Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Viskas apie žūklę tolimame ar artimame užsienyje, galiojančios taisykles ir kita.

 #99392   Miron
 24 Vas 2009 17:29
Ignelis rašė:del nameliu rezervavimo cia derint reikia.. ;-) tiksliau ten jokiu nameliu net nera :-D ju ir nereikia, tik reiketu apsispresti ar apsistot pas mano tevus name ir jokia nuoma nko neatsieina ar ishsinuomoti shale stovinti visa nama.. ;-) savininkai geri nejuokinga nuolaida padaro jei viskas tvarkoj.. ;-)
Tai kiek kainuoja issinuomot savaitei ta visa nama?
Ignelis rašė:...tik pirma susirast darba reikai susitaupyk 1000 lt :-D :-D ir vasara lekiam... :cool: :-D
Nesupratau tu rimtai planuoji vaziuot i Norvegija ar tik smegenis suki ?

 #99396   Airis
 24 Vas 2009 17:49
apie 2000km i viena gala. pasinaudoti keltu is estijos i suomija, apvaziuoti apie baltija ir tiesiu taikymu, aplenkiant fiordus, kad nereiketu keltis su keltais, link vandenyno

 #99397   Ignelis
 24 Vas 2009 17:53
pernai su gausesnia draugu kompanija vaziavom ir visi netilpom pas tevus tj uz savaite namo nuomos is ju 1000 lt paprase. tikslia kaina jei tikrai bus reikalas pasiskambinsiu paklausiu ir reikalui esant dar numusiu, plius dar kronos kursas lb stipriai krites ;-) :gutgut del norvegijos tai ash netik planuoju bet ir vaziuosiu, ::liux tik dar tixlios datos nenusistates ir su kuo tixliai nezinau nes nemazhaj laiko yra like ir smulkiai viska deliotis paprasciausiai dar nelaikas kadangi viskas gali labai keistis. nes buna tokiu kurie varysiu varysiu ir likus keletai savaiciu "aj nebegaliu" :roll:
Siai dienai mano didziaja dali pajamu sudaro tevu pinigai :oops: taj ir sakau surenku 1000 pinigu ir galim varyti :cool: nematau cia jokio smegenu sukimo ar dar kazhko.. :?

 #99402   Ignelis
 24 Vas 2009 18:07
airis Parašytas: Antr. 02 24, 2009 5:49 pm Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------

apie 2000km i viena gala. pasinaudoti keltu is estijos i suomija, apvaziuoti apie baltija ir tiesiu taikymu, aplenkiant fiordus, kad nereiketu keltis su keltais, link vandenyno

Na mes tada is rygos i stokholma ir aplankydami vaizdingesnias vietas keliavome, bet 2000tj tikrai nesieke.. plius dar galima tiesesniu keliu lekti ir bus paie 1500

 #99403   Miron
 24 Vas 2009 18:08
Ignelis rašė:nes buna tokiu kurie varysiu varysiu ir likus keletai savaiciu "aj nebegaliu" :roll:
Tokios keliones planuojamos is anksto, surenkami pinigai, rezervuojamas keltas, mikroautobusas, nameliai, valtys...
Kas dave pinigus, tas tikrai vaziuos ;-)

 #99412   Skumbrotas
 24 Vas 2009 18:47
Ignelis rašė:geras klausimas kox tos salos pavadinimas.... :-D nezinau ar ji turi atskira pavadinima..., ;-) bet joje yra du kaimeliai, tas kuriame apsistojome Kjeringoy vadinasi o kito nepamenu tixliai... ;-) kurio is ju pavadinimu sala pavadinta tixliai nezinau... :oops: :-D kazhkajp nekilo net minties pasidometi, o del keliones kashtu taj manau i 1000lt ejna tilpti be dideliu taupymu jei viskuo pasirupini musu krashtuose..:lol:
Gal šitas:
http://www.portbooker.com/en/marinas/no ... kjeringoy/

 #99417   Ignelis
 24 Vas 2009 18:58
nu matai ash nesu kazhkox oficealus organizatorius... ;-) i kelione vykstu su gerais draugais ir tikime vienas kito zodziais... ;-) Tajp ten pas ta pacia marina... ;-) Maladiec Moteris... :-D

 #99551   kirneilis
 25 Vas 2009 11:24
tai jau gali pradėt būti organizatoriumi, aš manau šiais "kriziniais" laikais bus nemažai norinčių ekonomiškai ir šauniai pažvejoti, aš busiu pirmas. :-D
dar norėjau paklausti kaip ten žvejojote upėse, girdėjau ten su leidimais upėse "stroga" :?:

 #99593   Ignelis
 25 Vas 2009 14:17
ka tas "stroga" reiskia..?? :-D kad leidimu nera ar kad sunku gauti ir daug kainuoja..? :) kaip ir minejau priesh tai, leidimus mums parupino jau anksciau minetasis salos baronas :-D tos pacios marinos vyras ;-) kuris kaip supratau yra nuomininkas dvieju ezeru ir ir pratekanciu upiu/upeliu nes vasaros gale kai nebuvo lietinga sios upes tikrai atrode kaip upeliai bet vaivorykshtinuku kaip skruzdeliu pilna, kuo didesne duobute radai tuo didesnis upetakis :lol: o sheip gylis iki puses metro :-D tiesa del leidimu kainu dbr nlb ka galiu ir pasakyti nes praeita karta dave dykai :-D

 #99636   kirneilis
 25 Vas 2009 17:01
na matai aš kaip senas krienas nepagalvojau, kad jaunimas dabar tik duju duju :-D ( čia pagal "do your speak English" , ašgi duju no chujova (prastai) :oops: , o tas stroga tai griežtai.

 #99649   Skumbrotas
 25 Vas 2009 18:31
Igneli, šiaip marina angliškai vadinama valčių prieplauka, o ne moteriškė.... :-D

 #99680   Ignelis
 25 Vas 2009 19:44
Smagiai pasizvengei jauciu.... :-D :-D :-D na taip istikruju :-D marina - valciu prieplauka. del to nesiginciju, bet ash juk irgi zinau ka shneku... ;-) Marina Knut toje saloje nuomuoja nama zvejams turistams, o jos vyras yra nuomininkas ezeru ;-) be to kad dar ir ukininkavimu uzhsiimineja. Ta antraste "Marin'as" mane suklaidino :oops: :lol:

 #99751   kirneilis
 25 Vas 2009 22:07
Dusia rašė:
Agis rašė:Tai cia tipo parasei paraiska meetui :-D Ziurek ir atleks kokie trys autobusiukai :-D[/quoteJuroj vietos visiems uzteks,tik vat meskeres jau savo teks atsivezt ,tiek neturesiu:-D

pas "Dusia" atstumas panašus, o kaip ten žvejyba. :roll: kiek girdėjau piečiau prasčiau ar klystu, gal tik galima anksčiau pradėti žvejibą :?:
http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... F8&t=h&z=5

http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... F8&t=h&z=5

http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... F8&t=h&z=5

 #99756   saciokas
 25 Vas 2009 22:21
Jo dusia zemai :roll: ten tikrai prasciau,bet tokie mes zvejai. galim ir gerose vietose nepagauti. :grin: kas idomiausia, kad cia labai zemai ir 1800km, o mes galvojam vaziuoti aukstai labai ausktai tai gaunasi 2100km va cia mes leksim jei viskas gerai
http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... F8&t=h&z=5

 #99769   Dusia
 25 Vas 2009 22:34
Pas mane ne prasciau,tik zuvis gal ne tokia didele,o kimba tik spek trauk :-D ikimanes 1200km nuo Vln

 #99773   saciokas
 25 Vas 2009 22:49
Ta mes suprantama, kad prasciau nereiskia, kad nera kliovo :grin: prasciau, nes sunku bus paimt kazkoki egzemplioriu

 #99790   Dusia
 26 Vas 2009 00:18
Na praeita rudeni,didziausias pas mus pagautas Halibutas svere 137kg :roll: :-D

 #99799   Sokratas
 26 Vas 2009 07:47
Kažkodėl niekas nebando skristi lėktuvais. Dabar tokių pigių bilietų galima įsigyti, kad kartais pašiurpsti nuo pigumo...Matyt krizės laikotarpiu ir jie kaip beišmanydami stengiasi privilioti žmones.
Pvz nusipirkau prieš gerą savitę kovo mėnesiui bilietus į Stokholmą iš Rygos pirmyn ir atgal. Kainavo dviem žmonėms tik 24 latai, kas būtų apie 117 litų už abu bilietus. Deja, važiuoju ten ne žvejoti, yr kitokių reikalų....
Arba, kaip pavyzdį paminėsiu, perkant šiandien, dabar bilietą Iš Londono (Luton) į Kauna kovo 12 d galima parskristi už 17 litų.
http://www.ryanair.com/site/LT/
Tiesa, prisidės dar 17 už kortelės aptarnavimą, ar kaip ten vadinasi, bet čia ne esmė.Gausis 34 litai iš Londono Kaunan. Kartais už tokią kelionę gali ir 1000 neužtekti. Va ką reiškia akcijos, o ne tokios, kaip mūsiškiai kad daro, numeta kelis centus, ir vadinas akcija....

 #99803   kirneilis
 26 Vas 2009 08:26
bet mums tai ne į Stokholmą reikia, jei ten transporto nėra tai vargiai ar gausis pigiau nuomotis :roll:

 #99805   kirneilis
 26 Vas 2009 08:28
Dusia rašė:Pas mane ne prasciau,tik zuvis gal ne tokia didele,o kimba tik spek trauk :-D ikimanes 1200km nuo Vln
tai pro kur tu ten važiuoji, koks 100 km. gal ir galima kur sutaupyti, et tiek :roll:

 #99814   Donis
 26 Vas 2009 09:25
Bobi,lektuvais gali skraidyti verslo reikalais :grin: i zvejba kiek sunkiau,teko man pries 2 ar tris metus skristi i Norvegija zvejoti,tiktai tenais menes orouoste lauke draugas su masina,su kuria toliau ir keliavom,o seip jei nera pazystamu tai sunkiau,vaiksciojanti su tubom po skrydzio terminalus greiciau apsauga suims,palaike teroristu :lol:

 #99821   kirneilis
 26 Vas 2009 09:55
Dusia rašė:Pas mane ne prasciau,tik zuvis gal ne tokia didele,o kimba tik spek trauk :-D ikimanes 1200km nuo Vln
pagalvojau,kad Google skaičiuoja su jura , o masinites spdometras plaukiant tai nesisuka :-D :?:

 #99839   Miron
 26 Vas 2009 10:53
kirneilis rašė:... aš manau šiais "kriziniais" laikais bus nemažai norinčių ekonomiškai ir šauniai pažvejoti, aš busiu pirmas. :-D
Ekonomiskai aisku gerai, bet kada vazuoji i Norvegija zvejoti tai turi buti nors minimalios salygos: namelis su virtuve ir zuvies isdorojimo stalais, valtys, saldikliai.
Viskas turi buti uzsakita is anksto, o ne ieskot atvaziavus valties ar dar kazko uz bonke snapso. Kitaip gaunasi ne zvejyba o poilsine kelione.
Seip buvau Norvegijoje 2 kartus ir keliones planavome patys. Pirma karta buvau 2007 metais mestelije Bo, vaziavome 8-se, kelione (7 dienas Norvegijoje) su maistu, alkoholiu,
kuru, mikriuko nuoma, keltu ir nameliu su valtim kainavo kiekvienam po 1200 Lt. Turejome viena plastikine 5aj valti ir zvejodavome pamainomis.
Antra karta 2008 metais buvau Helnessund-e, vaziavo 12 zmoniu (du mikriukai po 6 ), kelione (7 dienas Norvegijoje) su visko gavosi kiekvienam po 2100 Lt,
bet i ta kaina iejo 3 aliuminines valtys po 50aj ir salygos buvo zimei geresnes.

Tai ieskodami ekonomiskos keliones reikia rinktis kazko vidutinisko ;-)

 #99855   saciokas
 26 Vas 2009 11:58
tai miron rimtai buvot helnesunde? Mes ten buvom 2 metus atgal. Tai kaip sekesi ar buvo isimintinu laimikiu?
Cia nuoroda i ta vieta kur mes buvom
http://www.visitnorway.com/en/Product/?pid=60843

 #99863   Miron
 26 Vas 2009 12:36
saciokas, tai pas tave gi konsultavausi ;-) Perziuriek senas PZ zinutes.
Mes buvome Vestfjorden Brygge www.vestfjorden.com ispudingu laimikiu nebuvo, nes buvome rudeni.
Si baze vasarai jau senai uzpyldita, laisvu vietu nera, lenkai veza grupes zveju tenai. Seip baze superine,
gali gyventi iki 14 zmuoniu, veliau galesiu imest nuotraukas.

 #99870   cesius
 26 Vas 2009 12:42
pries 3m buvom Engerdaly prie Femund ezero tuose rajonuose, tai licenzija viena 80 ezeru beroc, ten tai yr vietos kur parybacint. Praktiskai kiekvienam ezere trout and grayling :grin:

 #99872   saciokas
 26 Vas 2009 12:51
Miron rašė:saciokas, tai pas tave gi konsultavausi ;-) veliau galesiu imest nuotraukas.
Ai zinai vienam papasakoji kitam taip ir uzsimirsta. Aisku butinai lauksiu nuotrauku.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 28
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė