Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #647670   rotveileris
 28 Gru 2015 20:05
PelkiuSenis rašė:
rotveileris rašė:Užkniso maklinėt iš kampo į kampą nieko neveikiant, tai kad žmona nelieptų eiti dirbti šeimai naudingų darbų sumislinau padaryti masalų inventorizaciją. Visi UL kategorijos. Žūklės objektas upėtakis ir šapalas. Sąlyginai ir masalai suskirstyti į šapalinius ir upėtakinius, bet čia tik sąlyginis paskirstymas...
p. s. sukres jau tingėjau dėlioti, nes jų kad ir turiu, bet praktiškai išvis jomis nebegaudau.
Tik ar man atrodo ar kai kurie beveik vienodi vobleriai, beveik vienodus matau gal 4-5. Skirtumai gelsvumas nugaros gal kitoks kabliai raudoni. Ar jie cia labiau skiriasi?
Bei kaip toks vartiklytes, kurios yra desineje puseje, ar veiksmingos upetakiui? Bei kaip jos vadinasi :)
Kaip jau pastebejo DainiusM, skiriasi arba spalva, arba svoris, arba liezuvelis, arba forma- jie tik is pirmo zvilgsnio panasus. Taigi dvieju identisku vobleriu neturiu (arba nezinau, kad turiu).
Del vartykliu kazkuris kolega taip pat atsake- ITO CRAFT. Esu su jomis kelis pagaves, bet kad as su jomis negaudau. Pora sykiu pameciau ir tiek. Man vobleriai kolkas labiau patinka murkdyt.
 #647672   rotveileris
 28 Gru 2015 20:18
Ovidijus rašė:Apsisuktu man galva mąstant kokį užkabinti masalą... :-D :gutgut Komplektas vertas pagarbos. ;uolrait
Kad to neatsitiktu as karts nuo karto nusiperku po kelis voblerukus- va tada as juos ir murkdau dazniausiai, bandau atidaryt. As jau zinau: Traut Tune, Ito Craft, Timon Tricollor, Ima Sukari ir Zipbait Rigge (cia belekokia eile sudeliojau) yra labai geri masalai upetakiui, tik kiekvienas savu laiku ir savoje vietoje. O vat Ray Tune, Smith Compact, Smith Incite bei Ima Issen dar neistirineti- va juos daugiausiai ir mazgosiu naujame sezone. :ks>
 #647682   SauliusM
 28 Gru 2015 21:46
Is upetakinio komplekto pasilikciau tris voblerius. Is sapalinio astuonis. Visi kiti pas mane guletu kaip nenaudojamas balastas. Plius pagrindiniu mano naudojamu vobleriu, ypac upetakiniu, tai isvis nera... Nu kur pvz jackson rogos ir komachi? Kur zipbaits rigge 35F. Kur khamsinai? Tarp sapaliniu irgi ziauriai pasigendu pvz lucky craft cra-pea, salmo tiny, hickorio pagrindiniu spalvu...
 #647684   SauliusM
 28 Gru 2015 22:05
Beje, siemet turbut 100 procentu visus savo upetakius ir sapalus sugaudziau jackson rogos 65 vobleriu. Cia is serijos apie tai kiek realiai reikia masalu. :-D kai atsibosta kaku malt eksperimentuojant ir norisi tiesiog zvejot, tai masalu uztenka labai nedaug :-D
 #647687   RastaMan
 28 Gru 2015 22:31
SauliusM rašė:Beje, siemet turbut 100 procentu visus savo upetakius ir...
O man Rogos'as kažkodėl "neblizga" nors jis tikrai turėtų būti vertas dėmesio
Čia tam tikru metų laiku ar apskritai per visą sezoną, nekreipiant dėmesio koks tai mėnuo?
 #647688   SauliusM
 28 Gru 2015 22:32
Ant rogoso is spiningu gaudomu zuvu nesu pagaves tik starkio. Bet cia tik laiko klausimas turbut. O taip tai sienauja ji visos zuvys nuo pirsto dydzio sapaliuko iki 24 kg samas irgi 65 suvalge. Reik tik ranka primust ir pajaust ta vobleri. Nu ne cholerikam ir ne tvicingistam tas vobleris.
 #647694   rotveileris
 28 Gru 2015 23:05
SauliusM rašė:Is upetakinio komplekto pasilikciau tris voblerius. Is sapalinio astuonis. Visi kiti pas mane guletu kaip nenaudojamas balastas. Plius pagrindiniu mano naudojamu vobleriu, ypac upetakiniu, tai isvis nera... Nu kur pvz jackson rogos ir komachi? Kur zipbaits rigge 35F. Kur khamsinai? Tarp sapaliniu irgi ziauriai pasigendu pvz lucky craft cra-pea, salmo tiny, hickorio pagrindiniu spalvu...
Va tuo mes ir skiriames '''bum vieniems patinka blondines kitiems gi tuo tarpu brunetes. Vieni dievina liesas, kiti seilejasi spoksodami i apkunias o treti isvis i vyrus teziuri :-D
Nespjaunu i tavo paminetus modelius, kogero ateis kazkada laikas ir jiems, bet kolkas, ypac kas liecia upetakinius, as noriu atrast savo vobleri :liež-uvis
 #647695   berg
 28 Gru 2015 23:08
rotveileris rašė:
Ovidijus rašė:Apsisuktu man galva mąstant kokį užkabinti masalą... :-D :gutgut Komplektas vertas pagarbos. ;uolrait
Kad to neatsitiktu as karts nuo karto nusiperku po kelis voblerukus- va tada as juos ir murkdau dazniausiai, bandau atidaryt. As jau zinau: Traut Tune, Ito Craft, Timon Tricollor, Ima Sukari ir Zipbait Rigge (cia belekokia eile sudeliojau) yra labai geri masalai upetakiui, tik kiekvienas savu laiku ir savoje vietoje. O vat Ray Tune, Smith Compact, Smith Incite bei Ima Issen dar neistirineti- va juos daugiausiai ir mazgosiu naujame sezone. :ks>
O tuos pieno spalvos trout tune ir zipbaits, kokiu metu naudoji? Kada tau jie pasiteisina geriausiai? As turejau, bet neprakalbines ir pardaviau. Butu idomu suzinoti..
 #647697   rotveileris
 28 Gru 2015 23:11
SauliusM rašė:Ant rogoso is spiningu gaudomu zuvu nesu pagaves tik starkio. Bet cia tik laiko klausimas turbut. O taip tai sienauja ji visos zuvys nuo pirsto dydzio sapaliuko iki 24 kg samas irgi 65 suvalge. Reik tik ranka primust ir pajaust ta vobleri. Nu ne cholerikam ir ne tvicingistam tas vobleris.
As gyvenu su viena moterim, vazineju ta pacia masina- nu blyn jei dar reiktu su vienu vobleriu visa sezona prasitampyt, tai jau isvis butu virsune :-D
Beje, as nei pamyst nei pravest voblerio nekratydamas rankos nebemoku- abiem atvejais as tai vadinu tvicu :ruko :-D
 #647701   SauliusM
 28 Gru 2015 23:26
Nu as keliu skirtingu spalvu "roges" turiu. Viena blondine drumstam vandeniui, brunete skaidriam ir mulate sapalams :lol: Nors kai del turejimo, tai turiu gerokai daugiau, bet ant kitu nestovi kazkaip ir sitos trys mylimiausios. :roll:
 #647707   Ovidijus
 29 Gru 2015 08:22
Ray Tune, Smith Compact, Smith Incite bei Ima Issen
Ot būtent šitie man atrodo be galo įdomiai ir man rodos reiks laukt rezultatų apie juos iš tavęs Rotveileris ;-) , arba neiškentęs pirksiu ir aš ir teks pačiam bandyt... :grin:
O man Rogos'as kažkodėl "neblizga" nors jis tikrai turėtų būti vertas dėmesio
Čia tam tikru metų laiku ar apskritai per visą sezoną, nekreipiant dėmesio koks tai mėnuo?
Rogos 65 be galo įdomus... :gutgut Man, sakyčiau, tylusis ginklas, kuris šią žiemą be galo sužybėjo. Tikrai vertas dėmesio. ;-)
 #647712   PelkiuSenis
 29 Gru 2015 09:44
SauliusM rašė:Ant rogoso
Reik tik ranka primust ir pajaust ta vobleri. Nu ne cholerikam ir ne tvicingistam tas vobleris.
Galima placiau? Ka turi omeny, ranka primust ir netvicingistam? :)
 #649082   Aqua v.
 10 Sau 2016 22:55
Kadangi 'podraudiminis' zieminis upiu, upeliu, upeliuku atsidarymas artimiausiu metu nenusimato :-ug ,
reikes matyt kazkiek padzigaut, pasilikonaut :) (kaunieciai :ruko turi tokia privilegija net gilia ziema),
gal kokiu starkioku, lydekioku, eserioku spino 'alki' uzkimst :oops:

susikonstravau kelis 'zieminius/rudeninius' masaliukus,
reiks patestuot, jei/kai temperatura labai zemiau -10C nekris :oops:Paveikslėlis

tikedamas, kad masalai veiks,
'konvejeriu' pasigaminau pusgaminiu :) atsarga (po viena/kelis labai neefektyviai :n.nee: 'gaminasi')
Paveikslėlis
 #649087   Aqua v.
 10 Sau 2016 23:18
ne, ne is tapkiu :) . Turiu pasidejes rusy, bet si kart dar nepajudinau legendines zaliavos :-D
Cia tipo vaikiski kilimeliai/deliones/mozaikos. Suklijavau skirtingos spalvos 'lapus'..., 'pacilindrinau', 'patekinau'....
 #653762   zanelis
 16 Vas 2016 18:16
nauju pr ziema gal 30% ... pakeite senuku vietas, o matytis ir neturi kad suesti nes po du i tarpa sudeti sonu nesimato :)
 #653772   Jurginas
 16 Vas 2016 18:54
Susidėliojau ir aš... Kukli čia aišku mano kolekcija, bet reikia turėt omeny, kad jau trys metai kaip pagijęs nuo pirkimo manijos :-D Per tuos tris metus maximum 15 voblerių nupirkta, ir tai dauguma į prarastų vietą.
Prikabinti failai
vobleriai.jpg
vobleriai.jpg (87.5 KiB) Peržiūrėta 8145 kartus(ų)
 #653792   edmundaxx
 16 Vas 2016 20:46
Zmeegolov rašė:Zanelis... o aš žiūrau kas čia taip parduotuves iššlavė :-D ;-var-var.
Būk ramus, jis vietinių parduotuvių tikrai nešluoja :-D :-D
 #653852   berg
 17 Vas 2016 11:00
O tai perkat tada didesniais kiekiais ar kaip? Nes as ziurejau eBay, tai kaina kad ir per pus mazesne, bet tada pridedi 5 baksu siuntima is JP tai gaunasi tas pats kas ir pas mus su 'etatinio pirkejo' nuolaida... Ar as kazko nezinau? :) Nes butu gerai keleta vobleriu priglausti, o tai lietuvoje ju nerandu..
 #653854   Jurginas
 17 Vas 2016 11:15
berg rašė:O tai perkat tada didesniais kiekiais ar kaip? Nes as ziurejau eBay, tai kaina kad ir per pus mazesne, bet tada pridedi 5 baksu siuntima is JP tai gaunasi tas pats kas ir pas mus su 'etatinio pirkejo' nuolaida... Ar as kazko nezinau? :) Nes butu gerai keleta vobleriu priglausti, o tai lietuvoje ju nerandu..
Sakys gi tau.. :-D
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 60
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė