Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #378945   vava
 05 Bir 2012 08:04
Šioje temoje lauksime Pagonio laimikių ir žūklės aprašymų
 #379838   Pagonis
 07 Bir 2012 17:36
Taigi buvo ketvirtadienio popietė, maždaug ketvirta dienos valanda ir aš neturėjau ką veikti, todėl nusprendžiau nueiti pažvejoti, kadangi aplinkiniuose ežeruose lydekos nenoriai ima, todėl pasiemiau spininga ir išejau medžioti upėtakių.

Paveikslėlis

Jau pirmoje vietoje ,antra karta permetes masala jauciu galinga upėtakio virptelejimą, kertu , jaučiu kad turiu ji, bet jis nepasiduoda ir kovoja, šokinėja kaip patrakęs ir atsikabina, na nieko judam toliau.

Paveikslėlis

Perėjęs keletą savo pamėgtų duobių nieko gero nerandu, tačiau po kurio laiko vėl jaučiu kazką anam gale, kertu - jaučiu jog nieko įspūdingo, ir ištraukęs į krantą tuo įsitikinu, tai tik maža lydekaitė.

Paveikslėlis

Ji iškarto keliauja atgal.

Paveikslėlis

Na ka gi po pirmųjų kibimų toliau šukuoju savo pamegto upelio atkarpą, ir na ka gi ešeriukas kokiu 15cm.

Paveikslėlis

dar gerą pusvalandį paklaidžiojes nieko įpatingo nerandu ir mano praminti takeliai baigiasi, todėl švartuojuosi į kita krantą, užeinu dar keletą šiandien nebandytų duobių ,bet bet bet... nieko.

Paveikslėlis

Na ir liko tik 1 gera duobė netoli namų, pirmas metimas - nieko, antras - nieko, tręčias - jaučiu tik upėtakiu budinga nenutrūkstantį būmsėjimą, kertu - yra, traukiu kranto link , jaučiu priešinimasi , upėtakis nętgi iššoka keletą kartų iš vandens, bet po kelių sekundžių jis jau pozuoja ant kranto.

Paveikslėlis

Tai tik 23cm plėšrūnas, taigi keliauja atgal.

Paveikslėlis

Na bent 1 upėtakis papuolė, tiek šįkart, nei žvyno, nei uodegos.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė