
Ne taip lengva po 3 paru vegelizmo, o tada dar dienos alkoholizmo (nebuciau pagalvojes, kad pervarges organizmas gali nuo 150g balto gerimo ir bonkos alaus taip stipriai apsinestEdošius rašė:Audruti rašai reportažą, jei nerašysi daugiau vietų tau nebesuderinsiu, tad galėsi žvejot Nevežy![]()
Kamšti, gražus laimikis, spėju - 3,4kg
manau geriausiai tai visas meškeres sumest skirtingais nuotoliais, taip lengviau žuvy rastPercas rašė:tada betnt jau besigirianciu nelabai yra vadinasi rezultatai ne kokie??!! beje kai gaudoma dambose ar mest iki pat sroves ar dambos viduri gaudoma nelabai isivaizduoju kaip viska ten vyksta??
Stebuklų nedaro tas mirkymas, tik jei išsivelsi rankas... smirdėsi kaip čiukčius visas. Šaltam vandeny nenusiplauna tas gėrisgiedriuzzz rašė:O sita vegeles zvejojant jus mirkot slieka i tuos zuvies taukus?
sekmadieny stipriai krito, nemanau kad butu pakiles per kelias dienaskraolis50 rašė:gal kas pasakys ar labai aukstas vanduo nemune