nu man gal tik viena karta buvo kai is pradziu griebe plude, nes as pastoviai karkvabalius keiciu, nes jeigu pamatau kad nebejuda tai viskas metu as ji lauk 

Wytux rašė:Leikiux - gaudant plude vala naudoju 0.18 mm ... pavadelis atitinkamai 0.14mm Gaudant dugnine reiketu kiek storesnio.
O valo spalva sapalui nesvarbi ? Deciau o 20 vala ir 0.16 pavadeli bet spalva valo melina ?minvydass rašė:vasara gal ir nepamaisytu 0,16 ar 0,18 pavadelis, bet bent jau as pavasari ir rudeni gaudydamas sapalus Nevezyje zvejoju su 0,1mm arba 0,12mm storio pavadeliu ir neturiu didesniu vargu istraukti ir kilogramini sapala. be to kai plonesnis pavadelis jie maziau baidosi ir griebia masala ryztingiau, nesvarbu ar tai butu ziogas, ar tai karkvabalis.