Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kas, kur, ant ko šiuo metu kimba ir kt. aktuali informacija
 #376152   Skumbrotas
 25 Geg 2012 19:06
Gamtoj lauže galima kokį akmenuką įkaitint, ant jo padėt tą tabletę, ir palatkėn patalpint - veiktu manau :roll:
Bet gamtoj man tie kniuisiai nesvarbu, nelabai kreipiu dėmesį, baisiau tokios moškės įkandimai, nuo kurių gumbai bulvės dydžio sutinsta ir niežti savaitę :twisted: Kniuisiai mane tik naktį nervina, kai aplink ausis zyzdami skaraido :-niak' :-niak' :-niak'
 #376574   saciokas
 28 Geg 2012 13:11
Jo jau kuri laika domiuosi thermocel'iu ir vis knieti pirstai ji nusipirkt, jau buot pradeje apie ji kalbeti, bet taip ir normalios nuomones nebuvo. Kogero vistiek teks ji nusipirkus pabandyti. Jei kam idomu radau pas mus jais prekiaujancia imone. Tas aparatas kur gaudo uodus plote kaip futbolo aikte nerealus bet kaina irgi kosmine
http://www.uodams-ne.lt/lt/produktai.ht ... egory_id=2
 #381684   marenas
 15 Bir 2012 20:17
pensininkas rašė:
Skridžas rašė:Aš kai tarnavau jau bensas buvo tas buvos 99 m... :ruko
kuris ten gudrocius toki prieme? '''bum
as ir tarnavau 99m bet bensa turejo tik liktinei,o mums salagom duodavo toki uz trys litus,tai miske vos spedavom pavalgyt,o seip vaiksciojom su kaukem is maikiu rankoviu padarytu,pirstines ir jokie odai nebaisus po keles valandas sededavom pasalose,miskai uzdavo nuo odu.seip su bensu atsargei buvau sau i aki pataikes,tai meskere i sali ir begom i vandeni,paskui vaikas uzpurske ant paneles gavo masininis grotuvas ir kondiskes miktukai,tai kindiskes miktukai pasilide ir uzsiklijavo,o grotuvo miktukai patirpo ir liko minksti ir lipnus
 #382288   dainiuška
 18 Bir 2012 17:17
giedriuzzz rašė:http://mokslas.delfi.lt/science/ultraga ... d=58930429

Gal kam bus naudinga pasiskaityt :)
Neseniai parsisiunčiau štai tokį daiktą:

http://www.ebay.co.uk/itm/Ultrasonic-El ... 544wt_1163

Galiu 100 proc. patvirtinti Delfio straipsnelį: joks garsas bent jau dzūkiškų uodų ir moškių neatbaido :lol:
 #393291   Sokratas
 01 Rgp 2012 14:04
kaip-apsisaugoti-nuo-kraujasiurbių-vabzdžių

http://www.lrytas.lt/-13437244871343722773-.htm

Vabzdžių padaugėja atsiradus drėgmei

Tinklalapio uodai.lt atstovė Vaida Buivydaitė pasakoja, kad uodų aktyvumas padidėjo po Lietuvą skalbusių liūčių.

„Atšilo orai, vandens aplinkui daug, todėl uodų yra daugiau nei įprastai. Per metus būna keli tokie bumai: pavasarį, kai uodai lekia iš pelkių, ir tokiu metu, kai prasideda vasaros liūtys“, – tikina V. Buivydaitė.

Uodai veisiasi tik stovinčiame vandenyje, todėl balos, tvenkiniai, lietaus vandens pilni indai, bačkos yra idealios vietos vystytis uodų lervoms.

Apsisaugoti galima ir repelentais, ir tinktūromis

Anot vaistininkės Jelenos Grigojevos, klientų, norinčių apsisaugoti nuo uodų, mašalų ir kitų vabzdžių, itin daug. Jos nuomone, geriausiai nuo vabzdžių apsaugo purškiami regentai. Jų kainos svyruoja nuo keleto iki dvidešimt kelių litų.

Tačiau nuo vabzdžių galima apsisaugoti ir natūraliomis priemonėmis. Uodus gerai atbaido gvazdikėlių, baziliko, pelargonijos, anyžiaus ir eukalipto kvapai, pelyno ar varpučio šaknų nuovirai, arbatmedžio aliejus. Pastarasis dar padeda sušvelninti ir įkandimo pasekmes.

V. Buivydaitė pasakoja, kad nuo vabzdžių įkandimų gelbsti ir namie pagamintos tinktūros. Su jomis galima suvilgyti ir vaikų rūbelius, patepti vaikų vežimėlių kraštus.

Norint pasigaminti specialią tinktūrą, jums reikės po keturis lašus eukaliptų, levandų, rozmarino ir arbatmedžio eterinių aliejų. Taip pat 60 mililitrų hamamelių hidrolato ir 230 mililitrų vandens.

Gerai sumaišykite hamamelių hidrolatą su geriamuoju vandeniu. Įlašinkite minėtus eterinius aliejus. Viską supilkite į purškiamą buteliuką. Mišinį galite purkšti ant kaklo, rankų, kojų bei drabužių.

Verta įsidėmėti, kad uodams ir sparvoms patinka mėlyna, juoda, raudona spalvos. Ir priešingai, jie nemėgsta baltos ir geltonos spalvų. Todėl besiilsintiems gamtoje derėtų rengtis šių spalvų rūbais. Norintiems visiškos apsaugos nuo šių įkyrių vabzdžių, patartina į laužą įmesti pušų ar eglių kankorėžių arba truputį padžiovintų kadugio spyglių.
 #402232   krioklis
 02 Rgs 2012 20:19
zemaytis rašė:
rusla02 rašė:http://www.hiperfarma.lt/kosmetika/apsa ... 0000002361

Pats geriausias skystis nuo uodų. :gutgut .
:gutgut bet ben's 30 yra daug daugiau o kaina panasi ;uolrait
Bens 30 mazesne koncentracija! jis daugiau tinka vaikams ir alergiskiems, bet jo dazniau reikia.
 #403699   HazeNN
 07 Rgs 2012 10:01
bens 100 purskalas geriausias yra net zvejybos parduotuvese pirkt kas vaziuoja i tuos krastus kur labai daug uodu sita pamege :) tai pasmus jis isvis super nepamenu kada man koks uodas yra ikandes :) o jus cia mislijat visokias nesamones kaip apsisaugot.. o reikia nusipirkt tik padoro repelenta ir problemos kaip nebuta!
 #403700   Tadunce
 07 Rgs 2012 10:06
Pas mus, vietose, kur nėra baisaus kraujasiurbių antplūdžio, pilnai užtenka trisdešimtuko. Anas dar ir kvapą turi malonesnį. Per 4-5 valandų pasižvejojimus nepradeda pulti uodai juo išsitrynus
 #483448   Sokratas
 03 Bir 2013 05:48
Man rekomendavo VAPE, didelis flakonas, IKI būna. juom apsipurški savo teritoriją aplinkui, ir sako, patikėk, nebeskrenda kuisiai prie tavęs.

Čia ne reklama, gera pažįstama rekomendavo, nes pati išvandžiusi ne kartą...
Na, toks dalykas fideristui labai net gerai, ir visai netinka spiningistui...
Bet, nulėkęs nusipirkt, neberadau, buvo dar dviejų rūšių tų VAPE, bet ne kuisiams atbaidyt, o kitokiems padarams... matys sezonas, išpirko...

Dar pas tuos pačius draugus žiūriu, į lizdą įjungtas va toks:
P1040138.JPG
sako, neliko nei vieno kuisio kambariuos...
Esu skaitęs kad panašųs tokie elektriniai dalykėliai, tik pinigams iš žmonių išvilioti, bet kai pasako artimi žmonės- kad veiksmingi, mano nusistatymas- sušlubuoja :grin:
 #490857   Daugirdas
 01 Lie 2013 17:17
Nors nereklamuoju, bet labai neblogą įspūdį man, ir, ko gero, ne kokį uodam :) paliko Simms kepurė su repelenatais nuo uodų. Kvapo jokio, tad pirmą kartą bandant kažin kokio efekto nesitikėjau (pirkau labiau dėl to kad pati kepurė patiko :) ). O pasirodo veikia. Kaip tyčia pirmoj žvejyboj neturėjau jokio purškalo, tai rankutes (buvai trumpom rankovėm !:nujop...! ) sukapojo atsakančiai :jop-mat Galvos srityje - vienas įkandimas ant kaklo. Nežinau kiek ilgai tas poveikis laikysis, bet po vieno skalbimo dar išlikęs :) O iš purškalų naudoju Bens`ą. Lyg ir neblogai.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė