Na kur gaudau gylis retai ir metra tesiekia, manau uzteks cia ir plaukiancio.pasirisiu dar skestanti fluorakarbono pavadeli ir zvejyba turetu pavykti..bentjau tikiuosi 
adema rašė:Na kur gaudau gylis retai ir metra tesiekia, manau uzteks cia ir plaukiancio.pasirisiu dar skestanti fluorakarbono pavadeli ir zvejyba turetu pavykti..bentjau tikiuosi
Per akis. Tik turėk galvoje ir tai, kad kuo sunkesnė musė. tuo trumpesnis pavadys. Pvz.: ant 5kl plaukiančio šniūro dedant strymerį pakanka 1-1,5m ilgio pavadžio (kaip normaliom sąlygom naudojant nedideles šlapias, sausas museles, pavadys dedamas konusinis ir apie koto ilgio). Labai nusiplonint irgi neverta. Aš 0,2mm retai naudoju, dažniau kokį 0,25







