klausimelis, cia tas 14 km. tai tarp Lybio ir Sargo rago:) ir jei taip tai kiek poto nuo kranto reikia pedyt:) ar ten vadinamieji Sumacheriai laksto, ar jie tik Preiloj ar Pervalkoj daznaiu klijantams pasisiulo:) is anksto dekoju uz atsakymus 

Svėrėm.Tadunce rašė:Čia iš akies ar svėrėt?
Na jei butum pasakes kad is akies, dar atmest pleksnes gal ir nieko butu, bet dabar itariu gausi bana!butters rašė:Svėrėm.Tadunce rašė:Čia iš akies ar svėrėt?
netrynesi,o gaude nusikaltelius,kas blogai masina pastato,nes mieste ramu nier ka ten veikt.Negazdink rašė:Diena 14km maciau mentai trynesi numerius rasesi...
siaip limitas ne stintai, o aplamai zuviai, tai jei jusu tuose maisuose nebuvo "paskutiniu" laimikiu virs 1 kg, tai esat brakusos...butters rašė:Be to kaip ir sakiau minimum 1 kg plekšnių, kokie 30 vnt., tai jas atmetus gal ir išeis po kelis šimtus gramų stintos virš limito ant galvos.
ne nusikaltelius, o pazeidejusmarenas rašė:
netrynesi,o gaude nusikaltelius..
Na tada, tikrai persiprašau. Maniau, kad atskirai žuvies rūšiai svoris atskirai skaičiuojasi, o ne bendrai. O dar pasirodo ir plekšnes nuo dabar reik su liniuote matuothipy rašė:siaip limitas ne stintai, o aplamai zuviai, tai jei jusu tuose maisuose nebuvo "paskutiniu" laimikiu virs 1 kg, tai esat brakusos...butters rašė:Be to kaip ir sakiau minimum 1 kg plekšnių, kokie 30 vnt., tai jas atmetus gal ir išeis po kelis šimtus gramų stintos virš limito ant galvos.
manau drasiai eis, nera ten jokios tragedijos. ledas storas. prie kranto yra balute keletos metru( 3/4cm gylio).megejas123 rašė:Sveiki.
Gal kas buvo 14km kaip uzlipimas ant ledo.Kazi dar verta bandyti vaziuoti sestadieni pameginti?
dabar pats pasiziurejau,kad pleksniu ilgis galioja tik juroje, o vidaus vandenyse nera nustatytas limitas.Airis rašė:1kg pleksniu, 30 vntziauriai kudos, jei po 21cm
Nu tai jai pagal taisykles pastatysi ne ant posukio prie istisines linijos ir 100 metru daugiau paeisi tai nebaus. Bo nakti vazuojant koki zveja ir nuo kelio galima nukirsti...Ignelis rašė:manau drasiai eis, nera ten jokios tragedijos. ledas storas. prie kranto yra balute keletos metru( 3/4cm gylio).megejas123 rašė:Sveiki.
Gal kas buvo 14km kaip uzlipimas ant ledo.Kazi dar verta bandyti vaziuoti sestadieni pameginti?
O su tuo, kad baudas uz auto statyma raso tai negaliu kaip nervas ima..!jei ne zhvejai megejai, tai ta neringos savivaldybe pirstus ciulptu ziemos metu.
mokam ekologinius, nakvojam, valgom, prekinames ir t.t..., o uz tai gaunam bauda, kad nera kur automobili pasistatyti