pasireguliuoja o ne tik apsukas susikelia ant karbo. nes kai dariau apkatke budavo kartaisgesdavo del blogo misinio bet pareguliavus viskas sustvarke. vienu zodziu man patiko sitas varikliukas uz tokius pinigus.
 #308313   Angler
 29 Rgs 2011 21:48
Noriu pasiteirauti pas zinovus,kada geriau kabinti varikli su ilga koja,o kada su trumpa,koki rekomenduotumete ant PVC 320cm :?:
 #308330   Absolutely
 30 Rgs 2011 00:07
Angler rašė:Noriu pasiteirauti pas zinovus,kada geriau kabinti varikli su ilga koja,o kada su trumpa,koki rekomenduotumete ant PVC 320cm :?:
trumpa :!: :!: :!:
ilgesni koja naudojama jahtose ir pn... arba nebet ten bus koks nestandartinis tranzas :-D
 #308601   Liudovik
 01 Spa 2011 17:00
Sveiki, norejau jusu paklausti, nusimananciu sitoj srity, situacija tokia, jog noriu nuvykti pazvejoti prie vieno telkinio, ten zmogus nuomuoja motorine valti, pakalbejus su juo, kad issinuomuot ta valti sake, jog reikia teisiu, bet nenurode nei tos valties galingumo, todel gal kas galit paaiskinti, kokio galingumo(kw,arklio galiu) motorinems valtims jau reikia teisiu? Bandziau ieskot, lyg ir radau kazka, jog iki 2kW ar 8AG nereikia jokiu leidimu, bet esu zalias sitam reikale, tai gal kas galit paporit kokia motorine valti galeciau issinuomot neturint teisiu ar tai neimanoma? Dekui
 #313896   Rapalas
 25 Spa 2011 16:08
Aš kiek žinau nuo 10 AG reikia, tam yamaha pvz daro 9.9 varikliuka :)
 #313899   DainiusM
 25 Spa 2011 16:14
Rapalas rašė:Aš kiek žinau nuo 10 AG reikia, tam yamaha pvz daro 9.9 varikliuka :)
blogai zinai, vadinasi.
 #314719   Marius1
 27 Spa 2011 21:12
Rapalas rašė:Aš kiek žinau nuo 10 AG reikia, tam yamaha pvz daro 9.9 varikliuka :)
9,9 gamina tarkim, kad ir Norvegijoj, teisių reikia nuo 10 AG, tai jie ir plaukioja su 9,9, o Lietuvoj nuo 5 reikia teisių :ks>
 #354949   Andrius0522
 26 Kov 2012 13:24
sveiki,ka galit pasakyti apie sita varikliuka?valtis 2.60metro,iseis man y glica su juo plaukiant ir visa kita,nesu labai jau didelis zinovas benzininiu varikliu tai gal ka patarsit?gerai kad draugas siek tiek labiau apsisvietes tai jo nuomone nrm tas varikliukas butu,bet norisi ir specu nuomones :) http://www.laivosandelis.lt/lt/pakabina ... ercury-f5m

ir siaip koks gamintojas galetu buti geresnis,YAMAHA,MERCURY,HONDA?
 #354958   Vitolis
 26 Kov 2012 14:22
Andrius0522 rašė: ir siaip koks gamintojas galetu buti geresnis,YAMAHA,MERCURY,HONDA?
Geri visi išvardinti. Tik Honda kiek brangesnis. O valtis tikrai 2.60, ne 3.60? Jei 2.60, tai čia jau bus riba variklio galingumo.Jei valtis su kiliu ir plaukiosi vienas, ant gliso iškels laisvai. Jei lygiadugnė, tai valdyt bus sunku. Jei dviese, tai nei su tokia nei su kyliu, glisan neišeisi. Kam lakstyt. Jei pramogai, reikėjo valties kitos ir variklio galingo. Jei zvejybai, tai ir menkesnio benzo užtenka sočiai.
Paskutinį kartą redagavo 1 Vitolis. Iš viso redaguota 26 kartus.
 #355035   vytiocha
 26 Kov 2012 18:29
Guicksilver geros valteles ,ir jei jin ne ploksciadugne varikliukas pats tas.Jeigu vienisius ar ne sumacheris geriausia is 5uku pasirinkai,paskui merkas na o prasciausias honda.Hondos varikliai tikrai geri ,bet penktukas pats nenusisekusiausias ju varikliu.Kartoju jeigu vienisius ir nelakstai.Sugalvojes pasiimt valtele iki 3.5m turesi beproblemini glisa.Kuo ilgesne valtis tuo lengviau plaukia.Tokiam varikliukui riba 3.8m vienam greito plaukimo.Siaip su tokio ilgio valtele turesi nedideli ekstryma,nes trumpos sunkiau valdomos.
 #355040   Donasssss
 26 Kov 2012 18:34
pas ji valtis su kyliu,tai vienas eis su veju,o kada ziurek gal prisireiks ir ant ilgesnes uzsideti tai irgi bus gerai,o vat nusipirkus 2,5 jau gali buti nekas.
 #355124   Andrius0522
 26 Kov 2012 21:16
na buna kad kartais iskylam su kazkuo ir dviese,bet jei ymanoma kisu norincius kartu lekti y NIROK :D ,o del ekstrymo -man patinka ;) vienu zodziu supratau,imu ryt nulekes YAMAHA ir dar vezima dovanu duoda varikliukui,nzn ar jy daznai teks panaudoti bet faktas kad tik jie vieni vilniuje kazka dar duoda dovanu,o kur kitur sukau visi del 50 litu .......... :(
 #355131   Andrius0522
 26 Kov 2012 21:48
Vitolis rašė:
Andrius0522 rašė: ir siaip koks gamintojas galetu buti geresnis,YAMAHA,MERCURY,HONDA?
Geri visi išvardinti. Tik Honda kiek brangesnis. O valtis tikrai 2.60, ne 3.60? Jei 2.60, tai čia jau bus riba variklio galingumo.Jei valtis su kiliu ir plaukiosi vienas, ant gliso iškels laisvai. Jei lygiadugnė, tai valdyt bus sunku. Jei dviese, tai nei su tokia nei su kyliu, glisan neišeisi. Kam lakstyt. Jei pramogai, reikėjo valties kitos ir variklio galingo. Jei zvejybai, tai ir menkesnio benzo užtenka sočiai.
zvejybai imu,bet manau koki 3-4 metus dar atplaukioti su savo QUICKSILVER ir keisti kazka naujo,o jei keisiu tai keisiu y koki 3 metrus ir gal dar didesne,tai cia kalbanat apie 5 A.G y prieki bandau mastyti.,na butu gerai kad mano valtele tiek laiko nepagautu kokio kylio y pusles :D
 #355132   Andrius0522
 26 Kov 2012 21:51
Dekui uz nuomones,galeciau palaukti dar nuomoniu,bet kol yra kapeiku reikia imti,kai nebebus uz paskutines sagas nekils ranka pirkti :D nors apie YAMAHA F5 vien tik gera kalba,tai manau neprasimesiu tikrai...
 #355845   Andrius0522
 28 Kov 2012 18:22
na snd isbandziau apkatkes budu YAMAHA F5,ispradziu sunerimes buvau nesvietiskai nes neisejau y glica,bet paskui su Donasss pasitare visaip ir taip pagavom aukso gysla :)eina labai gerai,ant laisvu praktiskai begarso,...velkiuti galima drasiai,per valanda laiko apie 1 L benzo,kazkokie nesuprantami skaiciai :)
Tiek ziniu is pirmos dienos,matysim kas desis metu eigoje :)
 #355862   Vitolis
 28 Kov 2012 18:55
Andrius0522 rašė:na snd isbandziau apkatkes budu YAMAHA F5,ispradziu sunerimes buvau nesvietiskai nes neisejau y glica,bet paskui su Donasss pasitare visaip ir taip pagavom aukso gysla :)eina labai gerai,ant laisvu praktiskai begarso,...velkiuti galima drasiai,per valanda laiko apie 1 L benzo,kazkokie nesuprantami skaiciai :)
Tiek ziniu is pirmos dienos,matysim kas desis metu eigoje :)
Jei varikliukas "nuo adatos" tai neispėjau, kad kol reikiamo moto/val. skaičiaus neatidirbsi ant2/3 gazo, nekankintum ant max apsukų ir nemąstytum apie glisą. Na. bet.... :v-ar '''bum
 #355940   Andrius0522
 28 Kov 2012 21:02
Vitolis rašė:
Andrius0522 rašė:na snd isbandziau apkatkes budu YAMAHA F5,ispradziu sunerimes buvau nesvietiskai nes neisejau y glica,bet paskui su Donasss pasitare visaip ir taip pagavom aukso gysla :)eina labai gerai,ant laisvu praktiskai begarso,...velkiuti galima drasiai,per valanda laiko apie 1 L benzo,kazkokie nesuprantami skaiciai :)
Tiek ziniu is pirmos dienos,matysim kas desis metu eigoje :)
Jei varikliukas "nuo adatos" tai neispėjau, kad kol reikiamo moto/val. skaičiaus neatidirbsi ant2/3 gazo, nekankintum ant max apsukų ir nemąstytum apie glisą. Na. bet.... :v-ar '''bum
nesitrankyk per galva be reikalo...!!!Kalbejau su YAMAHA direktoriumi,visokiu apsuku reikia duoti -nuo laisvu iki max!!!!
 #355952   Andrius0522
 28 Kov 2012 21:39
vienas sprendimu nedarau jei kazko nezinau,apsiklausinejau pirkdamas...o ryt vesiu pas drauga ant liepto pritaisysim ir dirbs jis man 2/3 apsukom visa pusdieni :)
 #356081   Vitolis
 29 Kov 2012 10:10
Andrius0522 rašė:vienas sprendimu nedarau jei kazko nezinau,apsiklausinejau pirkdamas...o ryt vesiu pas drauga ant liepto pritaisysim ir dirbs jis man 2/3 apsukom visa pusdieni :)
Va nuo šito ir reikėjo pradėt. :gutgut
Čia aš ne sau makaulę talžau. Čia tu pats sau, jei kas ne taip su varikliuku :-D O ką dirikas sakė, taigi jam nuo to tik pinionzai byra, kai meistrai turi darbo ir nereik jų veltui išlaikyt :) Saviškį Yamaha prižiūrėjau kaip uogytę, tai kai pardaviau, žinau, kad manes nekeiks isigijęs niekad.
 #356184   Andrius0522
 29 Kov 2012 13:26
as nekankinau jo ,kai pakuriau ant laisvu daviau padibti biskiuka,paskui tolygiai po truputi keliau apsukas...ir taip pora val visokiom apsukom,nuo min iki max,vidurki paemus plaukiau is dvieju val panasiai viduriu apsuku...

gaila kad ne sezonas,ant velkikes dvi trys dienos ir apkatke butu padaryta...o db norisi iki sezono apkatke padaryti...
 #356466   HIPIS
 29 Kov 2012 21:33
1 litras per valanda...kaip ir daugoka apkatkei :roll:
Nebent gliso buvo nemazai..

Man su 4ag.. su bakeliu 1,1-berods.. per diena, kaskur 8-10 val. iseiga du bakelei.
Pirmas uzpylimas tik isplaukiant, antras per pietus, bet ne todel jog pasibaige...
Cia velkiaujant ir du trys isejimai i glisa link zukles vietos ir i kranta. Bet cia glisas gan neilgas, bendroi sumoi 2-4 km. per diena..

ps. prie dabartiniu benzo kainu, '''bum as dziaugius savo birbalo ,,rajumu,,..ir dziaugiuos jog nesusigundziau galingesniu..o tai butu ne zukle o vien mastymas, kaip cia maziau plaukiot :lol:
 #356498   Kleckas1978
 29 Kov 2012 23:09
Nu Hipi tu tik nejuokink - nes jei kabetu 10ag ir i diena sudegintum 1 ltr daugiau tai jau pipec irkluot pradetum :-D
stai tektu tau po kursiu mares paplaukioti i diena po ~30-40km kai nekiba ir bandai tai vienur tai kitur tai tu ta savo birbala i pirma pakrume nutekstum nes suestu jis tau benzo kaip ir koks 10ag 4T variklis tik kad perplaukiojimai uzimtu tiek laiko kad ir zvejot nebeliktu kada :-D
 #356532   egiosa
 30 Kov 2012 07:40
Nupirkau iš Vikingo 5 Hp varikliuką Neptune. Pirmasis bus mano. Turėjau biski reikalų, kol užvedžiau. Pasirodo tie pardavėjai neįdėjo stop rakto. Kol nusileidęs gesinimo mygt ukas - vesk nors iki apsikakojimo. Aš, žioplys šito nežinojau. Variklis pigus, lyg ir veikia viskas, tačiau įdomu, kad Vikingas, turėdamas visokius ISO standartus, pirkėjui neduoda lietuviškos instrukcijos, detalių, kaip stop raktas neduoda irgi. Mat variklį man siuntė į Klaipėdą, tai vietoje pasikolioti neišėjo.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 81
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė