Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #593120   SatanKlaus
 12 Spa 2014 09:15
monn rašė:idomiai pas rusus forume kiek radau informacijos,tai sako,kad nuo 4 gr mikrodzigas jau smagiai gaudosi su tubular virsune, o cia jei solid ir smagumas nuo 5-6 gr tai nekas tada...Gal kas zino ar yra kokia parduotuve Vilniuj,kur galima gyvai ji paciupineti? http://www.zuklys.lt/cat-favorite-exclusive-3450
Jeigu jau už tokią kainą tai geriau imčiau PALMS Pinwheel PMSS-79. Superinis kotas :!:
 #593122   velnias34
 12 Spa 2014 09:48
Sveiki, nebrangiai isigijau VARIVAS VIOLENTE VLL-77-T, lure: 0,5-6 g. su tobular virsunele. Naudosiu tik mikrodzigui, paternoster ir carolina sistemeles. Ar bus tinkamas siam tikslui ? Spiningo dar neciupinejau, laukiu kol atsius. Draugas turi toki pati tik su solid visunele, tai labai patenkintas. Idomu butu isgirsti jusu nuomone apie siuos abu kotukus, ar galesiu taip pat kokybiskai gaudyti eserius kaip draugas su solid virsunele ?
 #593209   eitwydas
 12 Spa 2014 23:09
Sveiki. Nezinau ar pataikiau cia, bet manau padesit vistiek :)
Esu fyderistas :D ir spiningavimu uzsikreciau visai neseniai. Kaip galva pametes varau kiekviena savaitgali paspiningaut(jei ne seima tai ir dazniau lekciau :D )

Gaudau su pasiskolintu spiningu, jo uzmetimas 10-30g. Supratau, kad nenoriu metyt sunkias galvas ir voblerius. Visad trauke mikro masalai tad noreciau spiningo su ~3-12g uzmetimu(primenu, nedaug nusimanau, galit ir perkalbet imt mazesnes gramaturos ar pasididint).
Esme, kad zadu gaudyt ivairia zuvi, dazniausia bus einama palei upelius ar upe ir ieskoma zuvies. Patinka sukriukes, vobleriai mazi, crankai, pavirsutiniai voblai ir vabaliukai :)

Esme mazdaug turetu but aiski ka as zadu veikti :) Noreciau daba patarimu, nuomonius apie spininga/rite/vala. Gal kazkas turi panasu komplektuka ir nori pasidalint patirtimi ir ko reik sitokiam zvejybos budui.
Biudzetas apie ~500-600lt spiningui ir ritei. Aisku tinka ir pigesni variantai jei tai tikrai geras irankis. Sakau, nesu labai stiprus spiningistas tad gal is pradziu labai koto super duper ir nereik
 #593249   eitwydas
 13 Spa 2014 09:54
Nusiziurejau sita spiningeli http://www.kliovas.com/index.php?page=s ... 1&Itemid=2

Ka manot apie ji ? Cia pirmas postas yra zmogaus ispudziai apie ji http://kibkit.lt/forumas/Spiningas/3090 ... ?start=360

Visai patiko jo aprasymas, kad jis toks universilesnis jog galima ir gumas pametyt iki 9g neperkraunant gumas ir geras pojutys yra su micromasalais., Gal kas turit ?
 #593253   Rapolas
 13 Spa 2014 10:13
Kažin ką labiau ir geriau rasi už tiek piginų :-D
Nu su mikromasalais tai nesitikėk ypatingo komforto, greitas (ex-fast) tai netikiu, kad bus malonumas ešeriukus gaudyt, tuo labiau raudikes ar kitą baltą žuvį, bet galėsi su sukrėm, vobleriukais smagiai pasižaist. Šito neturėjau, bet kažką panašaus iš BALZER serijos turėjau iki 12g (2,4m), tai ir džiginau visai padoriai, bet mikrikams vistiek su S viršūnėle ieškojau ;)
 #593258   eitwydas
 13 Spa 2014 10:26
Rapolas rašė:Kažin ką labiau ir geriau rasi už tiek piginų :-D
Nu su mikromasalais tai nesitikėk ypatingo komforto, greitas (ex-fast) tai netikiu, kad bus malonumas ešeriukus gaudyt, tuo labiau raudikes ar kitą baltą žuvį, bet galėsi su sukrėm, vobleriukais smagiai pasižaist. Šito neturėjau, bet kažką panašaus iš BALZER serijos turėjau iki 12g (2,4m), tai ir džiginau visai padoriai, bet mikrikams vistiek su S viršūnėle ieškojau ;)
Na as visai i mikro masalus netaikau. Sakau, pagrinde eis sukriukes, vobleriukai/vabaliukai visokie, valgomos gumos na ir siaip gumos lydekaitem. Zmogus kaip aprases tai 110% atitinka to ko as ir noriu :D Kad butu galima ir su didesne zuvim pakovot. Ir kaina man atrodo pradziai labai superine cia kol suprasiu ko is tikruju noriu ir tada jau irankiu dauges ar grubesniu ar dar liaunesniu.

Kaip rite shimano nexave arba ryobe ? turejau zauberi ant fiderio labai patiko, bet gal sita daba kiek per brangoka man siai dienai.
Patarimo reiktu riteles kuri susitvarkytu su pintu plonu valu. Kokio dydzio imt ?
 #593273   Kleckas1978
 13 Spa 2014 12:11
eitwydas rašė:Nusiziurejau sita spiningeli http://www.kliovas.com/index.php?page=s ... 1&Itemid=2

Ka manot apie ji ? Cia pirmas postas yra zmogaus ispudziai apie ji http://kibkit.lt/forumas/Spiningas/3090 ... ?start=360

Visai patiko jo aprasymas, kad jis toks universilesnis jog galima ir gumas pametyt iki 9g neperkraunant gumas ir geras pojutys yra su micromasalais., Gal kas turit ?
Sitas kotas skirtas TIK mazom-gumom - nes yra su iklijuota plona galunele.
Butent iki 5cm guminukam ir galvakabliam iki 8-10gr maximum ir niekaip jis netiks kaip universalas.

mano asmeniniu manymu tau reiktu normalaus Laito su normalia o ne iklijuota galunele 2,00-2,40 ilgio su lengva rite.
kaip maciau 500-600lt suplanuoti isleisti tai rite reiktu Ryobi slam imti (pigiausia is lengvu riciu ~300lt)
Kotas gali buti kad ir Gad gancho 702L + Ryobi Slam rite 1000-2000 dydzio.

Tas gancho dirbs neblogai su vobleriukais ir metalu ir is bedos galesi ir mikroguminuka ar net 7cm guma svystelti su nedideliu galvakabliu - stebesi zvejodamas guminukais dugna valo islinkimo pagalba ir tiek...
 #593275   SauliusM
 13 Spa 2014 12:19
jo, ieskant universalo, tai rasyt mikrodzigo temoj, biski ne i tema.
pritarciau Kleckui, kad reikia normalaus laito 2,1-2,4 ugies.
as siulyciau komplekta daiwa r'nessa jigger spin 2,4m 2-15gr
http://gelezinislydys.lt/home/736-spini ... -spin.html
ir ryobi excia 2000.
http://parduotuve.spiningavimas.lt/ryob ... a-mx-.html

butu labai universalus vidutinio lygio komplektukas.
 #593281   eitwydas
 13 Spa 2014 12:36
Gal ir nieko komplektukas SauliusM. Bet galvoju gal kazka is pigesniu kotuku paieskot kol suprasiu kas kaip, Jei netiks truputi gaila bus pinigu isleistu.. Rite tai is ryobi ir pirksiu kazka. Bet del koto tai gilus miskas ir net nezinau ka cia imt. N forumu jau praversta.. o kotuko reik kuo greiciau :/
 #593282   Rapolas
 13 Spa 2014 12:46
Nu džigui tai R'Nessa tai kaip čia pasakius, apie mikromasalus ir lengvučius silokonus tai galima išviso užmiršt :-D
Vobleriams ir sukrėms tai sutinku :gutgut ir guminukams gerai, bet nemikro :-D
O ir kaina jau nėra tokia humaniška ;) galima "kriuksą" (padėvėtą) įsigyt :-D
 #593288   SauliusM
 13 Spa 2014 13:14
Rapolas rašė:O ir kaina jau nėra tokia humaniška ;) galima "kriuksą" (padėvėtą) įsigyt :-D
tokiu universaliu parametru kriukso man rankose laikyt neteko. nors labai ieskojau...
finale visgi apsistojau ties r'nessa. plius Romadoj buna akciju -30% -40%...
 #593292   Rapolas
 13 Spa 2014 13:35
Buvo ir kriuksas 2,2m iki 14g, turėjau, bet man buvo tuomet per trumpas, tai pardaviau papigiąja :-D dabar nebegamina šito modelio ;)
O Romadoj čia tik Tau gal tokią nuolaidą R'Nessai pritaikė :-D lauksim Kalėdų :-D
 #593293   SauliusM
 13 Spa 2014 13:37
Rapolas rašė:Buvo ir kriuksas 2,2m iki 14g, turėjau, bet man buvo tuomet per trumpas, tai pardaviau papigiąja :-D dabar nebegamina šito modelio ;)
O Romadoj čia tik Tau gal tokią nuolaidą R'Nessai pritaikė :-D lauksim Kalėdų :-D
avidas ar wildas? jei wildas, tai tas visai ne toks. jei tu cia apie ta avida, kur su rankena, ant kurios ziedai slankiojantys buvo, tai tu jo diena su ziburiu nerasi nusipirkt, tai kam dar diskutuot apie tokius...
 #593394   Rapolas
 14 Spa 2014 07:42
eitwydas rašė:Ka manot apie sita kotuka http://www.zvejoklis.lt/spiningavimas/1 ... nia-sps_86 ? SPS 86 modelis.

cia jauciu man jau i UL reik tema lyst :D
Ne ,ne į UL ,į skelbimų temą, yra ten telefunkinas ,barkštelk skelbimo autoriui ir sužinosi ko ans vertas :-D
viewtopic.php?f=105&t=11086#p592468
 #593398   eitwydas
 14 Spa 2014 07:59
Rapolas rašė:
eitwydas rašė:Ka manot apie sita kotuka http://www.zvejoklis.lt/spiningavimas/1 ... nia-sps_86 ? SPS 86 modelis.

cia jauciu man jau i UL reik tema lyst :D
Ne ,ne į UL ,į skelbimų temą, yra ten telefunkinas ,barkštelk skelbimo autoriui ir sužinosi ko ans vertas :-D
viewtopic.php?f=105&t=11086#p592468
Jau vakar tai buvo padaryta ;uolrait Bet norisi ir kitu nuomones. Juk nesakys pardavejas, kad paskutinis sudas todel ir noriu parduot :D
 #594191   lauris
 19 Spa 2014 19:50
sveiki, turiu gancho gad iki 8 gr naudodavau upetakiui ir sapalui gaudyt , bet norisi rimtesnio kotuku , ka galit pasiulyt iki 500lt +-, bus gaudoma ul vartiklem bei vobleriukais iki 7cm , vala zadu det pe 0.6, ka galetumet pasiulyt?
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 84
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė