Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, sistemėlės, signalizatoriai, priedai, rūbai, kėdės, ir t.t.
 #482176   Vegys
 29 Geg 2013 10:41
Šuns maistas - tinkamas dalykas karpiams. Dėdavau iki 30 %, kai boilius gamindavau.
Jei tinka boiliams, turi tikt ir kaip paprastas pašaras. Tik malt reik
 #482178   an2riuxa
 29 Geg 2013 10:54
Skridžas rašė:Aš norėjau pasakyti gal ten šuns maistas pateikiamas kaip pašaras,gal šuns maistas dar pigiau butu?Bet lauksiu rezultatu man irgi labai akvatna..
Na siaip kaip apziurinejom tai matosi ,kad ten grudiniu kazkokiu kulturu primalta, saulegrazu ispaudos, kanapes ir dar kazkas turetu butu imalta. Labai sunku isiziureti, bet pagal sudeti tai nepanusu i suns maista, spalva irgi kazkokia netokia kaip suns maisto. Paimkit pabandymui koki kilograma ir zinosit ar verta ar ne :) man asmeniskai tikrai padare ispudi sitos peletes, dabar lyginsim su timar pasarais ,kuriu kaina gaunasi didesne nei peleciu.
 #583429   Carpmax
 05 Rgp 2014 22:57
Vegys rašė:mariukaz, o kaip tau atrodo ? :)
Nueik į pardavėjo puslapį http://www.fosbis.lt/ ir pagalvok, ar tokie gali pardavinėt ką nors vertingo žūklei ...
P.S. aš nebandęs. Ale man tai paletės kaip paletės (pagal foto). Tik tiek, kad "noname". Tai ir kaina žema. Pabandyt galima, ne karvę kainuoja. 12 lt / kg - juokinga kaina.
Na nereikia .....lia lia ,puslapi jau padarem atskira,kad nesimaisytu su musu kita veikla.Kadangi patys esame azartiski zvejai ir isbandeme pries kelis metus jas-tikrai sitos musu peletes puikiai veikia Lietuvos vandenyse ,nusprendeme pasiulyti jas ir kitiems zvejams.Beveik visa info su kainomis yra cia:
http://carpmax.fosbis.lt. \
Peleciu kilmes salis yra olandija ,tai labai rimta didele gamykla,turinti ISO 22000 sertifikata nuo 2009m,reiskianti,kad visi jos gaminami jaukai yra sveikatai saugus ir be jokiu kenksminu ar modifikuotu produktu ,o ne koks :-D "noname":lol:
Nera ten siame puslapyje tik vienos musu rusies mixso,kuris daugiausia skirtas zvejoti komerciniuose tvenkiniuose.
http://www.skelbiu.lt/skelbimai/masalai ... 32583.html.
Tikrai tai ne sunu pasaras,o kitos dideles su 200 darbuotoju Danijos gamyklos ,gaminancios zuvu jaukus,produktas.
Juokinga kaina tik todel,kad mes netaikome galutiniam klijentui 300% antkainio,kaip daugelis musu lietuviu zukles parduotuviu.Mums visai nesvarbu,kas perka-zukles parduotuve ar zvejys-jei perkama daugiau,nei 10kg,mes visada suteiksime geriausias kainas.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė